Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Lekkości

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Przekaz od Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy dla Czytelników tej strony

Szukaj w życiu lekkości. Lekkość pojawia się wtedy, kiedy jesteś w harmonii ze swoja prawdziwą naturą. Lekkość to poczucie harmonijnie przepływającej energii. To bycie w stanie idealnie zrównoważonym. Pojawia się, kiedy jesteś w przepływie miłości i bawisz się kolorowymi iskrami Światła. I wtedy, kiedy z głębi  Twojej duszy wydobywa się radosny śmiech.

Jest przywilejem dzieci, ponieważ one z prawdziwa lekkością skrzydeł motyla potrafią cieszyć się, śmiać i bawić, dostrzegać piękno, tworzyć niesamowite wyobrażenia. Dzieci umieją zobaczyć prawdziwe pałace w krzewach i drzewach, dostrzegać wróżki siedzące  na liściach, krasnoludki schowane pod grzybkiem. Dzieci są wypełnione lekkością, z lekkością skaczą, tańczą, wspinają się po drzewach, huśtają na huśtawkach. Z lekkością biegną przed siebie, nie czując żadnego zmęczenia.

Lekkość to nie tylko przywilej ciała, ale też przywilej duszy. Rozwijasz w sobie lekkość, kiedy łączysz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i uczysz się spontanicznie czerpać z życia radość. Lekkość pojawia się wtedy, kiedy pozwalasz, aby życie płynęło z radością i uśmiechem, kiedy spokojnie wyciągasz ramiona do nieba i mówisz: "niech się dzieje Twoja wola Panie". Lekkość jest wtedy, kiedy niczego nie oczekujesz, nie żądasz, nie pragniesz, kiedy na niczym Ci nie zależy, ale chcesz żyć tak po prostu, w miłości, w radości, w spokoju.

Lekkość jest wtedy, kiedy nie jesteś zaplątany w żadne zmartwienia, kiedy nie ma w Tobie trosk, napięcia. Każde napięcie powoduje blokadę energetyczną. A kiedy pojawia się blokada, to w ślad za nią pojawiają się choroby i jeszcze więcej problemów. Energia wtedy spada, ponieważ nie ma stałego dopływu.

Lekkość jest sposobem na rozluźnione swobodne życie. To stan, w którym nie napinasz się, tylko mówisz: "niech się dzieje. Cokolwiek ma być, niech będzie". Warto sobie uświadomić, że życie toczy się swoim torem zgodnie z planem duszy. Nie ma przypadków, wszystko jest w harmonii. Zatem wszystko dzieje się dokładnie tak, jak ma być. Pewne rzeczy Ci się nie podobają, oczekiwałeś czegoś innego. Ale złość i spinanie i tak niczego nie zmieni, przecież dzieje się to, co ma się dziać. Lekkość to uświadomienie sobie, że nie ma sensu stawiać oporu.

Opór wywołuje ból fizyczny w postaci choroby albo emocjonalny w formie cierpienia. Opór jest brakiem lekkości i pojawia się wtedy, kiedy nie umiesz zaakceptować tego, co się wydarza. Gdy chcesz na siłę zmienić swój świat, los i życie. Kiedy tupiesz nogami mówiąc: "nie, to nie tak, ja tego nie chcę, to mi się nie podoba, chcę czegoś innego". Tracisz wówczas lekkość, stajesz się wtedy ciężki i przygnieciony trudnymi emocjami. Energia spada i przykuwa do ziemi. W ślad za tym pojawiają się kolejne trudne wydarzenia, ponieważ wszechświat jak lustro odbija ciężką, ciemną energię, która Cię otacza.

Lekkość to stan, w którym nie pozwalasz na to, by mrok miał do Ciebie dostęp. To wypełnienie się Światłem. To powierzenie się Najwyższemu Źródłu. Otwarcie ramion i pozwolenie na to, żeby się działo. Zaufanie bywa czasem najtrudniejszą lekcją, szczególnie wtedy, kiedy jesteś wypełniony marzeniami i pragnieniami. Prawdziwa lekkość polega na tym, że niczego nie oczekujesz, przyjmujesz to, co jest. Siadasz pod drzewem, patrzysz na jego gałęzie i mówisz: "to jest piękne i dobre, to jest dokładnie to, czego w tej chwili potrzebuję". Każda chwila, której doświadczasz jest dokładnie tym, czego w danej chwili potrzebujesz. Lekkość jest uznaniem tej chwili i uznaniem harmonii wszechświata.

(spisała Bo Andrzejewska - czerwiec 2019)