Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

 

Konsultacja indywidualna

 

z Prosperity

 

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

Warsztaty o Aniołach

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs Analizy z Wyglądu

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Wszystkim tym, którzy nie są zainteresowani szkoleniami, a potrzebują krótkiej konsultacji, dotyczącej jednej sprawy czy jakiegoś aspektu swojego życia, proponuję zwykłą godzinną konsultację za pośrednictwem Skype'a. W ciągu 60 minut można spokojnie przeanalizować sytuację, wyciągnąć wnioski i zaproponować skuteczne sposoby uzdrowienia tej części nas, która odpowiada za problem.

Według zasad prosperity każda trudna sytuacja jest naszym lustrem. Pokazuje te części nas, które domagają się uzdrowienia. Zrozumienie tego, a w następstwie zmiana myślenia i podejścia zazwyczaj pomaga i często efektem jest rozwiązanie problemu. Problem pojawia się w naszym życiu jako nauczyciel, którego zadaniem jest zmuszenie nas do rozwinięcia w sobie najlepszych jakości: mądrości, odwagi, pozytywnego myślenia, wiary w siebie... Świadomość tego procesu pomaga nam zrozumieć, dlaczego dzieją się pewne rzeczy. Pomaga też znaleźć wyjście z sytuacji.

Oczywiście niektóre sprawy są bardziej złożone, wymagają od nas długofalowego działania i stopniowej zmiany wielu rzeczy, jednak zawsze trzeba umieć spojrzeć na temat we właściwy sposób. Powinniśmy zaplanować sobie konkretne techniki i uruchomić proces zmiany, krok po kroku idąc do przodu. Nawet wtedy, kiedy musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty, warto pracować nad zmianą wzorca na ten odpowiedni.

Powinniśmy przy tym pamiętać, że zgodnie z zasadami psychosomatyki, zmiana myślenia wpływa także na nasze zdrowie. Każda choroba ma swoje podłoże w niewłaściwych wzorcach, które przeszkadzają nam w harmonijnym funkcjonowaniu. To negatywne emocje - żale, pretensje, urazy, kompleksy - powodują większość naszych dolegliwości. Usunięcie lub przekodowanie takiego wzorca myślowego ułatwia skuteczne działanie leków czy innych metod, którymi posługuje się akademicka medycyna. Dopiero zmiana sposobu myślenia, w połączeniu z działaniem lekarzy przynosi właściwe efekty.

Konsultacje prowadzę wyłącznie przez Skype'a - nie spotykam się osobiście, ponieważ zrezygnowałam z gabinetu. Koszt godzinnej konsultacji wynosi 150 zł. Dla osób, które nie korzystają z internetu jest możliwość godzinnej rozmowy telefonicznej.

 

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl