Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Lektury

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

Inspiracje Prosperity

Warsztaty

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Wewnętrzne dziecko

Miłość bezwarunkowa

Kodowanie

Metoda Evelyn Monahan

Afirmacja

Mapa Marzeń

Felinoterapia

Żywioły

Aura Soma

Aromaterapia

Litoterapia

Pure Art

Związki

Harmonia serca

Emocje

NAO

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

Sny

Anioły

Reiki

Medytacja

Przebudzenie

Artykuły

Rozwijamy się

Terapia śmiechem

Poświęcenie

Brat i siostra

Piękno po czterdziestce

Kiedy mama jedno kocha bardziej

Rzecz o nienawiści

Mądre odchudzanie

Inteligencja emocjonalna

Terapia mocno rekomendowana

Radość małych sukcesów

Gry emocjonalne

Poza iluzją materii

Każdy uśmiech

 

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Twój klucz do nieba

 

 

Fascynujący podręcznik satysfakcjonującego życia. Jak dla mnie jest to faktyczny klucz do zrozumienia praw rządzących wszechświatem. Niebo jest już tu na ziemi. Niebo to błogość, szczęście i spełnienie, którego można doświadczać w ciele i w codziennym powszednim życiu. Nie musimy rozmawiać o duchowości. Możemy skupić się na chwili obecnej i na tym, czego zaznajemy. Tu i teraz.

Diana Cooper pisze językiem prostym i zrozumiałym. Jej teksty cechuje wszechstronność wiedzy duchowej, ezoterycznej, jak i odniesienie do psychologii. Taki podręcznik wystarczy, aby pojąć wszystkie niuanse mające wpływ na jakość naszego życia. Książka podzielona jest na działy dotyczące codzienności i duchowości. Jeśli ktoś nie zajmuje sie medytowaniem i nie szuka innych wymiarów, a chce jedynie godnie i spokojnie żyć - znajdzie dla siebie podpowiedzi w pierwszych rozdziałach.

Jest to ogromnie wartościowa i krystalicznie zrozumiała książka. Rekomenduję ją z serca, aby nie zaginęła w powodzi komercyjnych wydawnictw. Jeśli mieliście w rękach inne pozycje, to - nie ujmując nic nikomu i nie oceniając niczego negatywnie - uważam, że ta jedna pozycja może zastąpić większość książek, ponieważ znajdziemy w niej dużo wartościowej treści. Jej ogromnym walorem jest przejrzystość. Autorka pisze rzeczowo i konkretnie.

W czasach, kiedy chodziłam do szkoły, pisanie wypracowań "dookoła" tematu nazywane było wodolejstwem. Dzisiaj na wodolejstwie zarabia sie krocie i komercyjne książki na tym bazują. Być może jest to sztuka: "zrobić" książkę z jednego sensownego zdania. Obudować je dookoła nikomu niepotrzebnymi historyjkami... Być może. W każdym razie u Diany Cooper wodolejstwa nie znajdziecie. A jedynie konkretne informacje, konkretny klucz do prawdziwego nieba na ziemi. Polecam.

Diana Cooper jest także autorką pięknej książki o Aniołach "Anielskie Inspiracje".

Diana Cooper

Powrót do strony LEKTURY