ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony   

 

Radość życia

 

Publikacje

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Radość życia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

 

W przygotowaniu...

To niewielki, ale bardzo pomocny podręcznik do zbudowania radosnego i szczęśliwego życia. Postanowiłam w przystępny sposób pokazać moim Czytelnikom, jak żyć, aby być naprawdę pogodną i zadowoloną z życia osobą. Zawiera mnóstwo praktycznych ćwiczeń i wskazówek, które po zastosowaniu pomagają nam zamienić to wszystko, co smutne, ponure i niekorzystne - na radosne, dobre i przyjemne. Życie powinno być wypełnione miłością, śmiechem i wesołością - po to jesteśmy tutaj na Ziemi. A nie po to, by cierpieć, jak czasem nam się wydaje.

Jest to jednocześnie podręcznik do nauki pozytywnego myślenia, bo to jeden z wiodących w tej książce tematów. Korzyści, jakie zyskujemy dzięki właściwym poglądom są nie do przecenienia. To po pierwsze - zgodnie z Prawem Przyciągania - sposób na wykreowanie tego, czego naprawdę pragniemy. Po drugie - to recepta na dobre zdrowie, bo wszyscy wiemy, że przyczyną większości chorób są negatywne emocje i trwanie w smutnych przekonaniach. Po trzecie - to metoda na dobre relacje, satysfakcjonujące związki i wartościowe przyjaźnie, bo ludzie odbierają nas i oceniają poprzez pryzmat naszych myśli o nas samych.

A po czwarte i najważniejsze: pozytywne myślenie to po prostu sposób na bycie szczęśliwym. Nawet wtedy, kiedy nie wierzymy w działanie naszych myśli w ramach Prawa Przyciągania i w inne psychologiczne teorie, to każdy doskonale wie i każdy doświadczył, że kiedy się śmiejemy i cieszymy, jest nam dobrze, a chwile są najzwyczajniej w życiu przyjemne. Każdy też wie, że nawet w czasie choroby można dzięki żartom i śmiechowi poprawić sobie samopoczucie. Zatem jest to podręcznik także dla sceptyków, aby nauczyli się radości życia dla siebie i dla własnej przyjemności. Lepiej przecież śmiać się jak najczęściej, niż płakać i użalać nad tym, co trudne.

 

 

Być roześmianym i szczęśliwym wcale nie jest trudno. Wystarczy zmienić pewne nawyki, które prowadzą nas w stronę narzekania i martwienia się. Proponowane przeze mnie ćwiczenia pomagają spojrzeć inaczej na własne życie i na to wszystko, co nas otacza. Kiedy zmienimy optykę, kiedy nauczymy się czerpać z naszego wewnętrznego bogactwa, całe nasze istnienie wypełni się dobrymi emocjami. Warto spróbować, choćby dla własnej przyjemności. Korzystajcie proszę i niech Wasze życie staje się coraz piękniejsze :)

 

Książka będzie dostępna tymczasem wyłącznie w wersji elektronicznej.

W przygotowaniu kolejne tytuły tęczowych poradników.