Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Warsztat o związkach

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Warsztat o związkach

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

To szkolenie jest warsztatem indywidualnym, który można wybrać zamiast godzinnej konsultacje na temat związku. Czasem jedna godzina to za mało, aby poukładać w sobie wszystko to, co wymaga uzdrowienia. Dlatego proponuję dłuższą i bardziej zaawansowaną pracę z tematem, który ciągle jest jednym z najważniejszych obszarów naszego życia. Indywidualny tryb zajęć pozwala dopasować program do konkretnej sytuacji, z którą mierzy się dana osoba. Jest to też możliwość swobodnej rozmowy o tym, czego nie chcemy opowiadać innym na zajęciach grupowych. Cenię sobie zajęcia indywidualne również ze względu na komfort dyskrecji.

Nie jest to terapia związku, ponieważ do tego wymagana byłaby obecność obu partnerów. Jednak doświadczenie wskazuje, że często gubimy się w relacji, ponieważ nie dostrzegamy swoich wewnętrznych blokad i lęków lub nie zauważamy spadku poczucia wartości, które odgrywa decydującą rolę w każdym związku. Zarówno intymnym, jak i przyjacielskim. Praca nad sobą zawsze przynosi efekt w postaci zmiany rzeczywistości, zgodnie z tym, co uzdrawiamy w sobie. Partner jest lustrem i jak lustro odzwierciedla swoim zachowaniem to wszystko, co nosimy w podświadomości. Zrozumienie tej zależności i świadome poukładanie wzorców poprawiło już wiele relacji.

Praca tego typu jest częścią klasycznych zajęć z Prosperity. Jednak Prosperita w dużej mierze skupia się na zarabianiu, powiększaniu dochodów i uzdrawianiu wzorców finansowych. Siłą rzeczy nie można poświęcić wystarczająco dużo czasu na kwestie uczuciowe. A bywa tak, że właśnie związek wymaga od nas najwięcej uwagi. Wówczas pomocne będą te właśnie indywidualne warsztaty.

Zajęcia tego rodzaju odbywają się przez Skype'a. Trwają około 5 godzin pracy. Najwygodniej podzielić ten czas na dwa lub trzy etapy w różnych terminach. Odstęp czasowy (kilka dni) pomiędzy pierwszym i drugim etapem można wykorzystać na przepracowanie ewentualnego "zadania domowego", wykonanie ćwiczeń i przygotowanie własnych pytań.

Koszt takich warsztatów to 500 zł. Każdy klient otrzymuje płytę z wykładem na temat związków. Na zajęcia umawiamy się oczywiście indywidualnie, możliwa jest praca w dzień powszedni. W wyjątkowych wypadkach możliwa jest praca także za pośrednictwem telefonu lub Messengera.

PROGRAM:

1.Toksyczne związki - kogo i czego unikać

2. Inteligencja emocjonalna - czym jest, jak ją rozwijać

3. Relacje międzyludzkie - lustro naszych wewnętrznych wzorców

4. Metody pracy z poczuciem własnej wartości - podstawa zgody miedzy ludźmi

5. Asertywność - sposób na ochronę własnej przestrzeni

6. Różnice między kobietą a mężczyzną - sposób na porozumienie

7. Mity o miłości - skąd się biorą nieudane relacje

8. Własna medytacja miłości - sposób na dobre samopoczucie

9. Wewnętrzne dziecko - praca z medytacją

10. Wybaczanie jako oczyszczanie energetyki związku

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl