Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Imara Reiki

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kurs  numerologii

Kursy Reiki

Kurs o Aniołach

Kurs NAO

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Nazwa oryginalna: IMARA REIKI. Autor: Barton Wendel

WARUNEK: Posiadanie drugiego stopnia w Reiki Usui.

 

Pomimo dziwnej i niezrozumiałej nazwy, warto przyjrzeć się bliżej temu systemowi. Słowo "Imara" można przetłumaczyć jako "więcej", co oznacza energię silniejszą niż popularne Reiki Usui. Niektórzy porządkują metody na poziomach wibracyjnych i oceniają moc energii następująco: Reiki Usui poziom 3, Karuna Reiki poziom 4, Imara Reiki poziom 5. Z mojej praktyki wynika, że jest to rzeczywiście bardzo silna energia.

Praca z Imara Reiki jest niesłychanie prosta. Nawiązuje do Oświeconego Mistrza Lao Tzi (Lao Czi), założyciela Taoizmu. Nie jest to oczywiście żadna religia i podobnie jak w przypadku Reiki Usui nie ma znaczenia, jakiego jesteśmy wyznania. Taoizm uczy równowagi energetycznej i warto zwrócić uwagę, że znamy wiele niesamowitych technik uzdrawiania, które opierają się na taoistycznej mądrości. Do moich ulubionych należy Tai Chi – prosta, lekka gimnastyka, która rewelacyjnie układa krążenie energetyczne w ciele, a w konsekwencji bardzo korzystnie wpływa na zdrowie.

W systemie Imara Reiki nie ma żadnych nowych znaków. Jest jedno dostrojenie, a po skończonym kursie można inicjować kolejnych uczniów. Bardzo duża siła wibracji wymaga odpowiedniej gotowości, czyli innymi słowy: praktyki. Dlatego wymaga się co najmniej drugiego stopnia Reiki Usui. Niektórzy nauczyciele wymagają stopnia trzeciego ze względu na dużą moc tej energii.

Imara Reiki pozwala z większą łatwością pobierać energię "ki" w trakcie zabiegu. Uzdrawia stare traumy oraz karmiczne problemy z innych wcieleń. Rozpuszcza emocjonalne, mentalne i fizyczne blokady. Działa głębiej i silniej niż Reiki Usui. Co ważne – potrafi również wydobyć z podświadomości szkodliwe wzorce, których nie jesteśmy świadomi i je uzdrowić. Praktyka tej metody pokazuje wyraźnie, że warto jej się nauczyć, ponieważ może nam pomoc tam, gdzie nie może zadziałać Reiki Usui.

Imara Reiki pogłębia duchową wrażliwość i połączenie z wyższymi wymiarami. W trakcie pracy z tą energią pojawiają się przebłyski duchowej wiedzy, rozmaite olśnienia i wizje. Otwieramy się na przekazy z duchowych królestw i z większą łatwością nawiązujemy kontakt z Aniołami, Archaniołami, Mistrzami i Duchowymi Przewodnikami.

Szkolenie odbywa się na odległość. Uczeń dostaje materiały filmowe i skrypty. Dostrojenie robię w czasie rzeczywistym - umawiamy się na dzień i godzinę. Po kursie wysyłam certyfikat.

Koszt szkolenia to 500 zł.

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

 

Posiadając nieco doświadczenia w pracy z energią Reiki Usui można poszerzyć swoją praktykę poprzez dodatkowe kursy i dostrojenia. Otwierają nas one na różne inne możliwości terapii, a także dają interesujące opcje wewnętrznego wzrastania. Każda nowa forma energii terapeutycznej wzmacnia nas energetycznie i wzbogaca duchowo.

Zapraszam na:

Angel Reiki (Anielskie Reiki) - dla Mistrzów Reiki

Gold Reiki (Złote Reiki) - dla każdego

Imara Reiki (Imara Reiki) - dla posiadaczy drugiego stopnia Reiki

DNA Healing Reiki - dla posiadaczy drugiego stopnia Reiki

Violet Flame Reiki (Reiki Fioletowego Płomienia) - dla Mistrzów Reiki

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

Przez długi czas korzystałam wyłącznie z Reiki Usui, ale kilka lat temu z ciekawością sięgnęłam po inne systemy, aby doświadczyć, czym są i co oferują. Spośród wielu rozmaitych odmian wybrałam takie formy, które są mi najbliższe tematycznie, w których mam sporo wiedzy. Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Gorąco polecam te piękne szkolenia, ponieważ przekonałam się, że przynoszą mnóstwo korzyści. Nie tylko pod względem zdobycia nowych technik i poznania niesamowitej, fascynującej wiedzy, ale też pod względem duchowego wzrostu. Każde dostrojenie to skok wibracyjny i energetyczne wzmocnienie.

Nie każdy chce czegoś więcej niż Reiki Usui, nie każdy docenia inne systemy, opracowane po roku 2000 przez rozmaitych Mistrzów Reiki. Zdania wśród reikowców są podzielone. Właśnie dlatego chciałam to sprawdzić sama na sobie. To, co wybrałam, działa pięknie, jest skuteczne i pięknie podnosi energię. Dlatego zapraszam innych na kolejne szkolenia.

Więcej na temat innych systemów Reiki piszę w artykule tutaj.