Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

"Na życiowym zakręcie"

- wykład na płycie CD

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Bardzo często zgłaszają się do mnie osoby, w życiu których wydarzył się jakiś dramat mniejszy lub większy. Szukając dla siebie ratunku w sieci, trafiają na moją stronę. Uważam, że właśnie w takich sytuacjach, kiedy wszystko wydaje się walić, najbardziej potrzebujemy pomocy i informacji, jak sobie poradzić z trudnościami, emocjami, ze sobą samym. To szczególny czas, wymagający dużej mądrości i cierpliwości.

Płyta, którą tutaj proponuję, to zwięzły wykład na temat tego, jak sobie radzić w najbardziej skomplikowanych życiowych sytuacjach. Omawiam trudności dotyczące rozstania z ukochaną osobą, problemów finansowych i strat, kłopotów ze zdrowiem oraz konfliktów z innymi ludźmi.  Podaję też kilka prostych ćwiczeń, które pomagają poczuć się lepiej i odzyskać równowagę po bolesnym doświadczeniu. Myślę, że to właśnie bywa najważniejsze odnaleźć w sobie harmonię i akceptację. Potem już wszystko jest proste.

Myślę, że płyta ta będzie szczególnie przydatna tym wszystkim, którzy nie są jeszcze gotowi na kursy czy konsultacje, ale chcą sobie sami pomóc. Jest to też ciekawa propozycja dla osób, które samodzielnie pracują nad sobą, nie potrzebują terapii, a jednocześnie pragną zrozumieć, dlaczego spotykają ich określone doświadczenia. A wreszcie: jest to opcja dla każdego, kto znalazł się w trudnej sytuacji i szuka odpowiednich narzędzi.

Na płycie, oprócz teorii, znajduje się jak zwykle sporo ćwiczeń i konkretnych podpowiedzi do pracy. Nie tylko nad sobą. Bardziej nad sytuacją. Każdy z nas doświadcza takich chwil, kiedy staje przed trudnym wyzwaniem i każdy z nas ma siłę i możliwości, aby sobie poradzić. Trzeba tylko wiedzieć jak. Warto też poznać metody, które zmieniają nasze życie na lepsze i pozwalają nam wyjść z największego dołka. Te, które proponuję na płycie, są sprawdzone i skuteczne. Wierzę, że to nagranie pomoże wielu osobom na nowo poukładać swoje sprawy tak, aby poczuli się ponownie szczęśliwi.

 

Czas nagrania wykładów wynosi około 206 minut (ok. 3 i pół godziny). Szczególną wartością są ćwiczenia w plikach PDF. Dwa z nich są dostępne na mojej stronie, cztery pozostałe są unikalne i chyba nigdzie nie publikowane. Do tego dodaję prawie 40 minut gratisów, czyli króciutkich fragmentów dobrych książek. W sumie jest tu prawie 4 godziny słuchania. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie.

Koszt wykładu wynosi 41 zł

Gratis dodaję:

  • króciutkie fragmenty książek - Rhondy Byrne, Toshy Silver, Mike Dooley'a, Dr. D Hamiltona i Any Holub. Jak zwykle gratisy mają za zadanie zachęcić do zakupu wybranych pozycji.

Na koniec trzy ważne uwagi:

1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając miesiącami czy nawet latami studia nagrań i wydawcy.

2. Wykład zuploudowałam w sieci, dzięki czemu jest dostępny od ręki. Nie trzeba czekać na przesyłkę podaję link, aby można było pobrać i od razu słuchać.

3. Jeśli ktoś nie umie korzystać z internetu, mogę wysłać (bez doliczania kosztów wysyłki) cały wykład nagrany na płycie CD. Ale uwaga! Nie wysyłam płyty za zaliczeniem pocztowym. Koszt takiej wysyłki jest zbyt duży w stosunku do wartości płyty. Jeśli ktoś nie ma zaufania i boi się zapłacić z góry, może przelać pieniądze po otrzymaniu płytki.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl