ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Prosperita na płycie CD

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Zajęcia indywidualne

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs Analizy z Wyglądu

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Kursy Prosperity to kursy świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita tłumaczy dlaczego nie masz pieniędzy, dlaczego straciłeś pracę, dlaczego nie układa ci się w związku, skąd biorą się choroby. Ale Prosperita uczy tez jak rozwiązywać problemy, jak zmieniać życie na lepsze, jak kreować swoje szczęście w sposób prosty, radosny i przyjemny. 

To Ty odpowiadasz za swoje życie i Ty masz w rękach Moc tworzenia i budowania wszystkiego, czego zapragniesz. Kurs Prosperity uczy nie tylko prawidłowego inwestowania pieniędzy i osiągania sukcesu, uczy także kształtowania prawidłowych relacji z otoczeniem, wchodzenia w szczęśliwe związki i bycia zadowolonym człowiekiem. Opiera się w głównej mierze na pracy z negatywnymi kodami podświadomości oraz na odkrywaniu w sobie duchowości. 

Na kursie uczę technik, które zmieniają niewłaściwe wzorce na takie, które są dla nas korzystne. Uczę także pracy z energią. Podpowiadam metody kreowania swojego życia zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jednym słowem kurs Prosperity uczy ... jak być szczęśliwym i przyciągać do siebie pomyślne wydarzenia. Więcej można poczytać na stronie Prosperita

Ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na przyjazd do Wrocławia i uczestniczenie w warsztatach, przygotowałam płytę z wykładem w pigułce. Czas nagrania wynosi około 180 minut (3 godziny) i zawiera wszystkie najistotniejsze informacje o budowaniu prosperującej świadomości. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

 Koszt takiej płyty wynosi 35 zł - mniej więcej tyle, ile kosztuje większość książek. Mam jednak nadzieję, ze sugestywność przekazu zadziała skuteczniej niż niejedna lektura:)

Gratis do wykładu dodaję:

  • najciekawsze afirmacje - nagranie dźwiękowe, można słuchać w dowolnym czasie w trakcie wykonywania innych czynności.
  • najlepsze króciutkie fragmenty znakomitych książek o obfitości - Deepaka Chopry, Diany Cooper, Anthony Robinsa, Dawida Lawsona, Sanayi Roman i Duane Packera - słuchanie tych tekstów, jak afirmacje zmienia naszą podświadomość.
  • trening relaksacyjny
  • pliki tekstowe pomocne do pracy z prosperitą

 GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików jest 10. Zajmują wszystkie razem ponad 3 godziny - to oznacza, że na płycie dostajesz przeszło 6 godzin (!) pozytywnych materiałów o budowaniu prosperującej świadomości. Codzienne słuchanie takich treści zmienia naszą podświadomość w pozytywny sposób. Jest to najwygodniejszy sposób pracy nad sobą, na który mogą pozwolić sobie nawet ci najbardziej zapracowani. 

  Zamieszczone na płycie krótkie fragmenty książek być może zachęcą słuchacza wykładu do sięgnięcia po oryginał, aby przeczytać lekturę w całości. Wybrałam te tytuły, które moim zdaniem mogą wiele zmienić w życiu człowieka. Każdą z tych książek warto przeczytać, odkrywając dla siebie niepowtarzalne skarby prosperity.

Na koniec trzy ważne uwagi:

1. - Płyta nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam ją na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając miesiącami czy nawet latami studia nagrań i wydawcy.

2. - Nie wysyłam płyty za zaliczeniem pocztowym. Koszt takiej wysyłki jest zbyt duży w stosunku do wartości płyty. Jeśli ktoś nie ma zaufania i boi się zapłacić z góry, może przelać pieniądze po otrzymaniu płytki.

3. - Zawartość płyty zuploudowałam w sieci, dzięki czemu pliki z wykładami są dostępne od ręki. Nie trzeba czekać na przesyłkę - podaję link, aby można było pobrać i od razu słuchać wykładu.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl