Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Magia Drzew

 

Publikacje

Czas na Reiki

Dłonie pełne radości

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Złe lektury

Facebook kulturalnie

Lubię święta

Trollowanie

Kapelusz Żebraka

Po kobiecemu

Babcia

Ludzie w kolorze

Komentowanie

Wywiad

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

Link do księgarni Ridero - wersja elektroniczna i papierowa.

https://ridero.eu/pl/books/magia_drzew/

(W przypadku druku można zamawiać wersję zarówno kolorową, jak i czarno białą. Kolorowa oczywiście pozwala odróżniać dzięki zdjęciom rodzaje drzew, ale nie jest to najważniejsze. Można skorzystać z innego źródła)

Wersja tylko elektroniczna:

http://ebookpoint.pl/ksiazki/magia-drzew-boguslawa-m-andrzejewska,s_0x02.htm

To już drugie wydanie - poprawione, rozszerzone o kilka stron tekstu  i z nowymi ilustracjami.

Drzewa towarzyszą nam wszędzie, w miastach i poza nimi. Dotleniają nas, łagodzą nastroje, wyciszają stresy, obdarzają swoim pięknem. Ich cudowna energia dotyka głębi naszej duszy, pozwala zestroić się z Wszechświatem i odnaleźć w sobie harmonię. Medytacja w cieniu wybranego drzewa przynosi uzdrowienie w różnych dolegliwościach. MAGIA DRZEW to przewodnik po energetyce najbardziej znanych w Polsce gatunków oraz wiele cennych informacji o duchach natury, o żywiołach, o sposobach medytacji oraz subtelnym działaniu drzew na ludzki organizm.

 

 

Książka ta powstała z miłości do drzew, z cichego zachwytu nad miękką zielenią liści, z zadumy nad szeptem wiatru w gałęziach. Od kiedy sięgam pamięcią lubiłam przytulać policzek do ciepłej szorstkości kory. Próbowałam objąć rękoma pień i wtulając się w drzewo niemal czułam jak wewnątrz tętni życie, a chmurka dobrej energii otacza mnie ze wszystkich stron. O zachodzie słońca godzinami obserwowałam tańczące na tle nieba drobne listki akacji, zanim nie zlały się całkiem z ciemnością nocy.

Już wtedy widziałam w drzewach coś magicznego, czułam ich dusze i próbowałam zrozumieć o czym szemrzą między sobą. Czasami zdawało mi się, że starają się przekazać coś nam, ludziom, że mówią do nas w swoim drzewnym języku. Wyobrażałam sobie, że je rozumiem i często odbierałam jakieś telepatyczne pozdrowienie, tak jakby na odległość wyczuwały moje przychylne do nich nastawienie. Za każdym razem odczuwałam ich życzliwą i przyjazną aurę.

Dostrzegając piękno natury, warto uzmysłowić sobie, że oprócz tego, co widzimy, istnieje także świat subtelny, niewidzialny dla oczu, niepoznawalny zmysłami, odbierany wyłącznie sercem lub tym, co nazywamy wewnętrznym widzeniem czy „drugą uwagą”. To ten świat wpływa na nasze emocje, uczucia, na to co dzieje się wewnątrz nas. Świat subtelnych energii przenika człowieka i wszystko, co go otacza, zabarwiając swoimi kolorami.

 

W delikatnych, niewidzialnych dla oczu warstwach otaczających ludzkie ciało powstają procesy chorobowe, które w fizycznej materii pojawią się dopiero po jakimś czasie. Tam także rodzą się impulsy pozytywnego wewnętrznego rozwoju, manifestującego się dobrym zdrowiem, poczuciem szczęścia i radością. To na tych warstwach pracują bioenergoterapeuci, a też w dużym stopniu psychologowie, to z tymi pojęciami styka się medycyna holistyczna, której prawdziwy sens opiera się na przenikaniu i wzajemnym oddziaływaniu na siebie wszystkich subtelnych ciał człowieka i ciała fizycznego.

 

Zwierzęta i rośliny także posiadają owe delikatne pola energetyczne wokół siebie. Drzewa, jako szczególnie duże i silne istoty, mają potężną moc energetycznego oddziaływania na inne żywe organizmy. Są swoistymi naturalnymi bioenergoterapeutami, gdyż stale podłączone do kosmicznego źródła w naturalny sposób uzupełniają przekazaną energię. Sięgając nieba, jak ogromne anteny zbierają deszcz uzdrawiającej siły i z serdeczną hojnością dzielą się z każdym, kto jej potrzebuje.

 

Spis drzew | Duchy natury | Astrologia a drzewa | Medytacja z drzewem

 

 

Książka jest dostępna w wersji elektronicznej i papierowej.