Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

O Drodze życia

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Słowa Mocy

Złoto i tombak

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Pieniądzach

O Karmie

O Słowach

O Miłości

O Kochaniu Siebie

O Lekkości

O Rozstaniu

O Bezpieczeństwie

O Świętach

O Trudnym czasie

O Wierze w siebie

O Byciu dobrym

Jak kochać siebie?

O Kochaniu

O Źródle Światła

O Przesycie

O Strachu

O Bliskości

O Praktyce

O Stwarzaniu

O Zachwycie

O Chwili dla siebie

O Szukaniu dobra

O Pokarmie

O Lustrze

O Chęci wiedzy

O Przyrodzie

O Muzyce

O Podnoszeniu energii

O Emocjach

O Kłóceniu się

Kochaj

O Tym Czasie

O Zaufaniu

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Przekaz od Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy dla Czytelników tej strony

To, co istotne dla rozwoju każdego człowieka, nad czym warto się pochylić, czemu warto dać uwagę, to na pewno kochanie samego siebie. Rozwijanie w sobie szacunku dla własnych wyborów, dla własnych myśli, dla własnej ścieżki. Tej ścieżki, która prowadzi drogą duszy wspinając się ku oświeceniu, podnosząc człowieka do subtelnych wymiarów wyżej i wyżej.

To, co ważne to szacunek dla siebie, dla swoich pragnień i marzeń. Kochanie każdego swojego oddechu, każdego swojego spojrzenia, wszystkich wrażeń zmysłowych. To kochanie każdej chwili, która wzbogaca życie i doświadczenie. To dbanie o siebie i dawanie sobie przestrzeni, uwagi, miłości.  Bycie lojalnym wobec siebie, bycie lojalnym wobec własnych wyborów. Słuchanie głosu własnego serca, podążanie za tym, co temu sercu drogie. Dostrzeganie przewodnika w swoim wnętrzu, podążanie za jego prowadzeniem z pełnym zaufaniem. Dawanie sobie prawa do tego, żeby realizować to, co drzemie w głębi serca.

To, co ważne, to szukanie nie na zewnątrz, ale w sobie i wiara w to, że ten wewnętrzny głos prowadzi najlepszą ścieżką. To wiara w siebie i swoją własną moc i w swoje możliwości. W to, że można zrealizować każde pragnienie, które urodzi się w sercu. Podążanie za wewnętrznym przewodnikiem i nie porównywanie się z innymi, nie szukanie cudzych ścieżek i tego, co może podobać się innym. Twoja droga ma podobać się tobie. Przede wszystkim tobie, bo to ty nią idziesz. To twoje stopy przemierzać będą eony czasu. To twoja dusza wybiera takie, a nie inne ścieżki. Nie oglądaj się za siebie, nie rozglądaj na boki, nie porównuj doświadczaj. Ciesz się każdą chwilą. Przemierzaj kilometry zdarzeń z radością w sercu i pełnym zaufaniem, że ta droga jest dla ciebie najlepsza.

Nie bój się i nie wycofuj. Kiedy pojawiają się kolejne wyzwania, traktuj je jak przygody. Rozkładaj skrzydła i przelatuj nad każdą przeszkodą. Masz moc. Masz skrzydła. Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jesteś w stanie pokonać każdą drogę, którą wybrała twoja dusza. Zaufaj, że dusza jest mądra i wybiera takie ścieżki, które jesteś w stanie pokonać. Zaufaj też, że doświadczenia, które dusza wybiera są dla ciebie najbardziej budujące, ponieważ to, co nazywasz trudnością jest tylko iluzją. W istocie daje ci to mnóstwo mocy i satysfakcji.

Kiedy wykonasz trudną pracę, możesz być z siebie zadowolony, że aż tyle z siebie dałeś, że ci się udało, że podążasz dalej, że wygrywasz. Każde doświadczenie, każdy twój krok to kolejna wygrana, sukces, dzięki którym czujesz się lepszy, mocniejszy, potężniejszy i bardziej duchowy. Każde trudne doświadczenie jest kolejnym szczeblem na duchowej drabinie do oświecenia, a więc jest ważne i potrzebne. Dostrzegaj te wszystkie pozytywy. Zauważaj piękno życia i sens także (a może przede wszystkim) w trudnych doświadczeniach.

Tam gdzie w ciszy siedzisz na fotelu, być może nie dzieje się nic, a czas jest bez znaczenia, ale może też właśnie wtedy rodzą się w twoim umyśle twórcze projekty, dzięki którym świat będzie zmieniał się na lepsze. To zatem też może być ważna chwila. A ten moment, kiedy pokonujesz przeszkody, kiedy męczysz się i narzekasz: "dlaczego mnie to w życiu spotyka" to chwila w której określasz, Kim W Istocie Jesteś. To chwila, w której odkrywasz swoją boską Moc. To prawdziwa magia wzrastania codzienność. Życie najeżone problemami. Taka codzienność, w której zmagasz się z różnymi sprawami.

W twoich oczach one są niewarte uwagi. Mówisz często: "nie chcę zajmować się tymi przyziemnymi kłopotami. Chcę siedzieć w kwiecie lotosu i medytować, rozwijać się duchowo." Nie wiesz i nie rozumiesz, że prawdziwy rozwój duchowy zachodzi wtedy, kiedy zmagasz się z codziennymi kłopotami, twórczo je rozwiązujesz. Kiedy wygrywasz codzienne sprawy. To nie siedzenie w kwiecie lotosu, to codzienne troski rozwijają ciebie najmocniej. Oto twoja duchowość. Oto twoja piękna ścieżka. Oto najważniejsza pieśń twojej duszy codzienność. Twoje wielobarwne życie.

Każda chwila, kiedy twój wzrok zatrzymuje się na trzepoczących skrzydłach motyla i wtedy, kiedy widzisz, jak płacze twoje dziecko albo twoja matka, albo twoja żona. Oto chwila, która zmienia w twoim życiu najwięcej. Nie ma momentu bez znaczenia. Wszystko jest ważne. To wszystko wznosi ciebie wyżej i wyżej. I daje ci bogactwo doznań. Każdego dnia dostajesz coraz więcej i więcej. Oto piękno istnienia. Oto harmonia istnienia

(spisała Bo Andrzejewska - maj 2019)