ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

 

Konsultacja indywidualna

 

z Prosperity

 

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Zajęcia indywidualne

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Moc umysłu"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Wszystkim tym, którzy nie są zainteresowani szkoleniami, a potrzebują krótkiej konsultacji, dotyczącej jednej sprawy czy jakiegoś aspektu swojego życia, proponuję zwykłą godzinną konsultację. W ciągu 60 minut można spokojnie przeanalizować sytuację, wyciągnąć wnioski i zaproponować skuteczne sposoby uzdrowienia tej części nas, która odpowiada za problem.

Według zasad prosperity każda trudna sytuacja jest naszym lustrem. Pokazuje te części nas, które domagają się uzdrowienia. Zrozumienie tego, a w następstwie zmiana myślenia i podejścia zazwyczaj pomaga i często efektem jest rozwiązanie problemu. Problem pojawia sie w naszym życiu jako nauczyciel, którego zadaniem jest zmuszenie nas do rozwinięcia w sobie najlepszych jakości: mądrości, odwagi, pozytywnego myślenia, wiary w siebie... Świadomość tego procesu pomaga nam zrozumieć, dlaczego dzieją sie pewne rzeczy. Pomaga też znaleźć wyjście z sytuacji.

Oczywiście niektóre sprawy są bardziej złożone, wymagają od nas długofalowego działania i stopniowej zmiany wielu rzeczy, jednak zawsze trzeba umieć spojrzeć na temat we właściwy sposób. Powinniśmy zaplanować sobie konkretne techniki i uruchomić proces zmiany, krok po kroku idąc do przodu. Nawet wtedy, kiedy musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty, warto pracować nad zmianą wzorca na ten odpowiedni.

Powinniśmy przy tym pamiętać, że zgodnie z zasadami psychosomatyki, zmiana myślenia wpływa także na nasze zdrowie. Każda choroba ma swoje podłoże w niewłaściwych wzorcach, które przeszkadzają nam w harmonijnym funkcjonowaniu. To negatywne emocje - żale, pretensje, urazy, kompleksy - powodują większość naszych dolegliwości. Usunięcie lub przekodowanie takiego wzorca myślowego ułatwia skuteczne działanie leków czy innych metod, którymi posługuje się akademicka medycyna. Trzymanie się niewłaściwego kodu myślowego sprawia, że cokolwiek uda sie lekarzom wyleczyć, wróci ponownie, manifestując się w ciele nawrotem choroby. Ponieważ choroba jest odzwierciedleniem naszego myślenia, dopóki myśli są nieprawidłowe, będzie ona pojawiać się w ciele człowieka, wracając po każdej medycznej interwencji. Dopiero zmiana sposobu myślenia, w połączeniu z działaniem lekarzy przynosi właściwe efekty.

Konsultacja indywidualna jest możliwa do przeprowadzenia także za pomocą Skype'a, co na pewno ułatwi skorzystanie z tej usługi osobom, mieszkającym daleko od Wrocławia.

Koszt osobistej godzinnej konsultacji wynosi 150 zł. Konsultacja za pośrednictwem Skype'a - 100 zł.

 

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl