Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Z moich Kronik

Powrót do Prosperity

 

Kroniki Akaszy

Doświadczanie

Z moich Kronik

Odczyty dla innych

Odczyty:

O Prospericie

O Reiki

O Oświeceniu

O Radości

O Świetle

O Wybaczaniu

O Wybieraniu

O Wolności

O Mądrości

O Strażniku Światła

O Drodze życia

O Wodzie

O Łagodności

O Pięknie

O Ciszy

O Lekkości

O Oczekiwaniu

O Astrologii

O Podtrzymywaniu Piękna

O Naturze

O Przesileniu

O Przejściu

O Planie Duszy

O Malowaniu

O Uzdrawianiu

O Czasie Zmiany

O Spokoju

O Rozwoju

O Lęku

O Przemianie

O Pasji

O Serdeczności

O Akceptacji

O Powierzeniu

O Aniołach

O Kryształach

 

 

 

Kilka razy w tygodniu wchodzę w Kroniki i spisuję przekazy. Często także dla siebie. Pytam o to, co ważne w moim życiu, w moim rozwoju, dla mojego zdrowia. Niektóre przekazy są tak piękne i mają wymiar tak uniwersalny, że zdecydowałam się nimi tutaj podzielić. Wydaje mi się, że wielu spośród Was może z nich skorzystać. Każdy odczyt jest uzdrawiającym procesem. W słowach, które tu zamieszczam, zakodowana jest Moc uzdrawiania. Czytając, możecie poczuć tę piękną energię. Takie właśnie słowa płyną. Takie Światło...

***********

To, co ważne dla ciebie dzisiaj - bądź sobą. Doceniaj siebie. Nie próbuj siebie naprawiać ani zmieniać. Nie szukaj w sobie grzechu ani wad. Nie jesteś wybrakowanym towarem ani czymś, co wymaga naprawy. Jesteś Boskim Światłem, które podąża w swojej wędrówce przez życie najlepiej, jak potrafi. Każdy człowiek ma w sobie różne jakości. Te, które nazywasz wadami to reakcje i działania, które utrudniają ci życie. Trudne emocje z pewnego punktu widzenia są bez znaczenia. Po prostu są. Są częścią istnienia. Jednak wpływają na twoje zdrowie. Uszkadzają tkanki, ponieważ ciało jest związane z myślami, emocjami i przekonaniami. Materia reaguje na subtelny świat myśli, ponieważ to od myśli wszystko się zaczyna.

***

Pokora i dobroć to jakości serca. Otwórz serce. Kochaj i pozwalaj miłości, by uzdrawiała twoje życie. Nie poddawaj się lękom i negatywnym emocjom. Patrz na nie i pozwól im odchodzić. Niech przepływają jak chmury, nie zatrzymując się w twojej przestrzeni. Stań się obserwatorem życia, rozkochanym w tym, co widzi na scenie. Bądź poza sceną na widowni.

***

Patrz poprzez serce. Kiedy kochasz, dajesz kochanie, dajesz wsparcie, dajesz życzliwość. Miej wiarę, że czasem nie trzeba nic więcej. Miłość bezwarunkowa i przyzwolenie na to, by Światło przez ciebie przepływało są wystarczającym uzdrowieniem. To miłość uzdrawia. To Akasza uzdrawia. Ty tylko pozwól, by płynęło. Kiedy to robisz, pozwalasz na uzdrawianie także siebie. Ten proces obejmuje osobę, która ciebie słucha, ale w tym samym stopniu ciebie. Twoja otwartość na proces pracy ze Światłem, z przepływem uzdrawiających wibracji jest wszystkim, czego potrzebujemy.

***

Kochaj. Kochaj bardziej i mocniej siebie. Kochaj każdą chwilę, którą przeżywasz. Ciesz się słońcem wpadającym przez okno. Ciesz się mruczeniem kota. Jest w tobie mnóstwo radości i mnóstwo zachwytu. Niech to będzie twoją kotwicą.  Skupiaj się na tym, co dobre i prawdziwe. Wybieraj Jasność i Miłość, bo to ty każdego dnia wybierasz swoje myśli. Nie pozwalaj, by fruwały jak spłoszone ptaki. Pilnuj ich. Układaj z nich starannie przemyślane wzory. Niech twoje myśli tkają wzory dobra, piękna i miłości. Uśmiechaj się do siebie i do każdego swojego dnia. Nie spiesz się. Słuchaj tego, co mówią  Mistrzowie i Nauczyciele. Doświadczaj. Ciesz się działaniem, zanim je rozpoczniesz. Wchodź w energię zachwytu. Zachwyt jest twoją mocą i twoim darem.

***

Miej skrzydła. Niech cię unoszą ponad codzienność. Codziennych jest wystarczająco. Bądź niecodzienna. Jak światło innego koloru przykuwaj wzrok. Tylko wtedy podzielisz się tym, co masz do rozdania. Wzlatuj. Ale nie za wysoko. Kochaj, ale rozsądnie. Pozostań uziemiona w obrębie fizyczności. Bądź jak most pomiędzy Ziemią i Niebem. Bądź jak tęcza. Baw się kolorami.

***

Nie pozwalaj na to, by dni przeciekały ci miedzy palcami. Masz w sobie mnóstwo pięknej, twórczej energii. Wykorzystuj każdą wolną chwilę do tego, żeby pisać nową, piękną książkę. My widzimy tę książkę w twoich myślach i w twoim sercu. Ona powinna jak najszybciej pojawić się na świecie. Jest sporo osób, które właśnie na taką książkę czekają. Pisz. Nie wahaj się. Wykorzystuj każdą wolną chwilę, aby twórczo wyrażać się poprzez pisanie.

***

(spisała Bo Andrzejewska - kwiecień i maj 2019)