Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Anielskie Reiki

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kursy Reiki

Kurs NAO

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Nazwa oryginalna: ANGEL REIKI. Autor: Danny Currincks

WARUNEK: Posiadanie trzeciego (mistrzowskiego) stopnia w Reiki Usui.

 

Od ponad trzydziestu lat pracuję z Reiki Usui. Od wielu lat pracuję też z Aniołami i zdarzało mi się w dość swobodny sposób łączyć te dwa nurty tak, aby nie naruszać zasad ustalonych przez Mikao Usui. Ktoś jednak opracował nowy system i uważam, że to ze wszech miar słuszne. Ponieważ Mikao Usui nie wprowadzał anielskiej pomocy do zabiegów energetycznych, taka kompilacja jest czymś odrębnym i powinna mieć swoją własną nazwę.

Metoda, którą tutaj przedstawiam, została opracowana przez Danny Currincksa jako połączenie tradycyjnego Reiki Usui z wiedzą dotyczącą uzdrawiania z Archaniołami. Po ukończeniu szkolenia można samodzielnie wykonywać zabiegi uzdrawiające zarówno bezpośrednie, jak i na odległość. Jako podstawę wykorzystujemy znajomość i techniki Reiki Usui oraz współpracę z Archaniołami.

W tym systemie nie ma nowych symboli, posługujemy się tylko czterema znakami Reiki, w tym także znakiem mistrzowskim. Dlatego też warunkiem przystąpienia do nauki jest posiadanie trzeciego, instruktorskiego stopnia w Reiki. Po ukończeniu tego szkolenia można inne osoby inicjować w nowy system i uczyć ich pracy z Angel Reiki. Nie ma tu podziału na stopnie. Wszystko jest zamieszczone w jednym kursie. W sieci można znaleźć wersje Angel Reiki podzieloną na trzy poziomy. Warto sprawdzić, kto jest autorem metody. Jeśli autor jest – Danny Currincks, jest to ten sam podstawowy materiał, który znajdziecie u mnie, tylko podzielony na trzy części z powodów komercyjnych. Nie jest to żaden inny system.

Szkolenie zawiera jedno dostrojenie energetyczne, które trwa ok. 20 minut. Wykonuję je na odległość w czasie rzeczywistym, dlatego umawiamy się na określony termin. Jak zwykle wysyłam skrypt, linki do filmów z wykładem, a na koniec szkolenia certyfikat. W materiałach jest sporo cennej wiedzy, ponieważ mam swoje własne doświadczenie w pracy z Aniołami. Wiele pięknych ćwiczeń i medytacji można z powodzeniem włączyć do systemu. Moja wersja skryptu została wzbogacona dodatkową wiedzą teoretyczną, której nie było w oryginalnym materiale.

Szkolenie odbywa się na odległość. Uczeń dostaje materiały filmowe i skrypty. Dostrojenie robię w czasie rzeczywistym - umawiamy się na dzień i godzinę. Po kursie wysyłam certyfikat.

Koszt szkolenia to 500 zł.

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

 

Posiadając nieco doświadczenia w pracy z energią Reiki Usui można poszerzyć swoją praktykę poprzez dodatkowe kursy i dostrojenia. Otwierają nas one na różne inne możliwości terapii, a także dają interesujące opcje wewnętrznego wzrastania. Każda nowa forma energii terapeutycznej wzmacnia nas energetycznie i wzbogaca duchowo.

Zapraszam na:

Angel Reiki (Anielskie Reiki) - dla Mistrzów Reiki

Gold Reiki (Złote Reiki) - dla każdego

Imara Reiki (Imara Reiki) - dla posiadaczy drugiego stopnia Reiki

DNA Healing Reiki - dla posiadaczy drugiego stopnia Reiki

Violet Flame Reiki (Reiki Fioletowego Płomienia) - dla Mistrzów Reiki

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl

Przez długi czas korzystałam wyłącznie z Reiki Usui, ale kilka lat temu z ciekawością sięgnęłam po inne systemy, aby doświadczyć, czym są i co oferują. Spośród wielu rozmaitych odmian wybrałam takie formy, które są mi najbliższe tematycznie, w których mam sporo wiedzy. Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Gorąco polecam te piękne szkolenia, ponieważ przekonałam się, że przynoszą mnóstwo korzyści. Nie tylko pod względem zdobycia nowych technik i poznania niesamowitej, fascynującej wiedzy, ale też pod względem duchowego wzrostu. Każde dostrojenie to skok wibracyjny i energetyczne wzmocnienie.

Nie każdy chce czegoś więcej niż Reiki Usui, nie każdy docenia inne systemy, opracowane po roku 2000 przez rozmaitych Mistrzów Reiki. Zdania wśród reikowców są podzielone. Właśnie dlatego chciałam to sprawdzić sama na sobie. To, co wybrałam, działa czysto, jest skuteczne i pięknie podnosi energię. Dlatego serdecznie zapraszam na takie szkolenia. 

Więcej na temat innych systemów Reiki piszę w artykule tutaj.