Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Rozwoju

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Przekaz od Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy dla Czytelników tej strony

Rozwój wewnętrzny to ścieżka, która dla każdego człowieka jest ogromnie ważna. Nie można jej pominąć na Ziemi, ponieważ dusze po to właśnie schodzą, aby wzrastać. Oczywiście nie rozwija się Duch, który jest doskonały, który jest wieczny. W istocie rozwój duchowy polega na tym, że wasza świadomość otwiera się na moc Ducha, tak jakby podnosiła się i próbowała dosięgnąć tego wymiaru, w którym przebywa wasz Duch. To jest otwarcie świadomości i przebudzenie na to, Czym W Istocie Jesteście.

Nazwa "rozwój duchowy" jest nieco myląca. Ważne jednak, żeby dawać temu uwagę i czas każdego dnia. Nie można tej ścieżki pominąć. Ale co ważne ścieżka duchowa jest bardzo mocno spleciona z codziennością. Warto pamiętać, że rozwój następuje w wyniku codziennych doświadczeń. Codzienne zmagania z życiem, problemy, spory, ale także i szczęśliwe doświadczenia: miłość, przyjaźń, praca, którą kochacie, relacje to wszystko tworzy dla was bazę wewnętrznego wzrastania.

Każde doświadczenie czegoś uczy, coś pokazuje. Udowadnia wam w istocie, że najważniejsza jest miłość bezwarunkowa do samego siebie. Bo kiedy kochacie samych siebie, wówczas wszystkie codzienne doświadczenia nabierają innego wymiaru. Po pierwsze: relacje z innymi nasycone są pozytywnym nastawieniem. Są pełne dobrych uczuć. Po drugie: wasza praca was uskrzydla, robicie dokładnie to, co przynosi wam radość, ponieważ wiecie, że zasługujecie na to, by realizować siebie i doświadczać samospełnienia. Po trzecie: przyciągacie do swojego życia dobre wydarzenia i dobre sytuacje, ponieważ wiecie, że zasługujecie właśnie na to, co sprawia wam przyjemność, radość, co przynosi wam satysfakcję i zadowolenie.

Wzrastanie duchowe jest w głównej mierze oparte na miłości do samego siebie, na podnoszeniu poczucia własnej wartości, na rozwijaniu pewności siebie i wiary w siebie. Ponieważ to wasze życie, ponieważ każde życie jest unikalne. Każde podąża ścieżką wybraną przez duszę, ale na tej ścieżce odnajdujecie swoje niepowtarzalne lekcje i doświadczenia. Nikt inny tego za was nie przeżyje i tylko wy jesteście w stanie wyciągnąć z doświadczanych sytuacji odpowiednie wnioski i przerabiać swoje lekcje.

Wzrastanie duchowe jest zatem zmierzaniem krok po kroku coraz bliżej do manifestacji tego, Czym W Istocie Jesteście. Prawdziwym celem wzrastania jest bowiem piękna emanacja waszej prawdziwej istoty. To jest to, co najważniejsze: stać się w końcu Prawdziwym Sobą. Urzeczywistnić swoją boską, świetlistą naturę.

(spisała Bo Andrzejewska - sierpień 2019)