Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Powierzeniu

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Przekaz od Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy dla Czytelników tej strony

Prawdziwe powierzenie się Najwyższemu Źródłu płynie prosto z serca. Jest procesem wynikającym z autentycznej potrzeby człowieka, który w głębi duszy wie, że jest Jednością ze Wszystkim Co Jest. Powierzenie się jest w istocie powrotem do naturalnej harmonii. Jest jak przyznanie się do tego, że jest się częścią Najwyższego Źródła. Jest puszczeniem kontroli płynącej z egotycznego umysłu. Jest to poddanie się wszechogarniającej fali miłości, która może zaprowadzić człowieka do tego, co dla niego najlepsze.

Najwyższe źródło, z którego wyłania się każda ludzka istota, ma piękny plan dla każdej duszy, a dusza doskonale zna ten plan, akceptuje go i chce go doświadczyć. Egotyczny umysł tworzy czasem przeszkody i bariery, ponieważ chce mieć kontrolę nad tym, co się dzieje. Egotyczny umysł woła: "nie chcę tego doświadczyć, chcę tamtego" i zaczyna działać wbrew harmonii wszechświata, wbrew planowi duszy. Taki opór powoduje problemy, choroby, zgrzyty, które odbierane są przez człowieka jako energetyczna dysharmonia.

Powierzanie się jest sposobem na wyjście z matni. Na wyprostowanie ludzkiej ścieżki i podążanie nią z radością, z zadowoleniem, z poczuciem satysfakcji, ale przede wszystkim z poczuciem ogromnej harmonii ze Wszystkim Co Jest i z Najwyższym Źródłem. Kiedy człowiek działa w powierzeniu, wówczas wchodzi w przepływ. Płynie z piękną harmonią wszechświata. Dzieje się to, co dla niego najlepsze.

Powierzenie przynosi spokój, satysfakcję, dobro i świadomość sensu swojego życia. Powierzenie się jest wyrazem miłości i zaufania do Najwyższego Źródła. Jeśli wiemy, że nasza dusza zna drogę, to pozwalamy jej się prowadzić, oddajemy jej kierownicę, wiedząc, że jesteśmy bezpieczni w tym pojeździe, który mknie przed siebie droga pełną skomplikowanych zakrętów.

Zaufanie to kluczowe słowo. Bez zaufania nie ma powierzenia. Egotyczny umysł chce mieć poczucie bezpieczeństwa. Szuka go w kontroli. Kiedy ma wszystko pod kontrolą, wówczas wchodzi w iluzję, że panuje nad wszystkim i że jest bezpieczny. Praktyka życiowa pokazuje, że to nie jest prawda. Że w istocie właśnie wtedy, kiedy umysł próbuje przejąć kontrolę nad życiem, to taka droga może prowadzić w niewłaściwym kierunku.

Z umysłu trzeba korzystać mądrze, by się rozwijać, by mieć w sobie wiedzę potrzebną do pokonywania kolejnych stopni wewnętrznego wzrastania. Po to, by mieć wiedzę również dla siebie związaną z tym, co człowieka fascynuje, co jest jego pasją. Umysł jest potrzebny do podejmowania decyzji, ponieważ decyzje jako ruch energetyczny rozwijają człowieka i prowadzą po stopniach wewnętrznego wzrastania.

Jednak powierzenie się nie wyklucza podejmowania decyzji. Powierzenie się nie jest biernością i leżeniem w oczekiwaniu, co się zadzieje. Jest aktem najwyższego zaufania. Jest też aktem wysokiego poziomu duchowego rozwoju, ponieważ człowiek, który powierza się z uśmiechem, pokojem w sercu i przekonaniem, że  to właśnie najlepsza droga ten człowiek wie i czuje na poziomie każdej swojej komórki, że teraz właśnie zmierza do domu. Że zmierza w harmonii z Najwyższym Źródłem najlepszą dla siebie drogą.

 (spisała Bo Andrzejewska - wrzesień 2019)