Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Healing Art

 

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Warsztaty

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Litoterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Anioły

Reiki

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 
 

Malowanie energetyczne nie jest dzisiaj niczym nowym ani niezwykłym. Większość osób, które stosują metodę Vedic Art uważa, że ich obrazy mają w sobie silną energię, ponieważ malują je świadomie. A energia podąża za myślą. Internet jest pełen malowanych aniołów, mandali, portretów aury i obrazów duszy tworzonych na zamówienie lub bez niego. Pomiędzy nami płynie kolorowa rzeka twórczości, która nie tylko ozdabia ściany, ale też działa na naszą energetykę, wspierając nas w rozwoju.

Nieoczekiwanie dla samej siebie włączyłam się w ten nurt, pozwalając się prowadzić Najwyższemu Źródłu. Nie planowałam tego, chociaż wiedziałam, że w tym właśnie okresie zmieni się moja ścieżka zawodowa i pojawi się coś nowego. Mówiły o tym moje wizje, sny i Karty Aniołów. Dlatego wprowadzam tutaj nową metodę pracy z Prosperitą obrazy uzdrawiające energetycznie.

Nie maluję po to, by wyrażać swoje emocje. A przecież wiadomo powszechnie, że robią to artyści również ci znakomici i bardzo utalentowani. Ich obrazy mówią do nas uczuciami zamkniętymi w kolorze i kształcie. Podziwiając je, czujemy wyraźnie ból, żal czy cierpienie autora. To naturalne i potwierdza jedynie, że sztuka jest nośnikiem naszych emocji. Dzięki temu możemy tak mocno i głęboko odbierać dzieła artystów, kiedy wchodzimy z nimi w kontakt. Dotyczy to zarówno malarstwa czy literatury, jak muzyki albo poezji i każdej innej formy artystycznej. 

Kocham swoją twórczość, jest największą radością mojego życia. Uwielbiam pisać, tworzyć grafiki, a teraz także malować obrazy na płótnie. Jednak nie maluję ani nie piszę ze złości czy rozpaczy, by uwolnić trudne emocje. Mam inne sprawdzone sposoby na pracę ze sobą w skomplikowanych momentach, których nie szczędzi nam życie. Kiedy moja energia jest nisko, nie piszę, nie tworzę. Zajmuję się pracą nad sobą i zwykłymi obowiązkami. Jeśli trzeba, korzystam z pomocy moich znajomych terapeutów, bo jak każdy doświadczam rozmaitych trosk. Nie wylewam ich jednak na innych, lecz uzdrawiam siebie, korzystając z dostępnej wiedzy i metod.

Natomiast maluję i piszę zawsze z miłością wtedy, kiedy moja energia jest wysoko, ponieważ wiem, że wchodząc w tworzenie jakiejkolwiek sztuki nasycam ją tym, co jest we mnie. Każdy obraz i każdy tekst niesie w sobie cząstkę mnie, a ja chcę dzielić się tylko Światłem. Przykładem jest moja strona, która powstaje z wielką uwagą, a każdy tekst niesie w sobie ładunek tego, co mam najpiękniejszego, bo celem tej strony jest podnosić energię. Wiem, że to działa.

Podobnie jest z obrazami, które maluję. Wkładam do nich miłość, Światło, dobro, Moc, siłę i uzdrawiającą energię. Czasem zapraszam Anioły do środka obrazu. Czasem malując, śpiewam mantry. Czasem czaruję sobie tylko znanymi sposobami. Bo celem, dla którego powstaje obraz jest uzdrawianie, rozświetlanie i wprowadzanie harmonii. Tylko po to one powstają, by pomagać, harmonizować i wprowadzać Światło tam, gdzie panuje mrok.

Od wielu lat pracuję z symboliką i potrafię zinterpretować każdy wzór i każdy obraz namalowany przez kogoś. Robię to często na zajęciach z NAO. Dlatego też bardzo świadomie dobieram kolory i kształty. Każdy z nich ma znaczenie.  Dla osób zajmujących się profesjonalną sztuką, moje malowanie może wydać się nieco kiczowate, głównie ze względu na silne kontrasty. Jednak w tego typu malarstwie są one niezbędne, aby podświadomość bez wątpliwości ogniskowała uwagę na głównym symbolu. Wówczas taki symbol będzie silnie oddziaływał.

Bardzo lubię abstrakcje i oczywiście podobają mi się tego typu prace moich koleżanek. Widzę w nich pewnie więcej niż przeciętny człowiek, ponieważ od wielu lat postrzegam świat na poziomie wielowymiarowym. Jednak malując wybieram konkretne wzory i kształty, chociaż na pewno abstrakcja jest o wiele łatwiejsza. Moja praca ma jednak działać mocno na podświadomość i zmieniać niekorzystne wewnętrzne matryce, właśnie dlatego szukam określonych symboli. W gruncie rzeczy one same do mnie przychodzą. Czuję się prowadzona przez energię i bardzo mi się to podoba. Poddaję się temu z zaufaniem.

Moje obrazy nie są tworzone tak, jak dzieła profesjonalnych malarzy, którzy wrzucają na płótno to, co w danej chwili czują, nie oceniając, czy jest to pozytywne czy nie bo na tym przecież polega sztuka. Maluję inaczej świadomie w harmonii i wysokiej energii, by uzdrawiać. Oczywiście kieruję się intuicją i maluję to, co do mnie przychodzi, ale dbam też o swój poziom dostrojenia energetycznego. Bo finalnie mój obraz ma harmonizować i podnosić energię. Już wiem, że tak się dzieje, ponieważ niektóre obrazy poszły do ludzi, zmieniając ich życie na lepsze.

Ten prosty Róg Obfitości sprawił, że jego właściciel dostał nową pracę. Na początek zarobi w tej pracy o 1000 zł miesięcznie więcej niż zarabia obecnie, potem ta kwota wzrośnie. Nowa oferta pojawiła się w dwa tygodnie od chwili otrzymania obrazu. Taka to magia...

 

Taką różę namalowałam dla samotnej kobiety. Na drugi dzień rozdzwoniły się telefony od znajomych panów zainteresowanych spotkaniem z nią. "Cuda się dzieją" powiedziała ta kobieta...

 

 

Chciałabym też przedstawić dwa przykłady, jak można na obrazie zobaczyć symboliczne blokady, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Przykład pierwszy pokazuje uzdrawianie finansowe. Obraz po lewej stronie przyszedł do mnie intuicyjnie, jako naturalny stan osoby, która zapragnęła finansowego "wodospadu obfitości". Zwróćcie proszę uwagę, jak rząd kamieni odgradza człowieka od przepływu pieniędzy, rzucając mu symboliczne "dwa grosze" z całego nurtu złota...

      

Obraz po prawej stronie jest poprawką uzdrowieniem, podczas którego otwieramy przepływ bogactwa bez ograniczeń.

Drugi przykład dotyczy samotnej i niespełnionej w miłości osoby. Po lewej stronie kwiat mający symbolizować miłość i pozytywne relacje (kolory czakry serca) objawił się na szarym tle symbolizującym ukrywanie prawdziwych uczuć, iluzję i smutek.  

    

Obraz po prawej stronie jest poprawką uzdrowieniem (częściowym dopiero), wnosząc harmonię (zieleń), wsparcie i towarzystwo innych osób. Jest tam tez widoczne rozświetlenie, czyli odkrycie swoich prawdziwych potrzeb i pragnień. Ponadto doszedł element radości i wyjścia z poczucia winy. W moim odczuciu osoba ta potrzebuje jeszcze trochę czasu do pracy nad sobą, aby następnie wejść w kolejny etap i stworzyć kolorową wizję szczęśliwego związku.

Jeśli któryś obraz Wam się spodoba i poczujecie, że może rozjaśnić Wasze życie, zapraszam do zakupu. Można również zamówić u mnie obraz specjalnie dla siebie.

Bogusława M. Andrzejewska

Początki malowania

Energetyka obrazów

Galeria

 

Energetyczne obrazy na sprzedaż

 

Kwiat duszy - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol życiowej drogi. Ten obraz pomaga odnaleźć samego siebie i cel swojego życia.

Już niedostępny

 

Róg obfitości I - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol przyciągający dobrobyt. Ten obraz działa w obszarze bogactwa, przyciągając do naszego życia obfitość.

Już niedostępny

 

Róg obfitości II - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol przyciągający dobrobyt. Ten obraz działa w obszarze bogactwa, przyciągając do naszego życia obfitość.

250 zł

 

Deszcz pieniędzy - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol przyciągający pieniądze. Ten obraz działa w obszarze bogactwa, przyciągając do naszego życia twórcze i finansowe spełnienie.

Już niedostępny

 

Złotodajne kwiaty - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol przyciągający pieniądze. Ten obraz działa w obszarze bogactwa, przyciągając do naszego życia twórcze i finansowe spełnienie.

Już niedostępny

 

Lampa Alladyna - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol przyciągający szczęście. Ten obraz działa w obszarze spełniania marzeń i pomyślności.

Już niedostępny

 

Urban Angel - akryl na płótnie, 50x40cm

Symbol przyciągający szczęście, dobro i anielskie wsparcie. Ten Anioł dba o spokój i bezpieczeństwo, rozświetlając mroki pogrążonego w ciemności miasta.

Już niedostępny