ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Lektury

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

 

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Evelyn Monahan

Wewnętrzne Dziecko

Miłość bezwarunkowa

Terapie inne

 

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

 

Anioły

Reiki

Medytacja

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Inteligencja emocjonalna

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Gry emocjonalne

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

 

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Nowe Światło na Wniebowstąpienie

 

 

Jesteśmy niewiarygodnymi, wspaniałymi istotami więzionymi przez łańcuchy powtarzających się wzorców, sztywnej mentalności i emocjonalnych przekonań. Nadszedł czas, by uwolnić się z mentalnych i emocjonalnych łańcuchów, abyśmy mogli wniebowstąpić – Diana Cooper „Nowe światło na Wniebowstąpienie”

Czym jest i czemu ma służyć Wniebowstąpienie? To podniesienie własnych wibracji do poziomu Światła poprzez oczyszczenie myśli i emocji, pełnie miłości i wdzięczności działanie dla wyższego dobra. Ci, którzy przywiązani są wyłącznie do fizycznej strony życia, doświadczanej pięcioma zmysłami, „telepią się na trzecim biegu”, podczas gdy osoby otwarte na sprawy duchowe, zmieniają go na wyższy i mogą bardziej cieszyć się podróżą. Aby pomóc ludziom wznieść się na wyższy poziom istnienia, Lord Kumeka, jeden z Wniebowstąpionych Mistrzów, już od ponad 10 lat łączy swoją świadomość ze świadomością Diany Cooper, by przekazać wszelkie niezbędne nauki.

Jednak czy książka „Nowe światło na Wniebowstąpienie” jest lekturą dla wszystkich, którzy interesują się tym, czego nie możemy doświadczyć naszymi pięcioma zmysłami? Dla osób, wkraczających dopiero w świat ezoteryki, może być zbyt dużym wyzwaniem, choć również oni znajdą w niej coś dla siebie. Diana Cooper proponuje bowiem mnóstwo ćwiczeń podnoszących wibracje i pomocnych w rozwoju duchowym. Można jednak odnieść wrażenie, że zawartą w książce ilością duchowej wiedzy, można by obdzielić kilka innych pozycji.

Książka podzielona została na 44 rozdziały, większość z nich kończy się ćwiczeniami, dzięki którym możemy podnieść wibracje, zrównoważyć czakry, nauczyć się komunikować z Aniołami i Wniebowstąpionymi Mistrzami.

Warto, aby każdy, kto ma doświadczenie w pracy z energią, sięgnął po tę książkę. Zawiera wiele inspiracji oraz mnóstwo wiedzy, dostępnej do niedawna tylko nielicznym. Dziś, dzięki coraz szybszemu rozwojowi ludzkiej świadomości, każdy komu leży na sercu dobro naszego świata, może twórczo zaangażować się w podniesienie wibracji planety.

 

Powrót do strony LEKTURY