Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Trochę o glifach

 

Do poczytania:

Prosperita

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Boskie Portfolio

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Kroniki Akaszy

Medytacja

Przebudzenie

Język Światła

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Glify to rysunki, wyglądające jak zwykłe gryzmołki, które w istocie niosą w sobie kody Światła. Od dawna widziałam je pod powiekami i jak większość ludzi, uważałam za kształty bez znaczenia. Szukałam ich w rozmaitych miejscach i zastanawiałam się, dlaczego je widzę. Ale pojawiają się też u innych, co oznacza, że nie są przypadkowe. Ostatnio zaczęłam je spisywać w Kronikach Akaszy i poprosiłam o informacje na ich temat. Mistrzowie podpowiadają mi niektóre znaczenia.

Natomiast warto wiedzieć, że każdy może odbierać je inaczej. Glify są poza wymiarowe i ponadczasowe. Działają na poziomie podświadomym. Mogą zatem reprezentować uczucie, zjawisko, stan, sytuację i odpowiednio dla każdego człowieka zmieniać swoje znaczenie. Bo i my rozmaicie reagujemy na te same momenty, dlatego pojęcia zawsze są umowne. Szczególnie te, które są wieloznaczne i niosą w sobie obszerny ładunek przekazu.

Poniżej moje własne przekazy Języka Światła, które przychodzą do mnie w Kronikach Akaszy. Później je opiszę, tymczasem zostawiam do odczuwania, nich każdy spróbuje odczytać czy odebrać po swojemu. Myślę, ze to ważne, by pozwolić sobie poczuć, tak poza świadomym umysłem, który wszystko chciałby nazwać i zaszufladkować. Moi znajomi z FB napisali do mnie o swoich odczuciach, więc wiem, że glify działają, nie są przypadkowe. To jak zwykle dla mnie najcenniejsze - taki spontaniczny list z informacją, co się zadziało w sercu, w ciele, kiedy zobaczyli glif. Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się ze mną odbiorem Języka Światła.

 

 

 

 

 

 

 Bogusława M. Andrzejewska

 

 

 

 

Co to jest Język Światła?

Formy Języka Światła

Przyjaźń ze Światłem

Trochę o glifach

Trochę obrazów

Dostrojenie