Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Usługi numerologiczne

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Numerologia to metoda poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierająca się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery. Podstawy tej ezoterycznej wiedzy, która może stać się magicznym kluczem do  zrozumienia własnego wnętrza, stworzył Pitagoras, który postrzegał liczbę jako zasadę istnienia wszechświata.

Dobranie imienia dla nowonarodzonego dziecka kosztuje 100 zł. Kieruję się zasadą, że pierwsze imię nadają rodzice, ponieważ matka nosząc dziecko pod sercem przez wiele miesięcy doskonale wie, jakie imię chce mu dać. Pierwsze imię powinno być miłe dla rodziców i wspierające dla dziecka, które będzie z tym imieniem potem przez całe życie. Natomiast bywa tak, że to wybrane przez rodziców imię w połączeniu z nazwiskiem tworzy niekorzystne wibracje. Można je skorygować drugim imieniem i w ten sposób zrobić wstępną harmonizację portretu. Drugie imię nie musi nawet być szczególnie ładne, ponieważ zwykle nie jest używane. Ważniejsze są wibracje, które wnosi. Dobieram imiona polskie, które można zarejestrować w urzędzie. Podaję kilka imion do wyboru.

Osoby, które interesują się numerologią wiedzą, że odpowiednio dobrane wibracje wspierają rozwój firmy lub związek małżeński, dlatego warto wykorzystać tę wiedzę, aby w odpowiedniej dacie dać początek temu, co chcemy zbudować. Ponieważ często dostaję maile z prośbą o takie obliczenia, informuję, że dobieram odpowiednią datę otwarcia firmy lub odpowiednią datę zawarcia ślubu. Koszt takiej usługi wynosi 50 zł.

Dobranie nazwy firmy jest odrębną rzeczą. Wiąże się z poszukiwaniem odpowiednich wyrazów, które nie tylko mają korzystne numerologicznie wibracje, ale również dobrze się kojarzą i są łatwe do zapamiętania. Zwykle podaję klientowi kilkanaście nazw do wyboru. Koszt takiej usługi to 200 zł. W tej cenie jest oczywiście dopasowanie odpowiedniej daty otwarcia.

Natomiast nie obliczam "portretów dla firmy". Istnieje taka forma numerologiczna, ale nie leży ona w kręgu moich zainteresowań. Jestem psychologiem i tymczasem robię analizy wyłącznie ludziom.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl