Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Szkolenia Reiki

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

W dniu, w którym kilkanaście lat temu przyjęłam po raz pierwszy inicjację REIKI, moje życie zaczęło się na nowo. Było to najwspanialsze wydarzenie w moim życiu. Odtąd już nic nie było takie samo, wszystko nabrało niespotykanych dotąd barw, jasności i blasku... Patrzyłam na mojego Mistrza, jak na dawcę największego Światła i myślałam o tym, że chcę robić to, co on... Mieć w swoich dłoniach Moc uszczęśliwiania innych... To było 24 lata temu.

Dzisiaj sama jestem Mistrzem Reiki, udzielam inicjacji, uczę o sztuce uzdrawiania. To chyba najpiękniejsze, co można osiągnąć: otwierać innych na Piękno, Dobro i Miłość... Kocham Reiki i bycie w tej cudownej energii.

Więcej o sztuce REIKI napisałam na innej stronie w dziale Reiki. W magazynie elektronicznym MEDIUM zamieszczam artykuły na temat pracy z tą wspaniałą energią. Zainteresowanych zapraszam do poczytania.

Jako aktywny Mistrz Reiki udzielam inicjacji pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Ponieważ często zgłaszają się do mnie osoby inicjowane przez innych nauczycieli, z prośbą o uzupełnienie wiedzy, chciałabym napisać tutaj kilka istotnych słów na temat szkoleń, które prowadzę. Od czasu do czasu robię zajęcia w grupach, zazwyczaj jednak organizuję seminaria indywidualnie. Oznacza to, że jestem do wyłącznej dyspozycji adepta przez cały czas trwania zajęć. Odpowiadam na wszystkie pytania, wszystko wyjaśniam, prowadzę intensywny wykład, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do pracy z energią. Zainicjowałam setki osób i wszyscy doskonale sobie radzą, rozwijając się w tej pięknej sztuce.

Każdy uczestnik moich zajęć dostaje ode mnie dyplom i skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną do pracy z Reiki wiedzę. Jeśli cokolwiek ze szkolenia zapomni, może wszystko łatwo sprawdzić i przypomnieć sobie. Ponadto każdy uczestnik moich zajęć ma prawo do nieograniczonych konsultacji mailowych i pytań. Z mojej praktyki wynika, że moi uczniowie piszą do mnie głównie z pozdrowieniami i po to, by podzielić się swoimi sukcesami. Pytań nie mają. To oznacza - jakkolwiek to zabrzmi - że jestem dobrym nauczycielem i po moich wykładach niewiele jest do uzupełnienia. Pozostaje jedynie własna praktyka i radosne doświadczanie Reiki. Zdaję sobie sprawę, że mi jest łatwiej niż innym, ponieważ z zawodu jestem wykładowcą, potrafię więc wszystko w klarowny sposób przekazać. Ale jest to też mój atut. Podobnie jak fakt wieloletniej pracy z Reiki i niemałe doświadczenie. Zapraszając Was na swoje szkolenie, proponuję Wam wysoki poziom wiedzy.

W Polsce jest mnóstwo osób z uprawnieniami nauczycieli. Wielu z nich może mieć ceny niższe nawet od moich, chociaż wiem, że te, które proponuję są też niewysokie. Proszę jednak pamiętać, że nie każdy potrafi czegokolwiek nauczyć. Stale spotykam osoby, które żalą się, że nie dostały dyplomu, nie dostały żadnego skryptu, a wykład był krótki i niczego nie wyjaśnił. Są też tacy, który pomimo inicjacji, nie czują przepływu i maja wątpliwości, czy w ogóle posiadają Reiki... Czy warto zatem wybierać sobie takiego nauczyciela, który zgarnia opłatę za inicjację i nic go więcej nie obchodzi? Czy warto iść do kogoś, kto sam nie ma żadnego doświadczenia lub nie potrafi przekazywać wiedzy? Napisałabym, że nie można oszczędzać na wszystkim i czasem warto dołożyć 100 czy 200 zł, aby dostać usługę najwyższej jakości, ale to chyba nie chodzi tylko o pieniądze. Czasem wybieramy kogoś, kto mieszka najbliżej. A potem bywamy rozczarowani, bo okazuje się, że nie dostaliśmy tego, czego oczekujemy.

Napisałam o tym, ponieważ czuję się niezręcznie "poprawiając" i uzupełniając wiedzę po innych mistrzach. Proszę Was Kochani - wybierajcie świadomie. Wybierajcie takich nauczycieli, którzy będą umieli Was poprowadzić. Przyciągajcie do siebie takie osoby, które będą umiały Was nauczyć.

W systemie, w którym pracuję są tylko trzy stopnie. Pierwszy wprowadzający w tajemnice REIKI poprzez cztery inicjacje kosztuje 400 zł.

Drugi stopień, na którym uczymy się przekazywania energii w czasie i przestrzeni, zawiera w programie tylko jedną inicjację oraz naukę znaków. Kosztuje 700 zł.

Trzeci stopień, to poziom Mistrza i Nauczyciela. Daje on możliwość uczenia oraz inicjowania innych. Jest inwestycją w siebie, która oprócz wzrostu duchowego pozwala zarabiać. Umawiamy się indywidualnie, jednak cena inicjacji mistrzowskiej nie przekracza u mnie 2200 zł - to koszt dwóch inicjacji na pierwszy stopień i dwóch inicjacji na drugi stopień.

To ważne, aby ceny były na poziomie dostępnym dla każdego człowieka, aby osoba, która naprawdę kocha Reiki nie musiała zastawiać mieszkania w celu zdobycia trzeciego stopnia. Nie każdy kto osiągnie trzeci stopień staje się automatycznie nauczycielem. Nie każdy chce i potrzebuje nauczać innych. Jednakże praca ze znakiem mistrzowskim jest ważnym stopniem w rozwoju każdej osoby, która ceni Reiki. Natomiast umiejętność inicjowania przydaje się nie tylko na seminariach... 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

Od pewnego czasu coraz więcej osób zgłasza się do mnie z prośbą o zainicjowanie na odległość, ponieważ nie mają możliwości przyjazdu do Polski lub do Wrocławia, w którym prowadzę zajęcia. Dawniej tą metodą inicjowałam wyłącznie dobrych znajomych. Obecnie zdecydowałam, że będę inicjować w ten sposób każdego, kto o to poprosi, ponieważ moje uczennice - inicjowane na odległość - są jednymi z najlepszych praktyków i nauczycieli Reiki. Jestem z nich ogromnie dumna i widzę, że odległość niczego nie umniejsza.

Technicznie różnice oczywiście są. Najpierw wysyłam skrypt, do zapoznania się z obowiązkowa wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje - wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W gruncie rzeczy adept może nawet nie wiedzieć, że robię inicjacje - ona i tak zostanie przeprowadzona. Jednak umówienie się na określoną godzinę pozwala osobie inicjowanej usiąść wygodnie i poczuć dobrodziejstwo energii. To bardzo ciekawe doznanie, warto poświęcić mu chwilę.

Na koniec rozmawiamy za pośrednictwem maila o ewentualnych wątpliwościach i odpowiadam na wszystkie pytania. Jeśli jest taka potrzeba, proponuję również krótką sesję przez Skype'a, aby wyjaśnić sobie bezpośrednio to wszystko, co potrzebne.

Ceny inicjacji na odległość są nieco niższe niż przy spotkaniu bezpośrednim i wynoszą odpowiednio: I stopień - 300 zł, drugi stopień 500 zł i trzeci stopień 1600 zł.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl