Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Horoskop partnerski

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Bardzo często ludzie zwracają się do mnie z prośbą o nagranie takiego właśnie horoskopu. Wiedza o wszystkim, co łączy dwoje ludzi wydaje się być bardziej cenna niż świadomość własnego programu karmicznego. I jest w tym sporo sensu, ponieważ większość związków nie tworzy się "przypadkiem". Zazwyczaj są to układy karmiczne, które prowokują nas do istotnego przepracowania własnych programów.

Analizę partnerską opracowuję podobnie jak klasyczny horoskop karmiczny. Zwracam uwagę na wszystkie punkty, które wskazują wspólne tematy pracy i nauki w szkole zwanej życiem. Omawiam podobieństwa i różnice programów karmicznych oraz spójne cele na aktualne wcielenie. Jeśli horoskop pokazuje istotne związki dotykające poprzedniego wcielenia, również o tym wspominam. Czasem łatwiej zrozumieć partnera, kiedy wiemy, że jest zaprzyjaźniona duszą, z którą schodzimy na ziemię po raz kolejny.

W analizie partnerskiej korzystam także z elementów astrologii wedyjskiej, która bardzo trafnie ocenia więzi pomiędzy znakami, szczególnie w układach intymnych. Określa rodzaj i jakość danego związku, podkreślając sytuacje, w których przepracowania mogą być szczególnie trudne.

Omawiając horoskop partnerski nie doradzam i nie staram się podejmować za klientów decyzji dotyczących ewentualnego zawarcia związku. Pokazuję jedynie wszystkie za i przeciw, charakteryzuję wspólne zainteresowania i podobne priorytety, a także tło napięć, które nieuchronnie pojawią się w takim układzie. Opisuję temperaturę związku, co często pomaga zrozumieć, dlaczego na przykład czujemy silne magnetyczne wręcz przyciąganie do kogoś, kto pod wieloma względami nie pasuje do nas i nie odpowiada naszym wyobrażeniom o żonie czy mężu.

Związki osobiste są ogromnie ważne dla naszego rozwoju. Nie tylko dlatego, ze pomagają nam budować w sobie najpiękniejsze jakości i testować czym naprawdę jest dla nas miłość. Przede wszystkim dlatego, że często najbliższa nam emocjonalnie osoba jest najważniejszym i największym nauczycielem. To w oczach partnera jak w lustrze odbijają się nasze największe słabości, to właśnie partner wytyka nam nasze kompleksy i często błędne opinie o sobie. To partner pokazuje nam, jak bardzo zapomnieliśmy o swojej wspaniałości i jak mocno cierpimy z powodów, które w gruncie rzeczy wcale nie istnieją. Dlatego partnera nazywam zazwyczaj "Największym Szlifierzem", bo nikt tak jak on nie wytyka nam wszystkich drobiazgów stojących na drodze do tego cudownego momentu, w którym jak prawdziwy brylant lśnimy swoim rzeczywistym boskim blaskiem.

 

Do wykonania horoskopu partnerskiego potrzebuję daty, miejsca i godziny urodzenia obu osób.  Analizę horoskopu wraz z psychologicznymi sugestiami na temat ewentualnych problemów, umieszczam w internecie, w folderze niewidocznym dla osób postronnych, skąd można pobrać plik na własny dysk. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Na życzenie plik nagrywam na płytę CD i wysyłam pocztą na podany adres.

Koszt horoskopu wynosi 300zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl