Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Szkolenia Reiki

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

W dniu, w którym kilkanaście lat temu przyjęłam po raz pierwszy inicjację REIKI, moje życie zaczęło się na nowo. Było to najwspanialsze wydarzenie w moim życiu. Odtąd już nic nie było takie samo, wszystko nabrało niespotykanych dotąd barw, jasności i blasku... Patrzyłam na mojego Mistrza, jak na dawcę największego Światła i myślałam o tym, że chcę robić to, co on... Mieć w swoich dłoniach Moc uszczęśliwiania innych... To było 27 lat temu.

Dzisiaj sama jestem Mistrzem Reiki, udzielam inicjacji, uczę o sztuce uzdrawiania. To chyba najpiękniejsze, co można osiągnąć: otwierać innych na Piękno, Dobro i Miłość... Kocham Reiki i bycie w tej cudownej energii. Więcej o sztuce REIKI napisałam na innej stronie w dziale Reiki. W magazynie elektronicznym MEDIUM zamieszczam artykuły na temat pracy z tą wspaniałą energią. Zainteresowanych zapraszam do poczytania.

Jako aktywny Mistrz Reiki udzielam inicjacji pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Każdy uczestnik moich zajęć dostaje ode mnie dyplom i skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną do pracy z Reiki wiedzę. Jeśli cokolwiek ze szkolenia zapomni, może wszystko łatwo sprawdzić i przypomnieć sobie. Ponadto każdy uczestnik moich zajęć ma prawo do nieograniczonych konsultacji mailowych i pytań. Z mojej praktyki wynika, że moi uczniowie piszą do mnie głównie z pozdrowieniami i po to, by podzielić się swoimi sukcesami. Pytań nie mają. To oznacza - jakkolwiek to zabrzmi - że jestem dobrym nauczycielem i po moich wykładach niewiele jest do uzupełnienia. Pozostaje jedynie własna praktyka i radosne doświadczanie Reiki. Zdaję sobie sprawę, że mi jest łatwiej niż innym Mistrzom, ponieważ z zawodu jestem wykładowcą, potrafię więc wszystko w klarowny sposób przekazać. Ale jest to też mój atut. Podobnie jak fakt wieloletniej pracy z Reiki i niemałe doświadczenie. Zapraszając Was na swoje szkolenie, proponuję Wam wysoki poziom wiedzy.

W Polsce jest mnóstwo osób z uprawnieniami nauczycieli. Wielu z nich może mieć ceny niższe nawet od moich, chociaż wiem, że te, które proponuję są też niewysokie. Proszę jednak pamiętać, że nie każdy potrafi czegokolwiek nauczyć. Stale spotykam osoby, które żalą się, że nie dostały dyplomu, nie dostały żadnego skryptu, a wykład był krótki i niczego nie wyjaśnił. Są też tacy, który pomimo inicjacji, nie czują przepływu i mają wątpliwości, czy w ogóle posiadają Reiki... Czy warto zatem wybierać sobie takiego nauczyciela, który zgarnia opłatę za inicjację i nic go więcej nie obchodzi? Czy warto iść do kogoś, kto sam nie ma żadnego doświadczenia lub nie potrafi przekazywać wiedzy? Napisałabym, że nie można oszczędzać na wszystkim i czasem warto dołożyć 100 czy 200 zł, aby dostać usługę najwyższej jakości, ale to chyba nie chodzi tylko o pieniądze. Czasem wybieramy kogoś, kto mieszka najbliżej. A potem bywamy rozczarowani, bo okazuje się, że nie dostaliśmy tego, czego oczekujemy.

Czasem lepiej zrobić Reiki na odległość i mieć wystarczającą ilość wiedzy do pracy z energią, niż spotkać się osobiście z nauczycielem i nie umieć nic, nie wiedzieć nawet, jak przyłożyć dłonie. Wszystkich, którzy czują niedosyt wiedzy otrzymanej od swojego nauczyciela, zapraszam na godzinną konsultację przez Skype. Koszt - 100 zł.

Najczęściej szkolę indywidualnie - to zresztą moja ulubiona forma pracy, ponieważ mogę skupić się na uczniu i odpowiedzieć na jego najważniejsze pytania. Ponieważ zrezygnowałam z gabinetu, bezpośrednie szkolenia są możliwe głównie w grupach przygotowanych przez organizatora. Jeśli jednak ktoś dysponuje swoim miejscem - choćby malutkim pokojem we własnym mieszkaniu - możemy przeprowadzić szkolenie oraz dostrojenie.

W systemie, w którym pracuję są tylko trzy stopnie.

Pierwszy wprowadzający w tajemnice REIKI poprzez cztery inicjacje kosztuje 400 zł.

Drugi stopień, na którym uczymy się przekazywania energii w czasie i przestrzeni, zawiera w programie tylko jedną inicjację oraz naukę znaków. Kosztuje 700 zł.

Stopień trzeci jest stopniem Mistrza i Nauczyciela z prawem do inicjowania kolejnych uczniów. Kosztuje 2200 zł.

Zapraszam również do pracy na odległość, ponieważ efekty takiego dostrojenia nie różnią się niczym od inicjacji bezpośredniej. Szkolenie jest przygotowane dość dokładnie w opcji on-line. Najpierw wysyłam linki do materiałów filmowych na temat pracy z energią, które można sobie obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie. Wysyłam też szczegółowo opracowane skrypty. Jeden obejmuje całą niezbędną wiedzę, drugi zawiera zdjęcia przedstawiające wykonywanie zabiegu na sobie i innych.  W otrzymanym materiale znajduje się wszystko, co należy wiedzieć o Reiki.

Oczywiście, jeśli ktoś po zapoznaniu się z teorią ma pytania, rozmawiamy za pośrednictwem maila o ewentualnych wątpliwościach i udzielam odpowiedzi. Jeśli jest taka potrzeba, proponuję również krótką rozmowę przez telefon lub Skype'a, aby wyjaśnić sobie bezpośrednio to wszystko, co budzi wątpliwości.

Następnie umawiamy się na inicjacje - wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W gruncie rzeczy adept może nawet nie wiedzieć, że robię inicjacje - ona i tak zostanie przeprowadzona. Jednak umówienie się na określoną godzinę pozwala osobie inicjowanej usiąść wygodnie i poczuć dobrodziejstwo energii. To bardzo ciekawe doznanie, warto poświęcić mu chwilę.

W systemie na odległość ceny są niższe i wynoszą odpowiednio:

Pierwszy wprowadzający w tajemnice REIKI poprzez cztery inicjacje kosztuje 300 zł.

Drugi stopień, na którym uczymy się przekazywania energii w czasie i przestrzeni, zawiera w programie tylko jedną inicjację oraz naukę znaków. Kosztuje 500 zł.

Stopień trzeci jest stopniem Mistrza i Nauczyciela z prawem do inicjowania kolejnych uczniów. Kosztuje 1600 zł.

W przypadku trzeciego stopnia spotykamy się na Skypie na dłuższą pracę, a zasady ustalamy indywidualnie.

Trzeci stopień, to poziom Mistrza i Nauczyciela. Daje on możliwość uczenia oraz inicjowania innych. Jest inwestycją w siebie, która oprócz wzrostu duchowego pozwala zarabiać. Cena inicjacji mistrzowskiej to koszt dwóch inicjacji na pierwszy stopień i dwóch inicjacji na drugi stopień. Dosyć szybko wraca do nas ta kwota, jeśli uczymy Reiki kolejne osoby.

To ważne, aby ceny były na poziomie dostępnym dla każdego człowieka, aby osoba, która naprawdę kocha Reiki nie musiała zastawiać mieszkania w celu zdobycia trzeciego stopnia. Nie każdy kto osiągnie trzeci stopień staje się automatycznie nauczycielem. Nie każdy chce i potrzebuje nauczać innych. Jednakże praca ze znakiem mistrzowskim jest ważnym stopniem w rozwoju każdej osoby, która ceni Reiki. Natomiast umiejętność inicjowania przydaje się nie tylko na seminariach. Dlatego warto mieć trzeci stopień dla siebie i dla własnego rozwoju. Któregoś dnia może okazać się, że umiejętność inicjowania okaże się bezcennym darem. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl