Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Dłonie pełne radości

 

Publikacje

Czas na Reiki

Dłonie pełne radości

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Złe lektury

Facebook kulturalnie

Lubię święta

Trollowanie

Kapelusz Żebraka

Po kobiecemu

Babcia

Ludzie w kolorze

Komentowanie

Wywiad

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

Książka jest dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i w opcji elektronicznej.

Link do księgarni - wersja elektroniczna i papierowa.

https://ridero.eu/pl/books/dlonie_pelne_radosci/

(Można zamawiać druk czarno biały, ponieważ zdjęcia nie mają większego znaczenia dla treści, są tylko dekoracją tekstu)

***

Nasze myśli kreują nasz świat i każda decyzja, o czym będziemy rozmyślać, na czym się skupiać oraz w co uwierzymy, kształtuje nasz dzień. W ślad za myślą podąża działanie, które układa kolejne cegiełki życia. Zawsze mamy na to wpływ, jeśli na chwilę zatrzymamy się w biegu i dokonamy świadomego wyboru, czemu damy swoją uwagę. Nasze dłonie mogą być pełne problemów albo pełne radości. To zawsze nasza decyzja, ponieważ mamy moc tworzenia swoich myśli i kierowania swoimi działaniami. Nikt nie jest liściem niesionym bezwładnie przed wiatr. Warto poświęcić chwilę, aby nasze wybory niosły nam dobro i spełnienie.

Jest to kolejny poradnik o życiu. Tym razem bez ćwiczeń i bajek oddaję Wam do rąk własne spostrzeżenia o tym, jak działa Prawo Przyciągania w praktyce. Wiem, że to ważny temat. Na tym przecież opiera się nasze życie. To my decydujemy o tym, jak ono może wyglądać. Jak zatem w natłoku powszednich spraw i problemów odkryć, że życie jest dobre i szczęśliwe? Jak odczuć zachwyt istnienia?  Jak cieszyć się chwilą? Czego unikać w pospiesznym biegu skomplikowaną drogą przez gąszcz codzienności? W tej książce znajduje się odpowiedź.

Zebrałam w niej część artykułów zamieszczonych na stronie o Prospericie. Nazbierało się ich sporo. Sam dział o prosperującej świadomości to ponad 100 tekstów. Zdecydowałam się je opublikować dla tych wszystkich, którzy chcieliby móc wziąć do ręki trochę Prosperity. Wiem, jak bardzo lubicie "prawdziwe" papierowe książki. Ale publikuję taką pozycję także po to, aby moje teksty mogły dotrzeć do tych, którzy o istnieniu tej strony nie mają pojęcia. Nie każdy przecież tu trafia. Niektórzy szukają dla siebie lektur wyłącznie w księgarniach. Oczywiście dodałam również kilka nie publikowanych nigdzie artykułów, aby ta książka wniosła też coś nowego i nie była wyłącznie kopią mojego portalu. Myślę, że dla każdego sympatyka Prosperity będzie to świetna lektura.

 

 

Jak każdy inny mój poradnik, tak i ten pomaga zmienić swój byt na lepsze poprzez naukę pozytywnego patrzenia na świat, poprzez dostrzeganie w nim logiki. Właśnie to prowadzi nas do odkrycia, że życie jest dobre i piękne. Jakiż sens miałoby pisanie filozoficznych rozważań, które po zamknięciu książki pozostawiają nas w tym samym stanie, w którym zaczynaliśmy lekturę? Dla mnie celem pisania jest podnoszenie Czytelnikowi energii i przywracanie wiary w to, że jakkolwiek poukładały się nasze życiowe ścieżki, zawsze można odnaleźć sposób na powrót do szczęścia. I jak każda inna moja książka, ta również niesie Wam mnóstwo dobrych i pełnych miłości słów.

 

Książka jest dostępna w wersji elektronicznej i papierowej.