Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Trudnym czasie

Powrót do:

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

 

Trudny czas nigdy nie pojawia się na Ziemi bez powodu. Trudny czas, w którym pojawiają się trzęsienia ziemi, ogromne pożary, różne kataklizmy - jest zawsze efektem oczyszczania energetycznego Matki Ziemi, Gai. To jest jak gorączka, jak grypa, która dopada człowieka wtedy, kiedy w wyniku skoku energetycznego oczyszcza się jego ciało. Człowiek wówczas też choruje, ma biegunkę, podwyższoną temperaturę, katar, bóle mięśni. Teraz przechodzi przez to Ziemia i dlatego dzieje się tyle trudnych rzeczy. Pojawiają się kataklizmy. Ziemia oczyszcza swoją energetykę, wykonuje kwantowy skok w energii, podnosi swoje wibracje i musi oczyścić swoje ciało poprzez pożary, powodzie, trzęsienia.

To, co się dzieje na Ziemi nie jest karą dla ludzi, chociaż niektórzy tak myślą. Wiele osób rozpowszechnia informacje o tym, że wszystkie kataklizmy są efektem ludzkiego zaniedbania w kwestii ekologii i ochrony planety, efektem wycinania lasów i wielkiego zanieczyszczania. Jest to tylko częściowa prawda. Prawdą jest, że ludzie nie dbają o Ziemię, że część ludzi dokonuje strasznych zniszczeń na Ziemi, okalecza planetę w straszny sposób i zanieczyszcza ją w sposób wręcz nieprawdopodobny. Ale to, co się dzieje, nie jest żadną karą.

Ziemia nie karze swoich mieszkańców, Ziemia kocha ludzi i nigdy nie będzie robiła niczego przeciwko nim. Po prostu przechodzi ona oczyszczanie. Jest to naturalny proces, któremu musi się poddać. A cierpią na tym oczywiście zwierzęta, przyroda, a także ludzie. Wszystko, co dzieje się we wszechświecie jest w harmonii, dlatego też co się wydarza, wydarzyć się musi. Wbrew powszechnym przekonaniom te wszystkie tragedie niosą w sobie ziarno sposobności. Otwierają oczy człowieka na to wszystko, co jest do zrobienia.

Zwróćcie proszę uwagę: kiedy wszystko jest dobrze, każdy zajmuje się swoimi sprawami. Myśli o tym, żeby dobrze zjeść, obejrzeć ciekawy film, zrobić coś dla siebie. Dopiero prawdziwa tragedia, dopiero wielki dramat porusza ludzkie serca do tego stopnia, aby człowiek wyrwał się z wygodnego fotela i skierował swój wzrok w tamto miejsce, które go wcześniej nie interesowało. Te kataklizmy są niezbędne do tego, żeby człowiek się obudził i zauważył, co jest nie tak. Żeby człowiek wreszcie poważnie zajął się uzdrawianiem siebie, uzdrawianiem społeczeństwa, całej ludzkości, a także, by wniósł pozytywny wkład w energię Ziemi.

Dramat, który rozgrywa się teraz na Ziemi, spowodował jedną rzecz, która w swej istocie jest bardzo ważna. Spowodował zjednoczenie się ludzi w pozytywnym celu. Miliony ludzi na całym świecie jednoczy się w modlitwie o deszcz. Jednoczy się w medytacji, która ma przynieść poprawę sytuacji. Te modlitwy i medytacje w sposób nieprawdopodobny podnoszą wibrację Ziemi i tym samym pomagają Ziemi przejść proces oczyszczania. Dostrzeżcie w tej tragedii harmonię. Zobaczcie, jak Ziemia w wyniku wysokiej energii przechodzi swoją "grypę" i zobaczcie, jak ludzkie modlitwy, medytacje i wszelkie energetyczne zabiegi wysyłane na złagodzenie skutków kataklizmów pomagają planecie przejść ten proces maksymalnie łagodnie.

Przyspieszają też proces wzrostu Ziemi i to jest najważniejszy element w tym wszystkim, co się wydarza: wspólnota, połączenie, jedność i wspólna modlitwa, wspólna medytacja. To największe dobro, jakie ludzkość jest w stanie zanieść swojej Matce Ziemi. To właśnie róbcie nadal. Tego właśnie Matka Ziemia najbardziej potrzebuje - Waszych modlitw, Waszych medytacji, Waszej miłości, Waszych ciepłych, kochających serc.

(spisała Bo Andrzejewska - styczeń 2020)