Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Radości

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Przekaz od Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy dla Czytelników tej strony

Radość życia jest ogromnie ważnym czynnikiem rozwoju, ponieważ to radość powoduje, że wpływacie pozytywnie na materię. To radość jest ogromnie istotna w Prawie Przyciągania. Ono działa bez względu na to, czy w nie wierzycie, czy słuchacie, czy praktykujecie. Prawo Przyciągania działa na wszystkich poziomach. Z założenia polega na tym, że wszechświat odzwierciedla to, co jest prawdziwą waszą istotą. Jeśli waszą naturą jest radość i zadowolenie, wówczas z drugiej strony pojawia się też radość i zadowolenie. Jeśli jesteście wypełnieni uśmiechem, radosnym podejściem do świata i ludzi, wówczas i wszechświat uśmiecha się do was i ludzie uśmiechają się do was z miłością. Jeśli nosicie w sercu radość, wówczas przyciągacie radosne wydarzenia. Lustro wszechświata będzie odbijało wasz radosny, spełniony uśmiech. Czymkolwiek jesteście, to tworzycie.

Ale radość życia ma w sobie jeszcze jedną zaletę. Ona czyni wasze istnienie pięknym, ponieważ radość jest Światłem rozświetlającym centrum waszego serca. Radość życia powoduje, że wszystko, cokolwiek się pojawia, staje się piękne i jasne. Radość życia powoduje, że wasze codzienne życie, nawet wtedy, kiedy nie skupiacie się na Prawie Przyciągania jest najzwyczajniej po ludzku szczęśliwe, pogodne i pełne radości.

Niech wasze życie będzie zawsze zabawą. Uruchamiajcie wasze wewnętrzne dziecko, uczyńcie je szczęśliwym i twórczym. Pozwalajcie mu, by wnosiło do waszego życia mnóstwo radości. Niech radość stanie się waszą lampą, która będzie oświetlała codzienne chwile. Radość sprawia, że życie jest piękne. To jest bardzo ważne, by docenić radość i piękno życia, ponieważ zeszliście tutaj na Ziemię, by kochać i cieszyć się każdą chwilą. Nie jesteście tu po to, by cierpieć i martwić się.

Radość uzdrawia. To trzeci element, na który chcemy zwrócić waszą uwagę. Radość sprawia, że wasze komórki funkcjonują na podwyższonych wibracjach, ponieważ radość podnosi energię. Kiedy cieszycie się, śmiejecie, wasze komórki nabierają takiego rozpędu, takiej prędkości, która powoduje prawidłowe funkcjonowanie. Elektrony w waszych ciałach pracują na najwyższych obrotach i dzięki temu wszystko jest dokładnie takie, jakie powinno być.

Prawdziwą naturą wszechświata jest radość i szczęście. Prawdziwą naturą człowieka jest także radość i szczęście. Kiedy śmiejecie się spontanicznie, beztrosko i z głębi duszy, szczerze, wówczas jesteście mocno dostrojeni do prawdziwej harmonii wszechświata. I to właśnie sprawia, że jesteście zdrowi, szczęśliwi i zadowoleni. W codzienności radość jest Światłem, które warto zawsze zapalać w swojej duszy.

(spisała Bo Andrzejewska - kwiecień 2019)