Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Ciszy

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Mistrzowie

Złoto i tombak

Telefon do Boga

Wątpliwości

Karty Kronik Akaszy

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Naturze ludzkiej

O Miłości do siebie

O Czasie Światła

O Życzeniach

O Uzdrawianiu relacji

O Prawie Wyboru

O Dostępie do Światła

O Otwarciu na miłość

O Dualizmie

O Rozwoju duszy

Być Bezpiecznym

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Cisza jest ważna. Dopiero, kiedy stworzysz ciszę w swoim umyśle, możesz tak naprawdę otworzyć się na wiedzę, na prawdziwą mądrość. Wiedzę, która przychodzi z Akaszy. Każdy człowiek ma kontakt z Kronikami Akaszy i ze swoimi Mistrzami. Każdy. Bez żadnego kursu. Jest to jednak kontakt nieświadomy i polega na tym, że Mistrzowie, Opiekunowie, którzy są przy każdym człowieku na Ziemi przesyłają bezpośrednio do jego umysłu inspirację, pomysły, rozwiązania, odkrycia. Te wszystkie przebłyski, iluminacje, których doświadcza chyba każdy człowiek, są właśnie częścią przekazów z Kronik Akaszy.

Tylko w ciszy potrafimy je przyjąć. Tylko wtedy, kiedy wyłączamy myśli. Ludzie wyłączają myśli spontanicznie wtedy, kiedy są zmęczeni albo zrezygnowani. Albo wtedy, kiedy życie ich przytłoczy, kiedy rozkładają ręce mówiąc: "Już nic więcej nie wymyślę". I kiedy zrezygnują z myślenia, kombinowania, z prób odszukania rozwiązania, tworzą czystą przestrzeń, w której może pojawić się odpowiedź lub inspiracja.

Ludzie świadomi, świadomie siadają do medytacji i tworzą ciszę, mówiąc całym swoim sercem: "niech przyjdzie do mnie rozwiązanie, pomysł, inspiracja, to, czego w tej chwili najbardziej potrzebuję". Taki właśnie jest najważniejszy cel medytacji. Oczywiście ona także uzdrawia. Medytacja także podnosi wibracje i harmonizuje. Ale przede wszystkim jest ciszą. Ciszą, w której może pojawić się najlepsza odpowiedź.

I są też ludzie, którzy świadomie wchodzą w Kroniki Akaszy poprzez odpowiednią modlitwę otwierającą. Wchodzą i pytają. I ci ludzie także muszą umieć stworzyć w sobie ciszę. Nikt nie zostanie dobrym konsultantem Kronik Akaszy, jeśli nie będzie umiał wyciszyć myśli.

Cisza jest przestrzenią, w której może się zamanifestować wiedza i mądrość. To trochę tak, jak z pełnym i pustym naczyniem. Kiedy trzymasz w dłoniach szklankę pełną herbaty, nie możesz nic więcej do niej nalać. Ale kiedy ją opróżnisz i podstawisz, może znaleźć się w tej szklance na przykład eliksir uzdrawiający ciało. Podobnie z ciszą. Cisza jest zbudowaniem pustego naczynia w umyśle. Cisza jest gotowością na przyjęcie tego, co można otrzymać. Jest gotowością na przyjęcie daru z Kronik Akaszy, od wszechświata, od Boga.

W gruncie rzeczy wszystko tutaj jest tym samym, ponieważ to, co płynie z Kronik Akaszy jest przekazem z Najwyższego Źródła. Warto o tym głośno mówić, ponieważ niektóre materiały próbują podawać, że przekazy z Kronik Akaszy są channeligiem z astralu. Nie jest to prawdą. W obszarze astralu znajdują się rozmaite byty, istoty, które czasem próbują dostać się do ludzkich umysłów, bawić się, ćwiczyć, przekazywać różne treści im potrzebne. Do Kronik Akaszy nie ma dostępu astral ani astralne istoty.

Akasza jest Wszystkim Co jest. Jest też Najwyższym Źródłem. Kroniki Akaszy są z Nim połączone. Mistrzowie i Opiekunowie Kronik Akaszy pracują z Bogiem. Można poprzez Kroniki Akaszy zwracać się do Najwyższego Źródła, ale można też modlić się bezpośrednio. Nie potrzebujecie żadnych pośredników między sobą a Bogiem. Jesteście z nim zawsze połączeni. Mistrzowie, Nauczyciele w Kronikach Akaszy także są z Nim połączeni. Przekazują wiedzę i informacje z Najwyższego Źródła za Jego pozwoleniem. Warto to wiedzieć.

Właśnie dlatego warto stworzyć ciszę w umyśle. Cisza jest przestrzenią, w której można z serca wyprowadzić intencję: "proszę o odpowiedź, proszę o inspirację, proszę o rozwiązanie z Najwyższego Źródła". I wówczas z tego Źródła ono przychodzi, ponieważ to nasze myśli kreują rzeczywistość i prowadzą energię. Właściwie pomyślana intencja poprowadzi przekaz z Najwyższego Źródła.

(spisała Bo Andrzejewska - maj 2019)