Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Lektury

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Warsztaty

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Litoterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Inteligencja emocjonalna

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Gry emocjonalne

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

 

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Ukryta Moc

Twoich poprzednich wcieleń

 

 

„Gdy zrozumiemy, że nasze karmiczne lekcje związane są z problemami, będziemy mogli całkowicie przedefiniować siebie i swoje życie. Nie jest konieczne odwracanie każdego epizodu, a jedynie zakodowanie innej percepcji ze zdrowymi wnioskami szacunku i samowzmocnienia” – Sandra Anne Taylor  

Tytuł książki zdaje się wyjaśniać wszystko, a wykorzystany przez mnie cytat z tej lektury dopełnia całości. Wiemy po co i dla kogo powstała ta literatura. Dodać można jedynie, że w komplecie z książką znajduje się płyta z ćwiczeniami, ułatwiającymi zrozumienie naszych poprzednich wcieleń, odkrycie przypisanych nam wzorców i przetransformowanie ich na takie, które będą dla nas korzystne.

Myślę, że jest to bardzo cenna pozycja, która może nam pomóc zarówno zrozumieć, jak i zmienić swoje życie na lepsze. Wielu spośród nas ma wrażenie uwięzienia w trudnych relacjach i powtarzających się w kółko negatywnych sytuacjach. Kiedy wydaje nam się, że już, już... uzdrowiliśmy problem i uwolniliśmy się od toksycznego partnera, nałogu lub ciągłych strat i przykrości, los bezlitośnie weryfikuje nasze nadzieje, wtrącając w te same koleiny skomplikowanych i niekorzystnych wydarzeń. To są momenty, kiedy przestajemy wierzyć w pozytywne myślnie i stosy optymistycznych poradników, które obiecywały nam szczęście, jeśli troszkę sobie poafirmujemy. Powtarzające się niepowodzenia zdają się zaprzeczać wszystkiemu, co dobre. Zadajemy sobie pytanie: dlaczego pozytywne myślenie u mnie nie działa?

Książka S.A.Taylor sięga głębiej, poza zasłonę czasu, wskazując przyczyny naszych problemów powstałe w innych wcieleniach. Udowadnia na wielu doskonałych przykładach, jak często przynosimy ze sobą do obecnego życia stare wzorce i nieprzepracowane lekcje, te same zależności i nawyki, a nawet tych samych kochanków, przyjaciół i „wrogów”. Nasza nauka trwa nieprzerwanie przez cały łańcuch wcieleń, aby doprowadzić nas do doskonałości. Sztuka rozwoju polega na tym, że lekcje i doświadczenia powtarzają się tak długo, dopóki ich nie zrozumiemy i nie odrobimy.

Największą zaletą tej książki są techniki uzdrawiania negatywnych wzorców, aby móc nareszcie odrobić swoje lekcje i cieszyć się miłością, szczęściem i dostatkiem.

 

Powrót do strony LEKTURY