Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Czas na Reiki

 

Publikacje

Czas na Reiki

Dłonie pełne radości

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Złe lektury

Facebook kulturalnie

Lubię święta

Trollowanie

Kapelusz Żebraka

Po kobiecemu

Babcia

Ludzie w kolorze

Komentowanie

Wywiad

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

Książka jest dostępna w wersji elektronicznej i papierowej.

https://ridero.eu/pl/books/czas_na_reiki/

 

Wersja elektroniczna dostępna także w Ebookpoint

https://ebookpoint.pl/ksiazki/czas-na-reiki-boguslawa-m-andrzejewska,s_00zt.htm

 

Można zapytać, po co kolejna książka do Reiki, skoro jest ich tak dużo? Zwróciłam jednak uwagę, że one wszystkie są do siebie podobne przypominają skrypt do nauki przykładania dłoni. Rzadko poruszają jakiekolwiek inne kwestie, jakby Reiki była wyłącznie formą bioenergoterapii. Moim zdaniem większość tych książek to podręczniki do zabiegów, wypełnione w dużej mierze przede wszystkim zdjęciami układów rąk. Tymczasem Reiki jest przepiękną metodą duchowego rozwoju i fantastycznym narzędziem do pracy nad sobą, a jej zdolności uzdrawiania ludzkiego ciała są niejako pozytywnym dodatkiem, czy jak kto woli pięknym potwierdzeniem podnoszenia wibracji.

O tym właśnie chciałam napisać książkę. O tym, co jest stale pomijane lub zaznaczane jedynie krótkim akapitem o działaniu energii na poziomie duchowym. O tym, co jest szczególnie ważne w czasie, kiedy Ziemia wznosi swoje wibracje. O tym, czego potrzebujemy jako ludzkość i co możemy w sobie rozwijać dzięki takim metodom jak Reiki. O tym, co pozwala nam odkrywać naszą prawdziwą boską naturę i podążać za tym w najlepszy dla nas sposób.

Wierzę głęboko, że Reiki została odkryta na nowo w XX wieku właśnie po to, by mogła nas wspierać w podnoszeniu energetyki i odkrywaniu naszej prawdziwej Mocy, naszego boskiego dziedzictwa. Do chwili obecnej zdążyła rozprzestrzenić się po świecie i dotrzeć do najdalszych zakątków Ziemi. Ludzie zainteresowani duchowym rozwojem odnajdują w niej niezawodne narzędzie do wewnętrznego wzrastania i uzdrawiania nie tylko ciała fizycznego, ale również emocji, problemów w relacjach, finansów, długów karmicznych, kłopotów zawodowych... Nie ma tu ograniczeń. Reiki wspiera nas w każdym obszarze życia, prowadząc do wysublimowanych energetycznie rozwiązań. Warto o tym wiedzieć, że w kwestii uzdrawiania życia to jedna z najlepszych i najbardziej uniwersalnych metod na świecie.

Oprócz tego przyznaję chciałam również wyjaśnić wiele kontrowersji związanych z niektórymi aspektami pracy z energią oraz zburzyć pewne mity narosłe wokół metody. Praktycy Reiki stale wchodzą w rozmaite spory o rzeczy, które zupełnie nie są tego warte. Reiki ma też ciągle wielu przeciwników wśród ludzi, którzy moim zdaniem nie do końca rozumieją, o co chodzi, ponieważ argumenty, których używają, nijak się mają do rzeczywistości. Stale jeszcze spotykam osoby, które boją się Reiki lub wydaje im się, że jest okultystyczną praktyką albo sektą. Takie pojmowanie pracy z energią opiera się na niewiedzy, którą próbuję tą książką usunąć.

Reiki jest bezpieczna. Reiki jest dla każdego, kto naprawdę zechce. Reiki nie jest religią i może z niej korzystać także osoba głęboko wierząca. Oczywiście nic na siłę. Nie każdemu musi się taka metoda podobać. Ale wybór nie powinien być oparty na strachu czy błędnych przekonaniach. Warto wiedzieć, czym jest Reiki. Wierzę i mam głęboką nadzieję, że dzięki tej lekturze wiele spraw stanie się bardziej zrozumiałymi.

 

 

 

Reiki jest jedną z najpiękniejszych metod rozwoju wewnętrznego, z jaką się spotkałam. Zachwyca mnie niezmiennie od wielu lat, wypełnia każdy mój dzień, dlatego zdecydowałam się o niej napisać. Nie jest to podręcznik z instrukcjami do zabiegów i układami dłoni, lecz opowieść o duchowej mocy, która pozwala nam głębiej odczuwać naszą prawdziwą naturę i to Kim W Istocie Jesteśmy. Żyjemy w magicznych czasach. Umiejętność sublimacji energii jest dzisiaj dla nas szczególnie istotna.

Książka jest dostępna w wersji elektronicznej i papierowej.