Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Przewodnik po ofercie

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Kontakt ze mną i zamówienie bądź umówienie się na szkolenie czy konsultacje wyłącznie drogą mailową - bandrzejewska@wp.pl

Ponieważ moja oferta szkoleń i analiz jest dość obszerna, przygotowałam przewodnik, aby łatwiej było znaleźć to, co w danej sytuacji może być najbardziej przydatne. Często piszecie do mnie z pytaniem: co byłoby dla mnie najlepsze? Trudno mi decydować za kogoś, ale mogę w tym miejscu pokazać, co cieszy się największa popularnością, co się najbardziej podoba moim klientom. Uwzględniłam też ceny, abyście mogli dopasować dla siebie coś zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi.

To rzecz jasna moje sugestie. Każdy może zawsze wybrać to, na co ma ochotę i co go szczególnie zaciekawia.

1. Dla osób, które mają problemy lub wątpliwości w obszarze finansowym

 • Zajęcia indywidualne to pięciogodzinne spotkanie, na którym szczegółowo omawiamy problemy i wybieramy odpowiedni system pracy terapeutycznej. Koszt 600 zł.

 • Konsultacja - czasem wystarczy godzina rozmowy i odpowiednich zaleceń, aby uzdrowić sytuację. Koszt konsultacji 200 zł.

 • Prosperita i Prosperita dla zaawansowanych to wykłady audio w formacie mp3, każdy w cenie 50 zł.

 • Książka "Sposób na szczęśliwe życie" - dotyczy nie tylko finansów, ale finalnie pomaga również w tym obszarze. Cena ok. 35 zł

 • Szkolenie on-line "Kwantowa Prosperita", składające się z 12 modułów, wypełnione wieloma skutecznymi ćwiczeniami. To szkolenie zmienia pozytywnie świadomość. Koszt 499 zł

 

2. Dla osób, które mają problemy lub wątpliwości w obszarze związków i relacji

 • Warsztat o związkach, prowadzony w trybie indywidualnym przez Skype'a, pozwala znaleźć i uzdrowić źródło problemów. Koszt 400 zł.

 • Konsultacja - czasem wystarczy godzina rozmowy i odpowiednich zaleceń, aby uzdrowić sytuację. Koszt konsultacji 200 zł.

 • Szczęśliwe związki to wykład audio w formacie mp3, w cenie 50 zł.

 

3. Dla osób, które mają problemy ze zdrowiem i samopoczuciem

 • Konsultacja - nie jestem lekarzem. W czasie konsultacji mogę pokazać psychosomatyczne przyczyny schorzenia i podpowiedzieć psychologiczne sposoby uzupełnienia zaleceń lekarza. Koszt konsultacji 200 zł.

 • Szkolenia Reiki to sprawdzona forma poprawy zdrowia i złagodzenia objawów choroby. Jest doskonałą formą uzupełniająca tradycyjne leczenie. Inicjacje na odległość kosztują odpowiednio: I stopień - 300 zł, II stopień - 500 zł, III stopień - 1600 zł.

 • Energetyczne przekazy Reiki mogą przynieść ulgę w sytuacji jeśli ktoś nie chce lub nie może poddać się inicjacji. Proponuję różne pakiety.

 

4. Dla osób, które zmagają się z rozmaitymi sprawami

 • Zajęcia indywidualne to pięciogodzinne spotkanie, na którym szczegółowo omawiamy problemy i wybieramy odpowiedni system pracy terapeutycznej. Koszt 600 zł.

 • Konsultacja - czasem wystarczy godzina rozmowy i odpowiednich zaleceń, aby uzdrowić sytuację. Koszt konsultacji 200 zł.

 • Wykład audio "Na życiowym zakręcie"  zawiera podpowiedzi, jak radzić sobie z rozmaitymi sytuacjami, takimi jak: braki finansowe, rozstania, trudności w związku, problemy zdrowotne i inne. Koszt wykładu 50 zł.

 • Książka "Sposób na szczęśliwe życie" - dotyczy uzdrawiania rozmaitych obszarów życia. Cena ok. 35 zł

 

5. Dla osób, które są zainteresowane rozwojem osobistym

 • Szkolenia Reiki to najciekawsza i najważniejsza forma pracy nad sobą. Reiki wzmacnia i przyspiesza rozwój duchowy. Inicjacje na odległość kosztują odpowiednio: I stopień - 300 zł, II stopień - 500 zł, III stopień - 1600 zł.

 • Szkolenia Prosperity to poznanie uniwersalnych zasad rządzących wszechświatem i ważnych elementów rozwoju osobistego. Zawierają wiedzę o: Prawie Przyciągania, wybaczaniu, podnoszeniu poczucia wartości, relacjach z innymi, finansach. Szkolenie kosztuje 600 zł.

 • Szkolenia z Pracy z Aniołami, na których uczę między innymi rozkładania kart  anielskich. Praca z Aniołami jest piękną metodą rozwoju osobistego. Koszt - 400 zł.

 • Warsztat o samoakceptacji - to podstawa wszystkiego, co dotyczy wewnętrznego wzrastania. Ponieważ kochanie siebie decyduje o naszym szczęściu, dobrych relacjach i powodzeniu finansowym, jest to szkolenie niezbędne dla każdego. Koszt 400 zł.

 • Szkolenie on-line "Sztuka Kochania Siebie" to kurs wypełniony rozmaitymi ćwiczeniami, składający się z 12 modułów podstawowych i kilku dodatkowych. Kurs uczy podnoszenia poczucia własnej wartości i uwalniania se od wszystkich blokad w tym zakresie. Koszt 368 zł.

 

6. Dla osób, które chcą pracować z klientem w obszarze terapeutycznym

 • Szkolenia Prosperity to absolutna podstawa, konieczna, by móc rozumieć procesy pojawiające się w skomplikowanych życiowych sytuacjach. Polecam to szkolenie jako niezbędne uzupełnienie wiedzy także tym, którzy posiadają już dyplomy z technik kwantowych, Theta Healing, metody Silvy, EFT, Reiki i wielu innych. Prosperita zbiera i porządkuje całą wiedzę niezbędną do pracy z klientem. Polecam kurs podstawowy (600 zł) oraz instruktorski (1500 zł).

 • Kurs NAO. Nieinwazyjna Analiza Osobowości to genialna i zarazem prosta metoda rozpoznawania potrzeb i problemów ludzi na podstawie zewnętrznego wyglądu. Doskonałe narzędzie dla każdego, kto pracuje z klientem. Koszt szkolenia 400 zł.

 • Kursy numerologiczne mogą być doskonałym uzupełnieniem innych technik pracy z klientem lub też podstawowym tematem doradztwa personalnego. Proponuję dwa kolejne stopnie: I stopień - cena 500 zł, II stopień - cena 800 zł. Na drugim stopniu uczę harmonizacji karty numerologicznej, co jest techniką bardzo cenioną przez ludzi, którzy mieli okazję z niej skorzystać.

 • Kurs o Aniołach, na których uczę między innymi rozkładania kart  anielskich. Karty anielskich są świetną metodą pracy z klientem. Koszt - 400 zł.

 • Kurs Kart Archetypów, na których omawiam inne karty rozwojowe. Pracujemy między innymi z Kartami Bogiń i żeńskich archetypów, a także z kartami Smoków i Kryształów. Uczymy się posługiwać Językiem Światła. Szkolenie kosztuje 400 zł.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl