Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Wykład o pracy

z Kartami Aniołów

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Karty Aniołów są pięknym i efektywnym sposobem komunikowania sie z Aniołami. Są także całkowicie bezpieczne, ponieważ korzystając z nich zwracamy sie o podpowiedź do Najwyższego Źródła, którego przedłużeniem są Jego Posłańcy - Aniołowie. Nie umniejszając roli i działania innych systemów wróżebnych, podkreślam stale, ze to właśnie Karty Aniołów są dla mnie najciekawsze i najlepsze. Przede wszystkim dlatego, ze dzięki nim możemy usłyszeć swoje Anioły. One mówią do nas cały czas. Szepczą nam do ucha, czego powinniśmy unikać, na czym się skupić, jaka jest nasza droga na dziś ale my... nie zawsze zauważamy ten głos.  Karty pomagają nam go usłyszeć i zrozumieć.

Dostaję wiele pytań dotyczących rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Przygotowałam zatem wykład, na którym znajdą się odpowiedzi, a także sugestie do wykorzystania przy korzystaniu z Kart Aniołów. Zatytułowałam go PRACA Z KARTAMI ANIOŁÓW, ponieważ zawiera coś więcej niż tylko same rozkłady i informacje o przechowywaniu i oczyszczaniu kart. Zawiera też coś więcej niż interpretacje. Generalnie powinien nazywać się: PRACA Z ANIOŁAMI ZA POŚREDNICTWEM KART ANIELSKICH, ale brzmiałoby to zbyt długo. Jest zatem słowo PRACA i mam nadzieję, że kojarzy się wszystkim pozytywnie:) Ja bardzo kocham swoją pracę, jest dla mnie źródłem twórczości, radości i spełnienia. Wszędzie tam gdzie można zrobić coś nowego, cos twórczego, coś ciekawego chcę "popracować". Nad sobą też "pracuję" i jest to dla mnie niezmiennie fascynujące co wcale nie znaczy, że łatwe:)

Mam nadzieję, że przygotowana przeze mnie płyta pomoże w twórczym korzystaniu z pięknych anielskich talii.

Czas nagrania wynosi około 240 minut (4 godziny) i zawiera wszystkie najistotniejsze informacje pomocne w pracy z Kartami Aniołów. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

Ponadto dodałam w plikach tekstowych opisy przydatnych rozkładów, a także zeskanowane przykładowe karty z 11 różnych anielskich talii, aby ułatwić wybór kart dla siebie.

Koszt wykładu wynosi 41 zł

Gratis dodaję:

  • króciutkie fragmenty znakomitych książek o Aniołach - Doreen Virtue, Diany Cooper, Dawida Lawsona.
  • spis Aniołów Merkurego
  • trochę anielskich grafik (znalezione w internecie - niektóre mogą być chronione prawami autorskimi - do wykorzystania dla siebie, aby cieszyły oko i serce lub pomagały w medytacji).

GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików jest 4. Zajmują wszystkie razem około 1 godziny. W sumie jest więc około 5 godzin słuchania. Spis Aniołów Merkurego jest tym spisem, z którego korzystam dobierając imiona Aniołów Opiekuńczych na podstawie daty i godziny urodzenia. Wersje graficzne odnaleźć można np. w talii Laury Tuan.

 

Na koniec trzy ważne uwagi:

1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając miesiącami czy nawet latami studia nagrań i wydawcy.

2. Wykład zuploudowałam w sieci, dzięki czemu jest dostępny od ręki. Nie trzeba czekać na przesyłkę podaję link, aby można było pobrać i od razu słuchać.

3. Jeśli ktoś nie umie korzystać z internetu, mogę wysłać (bez doliczania kosztów wysyłki) cały wykład nagrany na płycie CD. Ale uwaga! Nie wysyłam płyty za zaliczeniem pocztowym. Koszt takiej wysyłki jest zbyt duży w stosunku do wartości płyty. Jeśli ktoś nie ma zaufania i boi się zapłacić z góry, może przelać pieniądze po otrzymaniu płytki.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl