Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kurs o Aniołach

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

To magiczne i wyjątkowe szkolenie na temat kontaktu i pracy z Aniołami. Podaję tu sporo różnych medytacji i wizualizacji przydatnych do samodzielnej pracy. Oczywiście metody, których uczę, służą wewnętrznemu wzrastaniu, ale są także świetnym narzędziem do pomocy w skomplikowanych życiowych sytuacjach. Najważniejszą częścią szkolenia jest nauka komunikacji z Aniołami i praca z anielskimi kartami.

Pomiędzy wszystkimi metodami "wróżebnymi" Karty Aniołów zajmują szczególne miejsce. To nie jest standardowa przepowiednia. Nazwałabym ją raczej "rozmową z Aniołami". W przeciwieństwie do Tarota czy zwykłych kart, ta metoda nie grozi nam czytaniem cudzej podświadomości i odnajdywaniem w rozkładzie tego, czego bardzo pragniemy albo czego najmocniej się boimy. Karty Aniołów pokazują Prawdę. Pokazują to, co naprawdę ważne, na czym należy się skupić. Najwięcej skorzystają z nich osoby, którym zależy na osobistym rozwoju, ponieważ ta wyrocznia odkrywa przede wszystkim ścieżki naszego wspinania się do Światła. Oczywiście pokazuje też rzeczy powszednie, ponieważ dla nas one są równie ważne jak drogowskazy duchowego rozwoju.

Jest wiele sposobów komunikacji z Aniołem Stróżem. Niektórym wystarczy tylko ciepła myśl i już czują obok siebie swojego najlepszego, najbardziej niezawodnego Przewodnika. Innym trudno jest usłyszeć i zrozumieć przekaz od Aniołów, pomimo ze stale zanoszą do nich gorące prośby. Karty to najprostszy i zarazem najbardziej czytelny sposób łączności. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do innych wyroczni, Karty Aniołów są zazwyczaj jednoznaczne w swoim przesłaniu. Pocieszają, wspierają, ocierają łzy, rozbawiają, uczą radości, miłości, wybaczania.

Pracuję z kilkoma taliami kart. Znam większość, które ukazały się na polskim rynku. Najchętniej rozkładam moje ulubione talie, które maja cudowną energię i mówią do mnie w sposób niesłychanie klarowny.

  • Stewart Pearce & RichardCrookes "ANGELS OF ATLANTIS"

   

 

  • Doreen Virtue & Radleigh Valentine "ARCHANGELS POWER TAROT CARDS"

 

 

  • Ambika Wauters "THE ANGEL ORACLE" 

 

 

  • Doreen Virtue "HEALING WITH THE ANGELS"

 

Na szkoleniu uczę rozkładania różnych talii oraz interpretacji anielskich przekazów. Prowadzę także krótki wykład o Aniołach, o pracy z różnymi energiami, o zabezpieczaniu się przed negatywnymi wpływami, o etyce i bezpieczeństwie pracy ezoteryka. Mówię też o metodach nawiązywania kontaktu z Aniołami oraz formach medytacji.

Warsztat dostępny w opcji przez Skype'a. Trwa ok. 5 godzin.

Koszt 300 zł