Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Wierze w siebie

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Warto, by człowiek wierzył w siebie, ponieważ wiara w siebie jest częścią zaufania w Boski Plan. Każda dusza schodzi tutaj na Ziemię ze swoim programem, z zestawem lekcji, których potrzebuje do tego, żeby odnaleźć swoją prawdziwą naturę. Żeby odnaleźć w sobie światło miłości i swoją wewnętrzną Moc. Wiara w siebie jest przyspieszeniem wielu lekcji. Jest też celem wielu lekcji i doświadczeń, które dotykają ludzi na Ziemi.

Jeśli ktoś niezależnie od tego, czego doświadcza i co obserwuje, nadal wierzy w siebie i nie traci tej wiary, to taki człowiek nie traci też zaufania w harmonię wszechświata i w Boski Plan. A to oznacza, że w pewien sposób zalicza większość lekcji z wyprzedzeniem. Jest jak piątkowy uczeń, który nie czytając podręcznika doskonale wie, co ma tutaj do zrobienia. Dlatego właśnie wiara w siebie jest potrzebna. Jest potrzebna do tego, by wierząc w harmonię wszechświata przyciągać do siebie jeszcze więcej tej harmonii. By wierząc w Boski Plan i ufając, że ten plan jest najlepszy na dany moment, pozwalać się prowadzić. Powierzać się.

Wiara w siebie to część miłości do siebie i to też sposób na mocniejsze kochanie samego siebie, na docenianie i szacunek za wszystko, co udało się w życiu osiągnąć. Dlatego też warto wierzyć w siebie, aby wzmacniać i rozwijać kochanie siebie, aby podnosić poczucie własnej wartości, stawać się coraz lepszym poprzez miłość, która wypływa z ludzkiego serca i otula każdego człowieka.

Wiara w siebie jest Mocą. Prostuje człowieka, prostuje jego plecy i ramiona. Pozwala mu z podniesioną głową iść przez życie. Pozwala mu sięgać po nowe doświadczenia. Pozwala mu otwierać się na to, co całkiem nieznane. Daje więc odwagę podjęcia ryzyka, które w istocie okazuje się przynosić dobre doświadczenia. Przynosi też bardzo często poznawanie rzeczy wartościowych i cennych, mądrych i ciekawych. Wiara w siebie toruje człowiekowi drogę do wielu osiągnięć, ponieważ tylko wtedy, kiedy wierzy się w siebie, można odważyć się podjąć trudne zadania.

Czasami o wiele łatwiej wydaje się powiedzieć: "nie, to nie da mnie", "nie, ja rezygnuję", "nie, to nie mój czas". Czasami łatwiej. Ale to wiara w siebie pozwala człowiekowi wyjść poza takie ograniczenia i sięgnąć po sukces, który może naprawdę fantastycznie smakować. Aby osiągnąć w życiu rzeczy dobre, rzeczy piękne, trzeba sięgać wyżej niż lęk. Wiara w siebie pozwala wyjść poza lęk i odnaleźć w sobie przekonanie, że to po co człowiek sięga, jest właśnie dla niego. Że zasługuje na to, co najlepsze, najpiękniejsze i z najwyższej półki. Pozwala też sięgać do najwyższych półek w różnych obszarach życia. I właśnie dlatego warto wierzyć w siebie.

Wiara w siebie jest mocą, która wypełnia człowieka dodatkową energią. To zapas energetyczny, z którego można korzystać wtedy, kiedy brakuje sił, kiedy brakuje motywacji lub chęci. Wiara w siebie pozwala uzupełnić ten zapas i osiągnąć to, co wydawało się nieosiągalne. Jest jak doładowanie, które powoduje, że energia w człowieku rośnie, że podnoszą się jego wibracje i że człowiek osiąga o wiele więcej, niż mógłby marzyć. Wiara w siebie jest jak wiara w Najwyższe Źródło. W istocie może być nawet tym samym, ponieważ kto wierzy w siebie, wierzy w Najwyższe Źródło i pozwala się prowadzić.

(spisała Bo Andrzejewska - styczeń 2020)