Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Szkolenie Prosperity

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Kurs Prosperity to kurs świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita tłumaczy, jak myśleć i postępować, aby mieć pracę, pieniądze, udane związki, zdrowie i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Ale Prosperita uczy też jak rozwiązywać problemy, jak zmieniać życie na lepsze, jak kreować swoje szczęście w sposób prosty, radosny i przyjemny. 

To my odpowiadamy za swoje życie i my mamy w rękach Moc tworzenia i budowania wszystkiego, czego zapragniemy. Kurs Prosperity uczy nie tylko prawidłowego inwestowania pieniędzy i osiągania sukcesu, uczy także kształtowania prawidłowych relacji z otoczeniem, wchodzenia w szczęśliwe związki i bycia zadowolonym człowiekiem. Opiera się w głównej mierze na pracy z kodami podświadomości oraz na odkrywaniu w sobie duchowości. 

Na kursie uczę technik, które zmieniają niewłaściwe wzorce na takie, które są dla nas korzystne. Uczę także pracy z energią. Podpowiadam metody kreowania swojego życia zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wykorzystuję znajomość energetyki, symboliki i psychosomatyki. Jednym słowem kurs Prosperity uczy jak być szczęśliwym i przyciągać do siebie pomyślne wydarzenia. Więcej treści można znaleźć we wszystkich niemal artykułach na tej stronie... Jeśli cokolwiek z tej strony Was zainteresowało i chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam na to szkolenie.

Zajęcia tego rodzaju odbywają się przez Skype'a. Trwają około 5 godzin pracy. Najwygodniej podzielić ten czas na dwa etapy po 2 i pół godziny, w różnych terminach. Odstęp czasowy (kilka dni) pomiędzy pierwszym i drugim etapem można wykorzystać na przepracowanie ewentualnego "zadania domowego", wykonanie ćwiczeń i przygotowanie własnych pytań.

Koszt takich warsztatów to 600 zł. Każdy klient otrzymuje płytę z wykładem Prosperity. Na zajęcia umawiamy się oczywiście indywidualnie, możliwa jest praca w dzień powszedni. W wyjątkowych wypadkach możliwa jest praca także za pośrednictwem Messengera.

PROGRAM:

Część pierwsza – podstawowe zasady Prosperity  

 1. Wprowadzenie do prosperity (różnice pomiędzy świadomością prosperującą a świadomością ubóstwa)
 1. Działanie pozytywnego myślenia (odpowiedzialność za własne życie, kreowanie rzeczywistości poprzez kształtowanie własnych myśli)
 1. Rola podświadomości i jej wpływ na spotykające nas wydarzenia (test na podświadomość, kody wprowadzone przez rodziców itp.)
 1. Afirmacje – sposoby skutecznej pracy z afirmacją (zmiana negatywnych kodów podświadomości, wprowadzenie pożądanych wzorców)
 1. Inne metody uzdrawiania i kreowania własnego życia (technika Evelyn Monahan, twórcza wizualizacja, pole wszelkich możliwości – medytacje)
 1. Określanie życiowego celu, dążenie do sukcesu (ćwiczenia, afirmacje i techniki wspierające)
 1. Rozpoznawanie autentycznych potrzeb (ego a jaźń, odróżnianie potrzeb od tzw. „chciejstwa”)
 1. Prawa zarabiania i oszczędzania (kreowanie nadwyżek)
 1. Dawanie i branie – przepływ energii (umiejętność przyjmowania, szczodrość, jałmużna, łapówki, prezenty itp.)
 1. Blokery energetyczne (co przeszkadza w prawidłowym przepływie energii i w osiągnięciu dostatku, jak usunąć blokery ze swojego otoczenia)
 1. Cykle energetyczne i ich wpływ na pozytywne kody podświadomości (praca z cyklami, bhp przechodzenia cykli energetycznych)
 1. Wdzięczność (rola wdzięczności w prospericie, ćwiczenia w rozwijaniu wdzięczności)

 

 Część druga – relacje z innymi  

 1. Wewnętrzny rodzic (uzdrawianie relacji, przekraczanie progu funkcjonowania finansowego  naszych rodziców, praca z afirmacją i medytacją)
 1. Wewnętrzne dziecko (praca z afirmacją i medytacją)
 1. Związki partnerskie (podstawowe zasady zdrowego związku, mężczyźni a kobiety – różnice w reagowaniu, okazywaniu uczuć i funkcjonowaniu, uzdrawianie relacji)
 1. Relacje z przełożonymi, współpracownikami i podwładnymi (znaczenie szacunku dla ludzi w prospericie)
 1. Zasada lustra (praca z własnymi słabościami na podstawie relacji z innymi ludźmi)
 1. Reakcja na negatywną postawę innych (zasada wsparcia, zrozumienie pojęcia wolności)
 1. Umiejętność nie osądzania drugiego człowieka (tolerancja i szacunek)
 1. Wybaczanie innym (ćwiczenia, techniki wybaczania)

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl