Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Gold Reiki

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kurs  numerologii

Kursy Reiki

Kurs o Aniołach

Kurs NAO

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Nazwa oryginalna: GOLD REIKI. Autor: Ole Gabrielsen

WARUNEK: Ogólnie każdy może przyjąć inicjację Reiki bez żadnych warunków, ale zalecane jest posiadanie co najmniej drugiego stopnia Reiki.

 

Gold Reiki jest uważana za bardzo silną energię. Niektórzy twierdzą, że jedną z najmocniejszych dostępnych na Ziemi, aczkolwiek moim zdaniem jest to rzecz bardzo indywidualna, ponieważ każdy z nas jest inny i inaczej odbiera wibracje. Dla mnie to energia lekka, łagodna i delikatna. Odbieram ją bardziej jako wibrację ochronną, otulającą i rozświetlającą.

Jest jednak ciekawym uzupełnieniem pracy z Reiki Usui, ponieważ daje nam dodatkowy walor oczyszczania i transformacji. Ogólnie mówiąc energia ta przemienia ciemność w Światło i negatywność w pozytywność. Może być więc stosowana do usuwania mrocznych aspektów z różnych obszarów naszego życia. Można też dzięki niej chronić siebie w skomplikowanych sytuacjach, otaczając się nią jak tarczą.

Dla osób zainteresowanych Reiki Kundalini lub posiadających inicjacje w tym systemie Gold Reiki może być wzmocnieniem i zakotwiczeniem tamtej energii. Zastępuje też wszelkie boostery i aktualizacje, które autor metody proponował jeszcze kilka lat temu. Obecnie wystarczy mieć inicjację w Gold Reiki i żadne uzupełnienia w Reiki Kundalini nie są potrzebne. Dodam jednak, że korzystałam z Gold Reiki przez kilka lat nie posiadając dostrojenia w Kundalini, jest to więc metoda samodzielna i ogólnie bardzo prosta w stosowaniu. Gold Reiki i Kundalini Reiki to dwie odrębne metody.

Technicznie składa się z trzech dostrojeń wykonywanych w odstępach czasowych. Drugą inicjację robimy pięć dni po wykonaniu pierwszej, a trzecią po kolejnych pięciu dniach. Inicjacja nie wymaga żadnego skomplikowanego przygotowania i trwa około 20 minut. Po dostrojeniu i nabraniu wprawy w pracy z energią, można inicjować kolejnych uczniów.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

 

Posiadając nieco doświadczenia w pracy z energią Reiki Usui można poszerzyć swoją praktykę poprzez dodatkowe kursy i dostrojenia. Otwierają nas one na różne inne możliwości terapii, a także dają interesujące opcje wewnętrznego wzrastania. Każda nowa forma energii terapeutycznej wzmacnia nas energetycznie i wzbogaca duchowo.

Zapraszam na:

Angel Reiki (Anielskie Reiki) - dla Mistrzów Reiki

Gold Reiki (Złote Reiki) - dla każdego

Imara Reiki (Imara Reiki) - dla posiadaczy drugiego stopnia Reiki

DNA Healing Reiki - dla posiadaczy drugiego stopnia Reiki

Violet Flame Reiki (Reiki Fioletowego Płomienia) - dla Mistrzów Reiki

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

 

Przez długi czas korzystałam wyłącznie z Reiki Usui, ale kilka lat temu z ciekawością sięgnęłam po inne systemy, aby doświadczyć, czym są i co oferują. Spośród wielu rozmaitych odmian wybrałam takie formy, które są mi najbliższe tematycznie, w których mam sporo wiedzy, jak np. Anioły i Smoki czy Fioletowy Płomień. Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Gorąco polecam te piękne szkolenia, ponieważ przekonałam się, że przynoszą mnóstwo korzyści. Nie tylko pod względem zdobycia nowych technik i poznania niesamowitej, fascynującej wiedzy, ale też pod względem duchowego wzrostu. Każde dostrojenie to skok wibracyjny i energetyczne wzmocnienie.

Nie każdy chce czegoś więcej niż Reiki Usui, nie każdy docenia inne systemy, opracowane po roku 2000 przez rozmaitych Mistrzów Reiki. Zdania wśród reikowców są podzielone. Właśnie dlatego chciałam to sprawdzić sama na sobie. To, co wybrałam, działa pięknie, jest skuteczne i podnosi energię. Dlatego serdecznie zapraszam na takie szkolenia.

Więcej na temat innych systemów Reiki piszę w artykule tutaj.