Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Sposób na szczęśliwe życie

 

Publikacje

Czas na Reiki

Dłonie pełne radości

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Złe lektury

Facebook kulturalnie

Lubię święta

Trollowanie

Kapelusz Żebraka

Po kobiecemu

Babcia

Ludzie w kolorze

Komentowanie

Wywiad

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

 

Książka jest dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i w opcji elektronicznej.

Wersja elektroniczna w Ebookpoint:

https://ebookpoint.pl/ksiazki/sposob-na-szczesliwe-zycie-boguslawa-m-andrzejewska,s_0067.htm

Wersja elektroniczna i papierowa w Ridero:

https://ridero.eu/pl/books/sposob_na_szczesliwe_zycie/

***

Wreszcie, po wielu latach, napisałam książkę o Prospericie. Dlaczego tyle to trwało? Potrzebowałam czasu, by zgodnie z zaleceniami duchowych nauczycieli osadzić w sobie taką wiedzę. Doświadczyć i przeżyć. W miejsce tworzenia książki wybrałam budowanie i zapełnianie tej strony. Wszystkie teksty na temat prosperującej świadomości i wszystkie refleksje o pracy nad własnym rozwojem trafiały od razu tutaj, do sieci, aby każdy mógł jak najszybciej je przeczytać. Tak wybrałam, ciesząc się popularnością mojej witryny, która jak wiem od moich klientów dostarcza wielu osobom mnóstwo inspiracji :) Dostaję takie informacje parę razy w tygodniu.

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy napisali do mnie podziękowania za tę stronę. Jestem szczęśliwa, że czytanie Prosperity podnosi Wam energię, przynosi poprawę życia, radość i ukojenie. Cieszę się też, że jest Was tak dużo! Z Miłością życzę Wam wszystkim prosperującej świadomości. Niech w Waszym życiu dzieje się tylko Dobro.

Teraz Prosperita wychodzi w wersji książkowej, będąc zarazem skryptem do szkoleń z rozwijania prosperującej świadomości. Wcześniej tę rolę spełniała płyta z wykładem. Obecnie będzie można po zakończeniu szkolenia na nowo wszystko sobie przypomnieć, zaglądając do książki. Myślę, że będzie także dużo wygodniej poczytać off-line o tym, jak poukładać swoje życie, aby było naprawdę szczęśliwe.

Książka nie jest oczywiście kopią strony ani płyty. Zawiera treści, których wcześniej nie publikowałam, aby sympatycy Prosperity także znaleźli w niej coś ciekawego.  Skupia się przede wszystkim na rozwijaniu prosperującej świadomości. Omija natomiast większość zagadnień ezoterycznych, duchowych i tych dotyczących naturalnego uzdrawiania. Moja strona jest wielowątkowa. Pokazuje rozmaite metody, które znalazły się w kręgu moich zainteresowań. Książka natomiast z oczywistych względów jest tylko o samej Prospericie. Jednak poruszając wszystkie najważniejsze tematy pozytywnego istnienia, opowiada i pokazuje więcej, niż udało mi się zamieścić na tej witrynie. Ponadto zawiera ćwiczenia, o których mówię na szkoleniach, a także takie, których nigdy nie podałam na stronie ani na płycie.

Myślę, że najciekawszy jest fakt, że została napisana w 2017/2018, czyli 17 lat po tym, jak stworzyłam stronę o Prospericie. Co prawda do strony stale dodaję swoje aktualne przemyślenia, ale jej podstawowy trzon powstał w 2000 roku. Przez te wszystkie lata zmieniałam się i dojrzewałam wewnętrznie, ponieważ stale pracuję z energią i jak każdy człowiek stale doświadczam. Myślę, że to, co przekazuję dzisiaj, jest nieco inne niż to, czego uczyłam 17 lat temu.

 

 

Mogłabym właściwie napisać, że każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie i to z pewnością jest zgodne z prawdą. Jednak wiem doskonale, że nauka Prosperity wymaga pewnej gotowości wewnętrznej, dlatego do czytania zapraszam wyłącznie te osoby, które czują, że chcą zmienić swoje życie na lepsze i wiedzą, że nadszedł ten właściwy dla Nich moment. Prosperity nie można uczyć się na siłę. Nie można nikogo do niej przekonywać ani namawiać. To wspaniała i silna energia, która bardzo mocno kształtuje nasze życie. Najwięcej korzyści przynosi wtedy, kiedy jest w nas otwartość na piękne zmiany i gotowość na przyjęcie Dobra.