Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Samoakceptacja

 

Publikacje

Czas na Reiki

Dłonie pełne radości

Sposób na szczęśliwe życie

Samoakceptacja

Droga do zdrowia

Psychologia ubioru

Magia Drzew

Szepty Serca

Zakłamanie

 

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Pieśń grających mis

Uwierzyć w dobro

Potęga słowa

Sześć kapeluszy

Szczęśliwe recepty

Prosperita w biznesie

Złe lektury

Facebook kulturalnie

Lubię święta

Trollowanie

Kapelusz Żebraka

Wywiad

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

Sulejman i Roksolana

 

 

 

 

 

Wersja papierowa dostępna u mnie oraz w kilku księgarniach, np. ALIMERO i RIDERO

http://alimero.pl/samoakceptacja-184284.html

https://ridero.eu/pl/books/samoakceptacja/

 

Wersja elektroniczna dostępna u mnie, w Ridero oraz na Ebookpoint.pl

https://ebookpoint.pl/ksiazki/samoakceptacja-boguslawa-m-andrzejewska,s_0x01.htm

 

Wysokie poczucie własnej wartości jest podstawą naszego szczęścia i doskonałej prosperity. To trampolina, od której odbijamy się, zmierzając do osiągnięcia sukcesu. Na poziomie związków osobistych pomaga nam być kochanymi, szanowanymi i podziwianymi. W obszarze prosperity przyciąga do nas to, czego pragniemy. Natomiast niska samoocena blokuje zarówno działanie Prawa Przyciągania, jak i wszystkie dobre relacje, stawiając nam na drodze trudnych ludzi, konflikty i zdrady. Dzisiaj wie o tym już niemal każdy. Pozostają dwa pytania: jak rozpoznać, czy moja samoocena jest niska czy wysoka i jak ją skutecznie podnieść, jeśli jest taka potrzeba? W tej książce udzielam na to odpowiedzi. Wyjaśniam, jak rozpoznać niskie poczucie wartości i podaję skuteczne metody pracy nad sobą, które dość szybko przynoszą efekty.

Na ten temat napisano sporo książek. Dlaczego zatem właśnie moja jest najlepsza?

1. Książki to zazwyczaj dzieło literackie i długie debaty nad tematem. Moja propozycja to bardziej skrypt, w którym teorię podaję w pigułce. Większość materiału to konkretne ćwiczenia, które pomagają podnieść samoocenę. Taki jest mój zamysł: krótko i konkretnie pokazać, jak poprawić poczucie własnej wartości. Książka zawiera także ciekawą propozycję: trzydziestodniowy program, który krok po kroku uczy nas, jak szanować, podziwiać i kochać samego siebie.

2. Wieloletnie doświadczenie w pracy z prosperitą pozwala mi wybrać takie metody, które są naprawdę skuteczne. Wyjaśniam też pokrótce, dlaczego afirmowanie czy rozkładanie w domu karteczek z pięknymi zdaniami nie przynosi efektów.

3. Proponuję tu wyłącznie proste ćwiczenia dostępne dla wszystkich. Nie proponuję natomiast technik wymagających ukończenia jakiegoś kursu, czy zapoznania się ze skomplikowanymi zasadami. Przykładem może być Reiki, które uwielbiam i wiem, że jest metodą bardzo pomocną w każdej pracy nad sobą, ale wymaga inicjacji. Podobnie jak niektóre inne techniki. Ćwiczenia z mojego podręcznika wykona każdy bez dodatkowych szkoleń i większego wysiłku. Wystarczy kartka i długopis, a czasem ciche miejsce do medytacji.

To niewielki, ale bardzo pomocny podręcznik do zbudowania szczęśliwego życia.

 

 

Bardzo często dostaję listy z prośbą o poradę w trudnej sytuacji. Z ich treści wynika, że podstawowa rzecz, która domaga się uzdrowienia i która zarazem jest przyczyną kłopotów, to niskie poczucie własnej wartości. Odpisywałam bardzo obszerne maile, tłumacząc i podpowiadając, jakie metody stosować i jak sobie pomóc. Ta książka mam nadzieję doskonale mnie wyręczy. Korzystajcie proszę i niech Wasze życie staje się coraz piękniejsze :)

 

 

Książka jest w wersji elektronicznej oraz papierowej!

W przygotowaniu kolejne tytuły tęczowych poradników.