ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony   

 

Harmonia serca

 

Publikacje

Harmonia serca

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

 

 

 

 

 

Już wkrótce...

To książka wymedytowana. Taka, której tytuł przyszedł do mnie któregoś dnia po pracy z energią. Początkowo chciałam nawet zmienić nazwę swojej strony, potem jednak dodałam tylko kolejny dział, w którym pokazuję, co jest harmonią, a co dysharmonią. Jak zwykle potrzebowałam czasu, by poukładać w sobie to, co chcę przekazać. Dzisiaj oddaję Wam do rąk książkę, która krok po kroku prowadzi ścieżką do odnalezienia wewnętrznej spójności, a w ślad za tym do odczuwania szczęścia i zadowolenia.

To, czego zwykle szukamy, to nasze unikalne miejsce tu na Ziemi, a może nawet we Wszechświecie. Sens życia mówiąc najkrócej to właśnie harmonia. Ze sobą. Z innymi. Ze światem. Z Najwyższym Źródłem. Kiedy ją odnajdziemy, nasze bycie w Tu i Teraz nabiera zupełnie innego znaczenia. Otwieramy oczy na coś, czego wcześniej nie mogliśmy dostrzec, w ciągłej pogoni za iluzją. Zauważamy, że to Kim Jesteśmy i to, co robimy jest bardzo ważne dla całego wszechświata. Doceniamy siebie i swoje unikalne miejsce w skomplikowanej egzystencjalnej układance. Poczucie harmonii i sensu istnienia wypełnia nas zadowoleniem, satysfakcją, poczuciem ważności i błogości.

Kiedy jesteśmy w harmonii serca, pozostajemy w równowadze z całym Wszechświatem. To oznacza dobre i szczęśliwe życie, opierające się na samospełnieniu poprzez realizację naszej indywidualnej pieśni duszy. Harmonię tę odnajdujemy, słuchając uważnie swojego wnętrza, w którym znajdują się najdoskonalsze drogowskazy. To jest w istocie bardzo proste. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to zaufać samemu sobie. Jest to też kawałek duchowości. Jeśli zrozumiemy, Kim w Istocie Jesteśmy, to poczujemy się integralną częścią Wszechświata. Poczujemy też pełną harmonię ze wszystkim, co jest. Oto harmonia. Jest dokładnie tak, jak być powinno.

Pracując z różnymi metodami uzdrawiania rzeczywistości zauważyłam, że we Wszechświecie istnieje idealna matryca, do której wszyscy mamy dostęp. Ta matryca pozwala nam odwzorować ścieżki, które przynoszą miłość, zdrowie, dobrobyt, spełnienie to wszystko, co ważne w naszej ziemskiej podróży. W tej książce znajdziecie podpowiedzi, jak odnaleźć energetyczne portale, które pozwalają uzdrawiać rzeczywistość. Nie ograniczam się do jednej metody i jednego klucza, lecz pokazuję drogę do rozmaitych drzwi, które czekają na Was otwarte na oścież.

 

 

Jak każdy inny mój poradnik, tak i ten pomaga zmienić swój byt na lepsze. Nie tylko poprzez rozmaite metody łączenia się z kosmiczną harmonią. Ale także poprzez naukę pozytywnego patrzenia na świat, poprzez dostrzeganie w nim logiki. Właśnie to prowadzi nas do odkrycia, że życie jest dobre i piękne. Jakiż sens miałoby pisanie filozoficznych rozważań, które po zamknięciu książki pozostawiają nas w tym samym stanie, w którym zaczynaliśmy lekturę? Dla mnie celem pisania jest podnoszenie Czytelnikowi energii i przywracanie wiary w to, że jakkolwiek poukładały się nasze życiowe ścieżki, zawsze można odnaleźć sposób na powrót do szczęścia. I jak każda inna moja książka, ta również niesie Wam mnóstwo dobrych i pełnych miłości słów.

 

 

 

Książka będzie dostępna w wersji elektronicznej i papierowej.