Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Psychologia ubioru

 

Publikacje

Czas na Reiki

Dłonie pełne radości

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Złe lektury

Facebook kulturalnie

Lubię święta

Trollowanie

Kapelusz Żebraka

Po kobiecemu

Babcia

Ludzie w kolorze

Komentowanie

Wywiad

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

 

Link do księgarni - wersja elektroniczna i papierowa.

https://ridero.eu/pl/books/psychologia_ubioru/

(W przypadku druku proszę zamawiać wersję kolorową, chociaż jest droższa, ponieważ kolor zdjęć ma istotne znaczenie dla zrozumienia metody. Wszystkie zamieszczone w książce zdjęcia są ilustracją Analizy z Wyglądu. )

 

Wersja tylko elektroniczna

http://ebookpoint.pl/ksiazki/psychologia-ubioru-boguslawa-andrzejewska,s_0x00.htm

***

Co może powiedzieć o człowieku jego wygląd zewnętrzny: ubranie, uczesanie, makijaż? Okazuje się, że więcej niż można sobie wyobrazić. Umiejętna Analiza z wyglądu jest doskonałym sposobem na poznanie i zrozumienie człowieka - jego problemów, obaw, ale także marzeń i priorytetów. Kolory, które lubimy, sukienki, spodnie, buty, określona fryzura czy wyrazisty makijaż - to bardzo ciekawe wskazówki, dotyczące naszych lęków i pragnień.
Książka "Psychologia ubioru" to przewodnik po symbolice wyglądu, która odsłania nasze wnętrze. To także wyczerpująco opracowany podręcznik do zajęć z NAO. Zawiera szczegółowo opisane elementy analizy ze wskazówkami interpretacyjnymi.

 

 

Metoda Analizy z Wyglądu jest genialna w swojej prostocie i dzięki temu bardzo łatwo ją opanować i korzystać z jej możliwości. Działa podobnie jak inne sposoby analizy ludzkiego wnętrza, jest jednak dużo łatwiejsza, gdyż opiera się na prostym kluczu. Znając go, można swobodnie rozwijać interpretację, bez obaw, że nie zrozumiemy jakiegoś szczegółu. Podłożem do analizy jest wygląd osoby: ubranie, uczesanie, biżuteria, torebka lub teczka, buty, okulary, ewentualnie tatuaże, a także pewne charakterystyczne cechy ciała, np. otyłość. Jak widać zdobycie odpowiednich danych nie nastręcza żadnych trudności. Jak w każdej innej metodzie, tak i tutaj panuje zasada: im częściej daną osobę widujemy, im więcej wiemy na temat, w co najchętniej się ubiera, jakie kolory czy dodatki preferuje, tym nasza analiza jest dokładniejsza.

To książka planowana i pisana od dawna. Początkowo miała powstać, jak tylko poznałam metodę, później jednak zdecydowałam, że poczekam. Przez kilka lat prowadziłam systematycznie szkolenia z Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Dostarczyły mi one mnóstwo ciekawych doświadczeń i pozwoliły nabrać większej biegłości w temacie. Jest to zatem nie tylko teoretyczny opis metody, ale też baza wiedzy opartej na praktycznym poznawaniu.

 

 

Książka jest dostępna w wersji elektronicznej i papierowej.