Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kurs numerologii

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

 

Numerologia to metoda poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierająca się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery. Podstawy tej ezoterycznej wiedzy, która może stać się magicznym kluczem do  zrozumienia własnego wnętrza, stworzył Pitagoras, który postrzegał liczbę jako zasadę istnienia wszechświata.

Kurs podstaw numerologii umożliwia samodzielną pracę z liczbami, pojawiającymi się w życiu. Ułatwia dobór właściwego podpisu, imion dla dzieci, opracowanie nazwy firmy, wybór daty ślubu, wchodzenie w spółki z odpowiednimi ludźmi itp. Uczy analizy numerów telefonicznych, numerów konta, dat, rejestracji samochodowych i wyjaśnia, jaki potencjał energetyczny niesie dana liczba i w jaki sposób jej subtelna wibracja wspiera człowieka w dowolnej sytuacji.  

Ponadto znajomość numerologii pozwala zbudować portret człowieka, w którym zobaczymy jego mocne i słabe strony, wyłapiemy długi karmiczne oraz dowiemy się, skąd biorą się ewentualne trudności i kłopoty w życiu.  Na portret numerologiczny składa się kilka danych. Przede wszystkim Liczba Przeznaczenia wyliczona z daty urodzenia. Liczba ta w połączeniu z dniem, w którym przyszliśmy na świat, pokazuje nasz podstawowy program życiowy, to, co mamy tutaj do zrealizowania. Niejednokrotnie jest to bardzo trudne, bo chociaż zazwyczaj swój program czujemy całą duszą i tęsknimy za choćby dotknięciem tego, co reprezentuje, to jednocześnie tysiące przeszkód blokuje spełnienie.

Kolejnym niesłychanie ważnym elementem są liczby wynikające ze zsumowania samogłosek i spółgłosek wszystkich imion i nazwisk, kiedykolwiek używanych. Taki zestaw nazywany jest kombinacją i pokazuje nasze „narzędzia” do realizacji podstawowego programu. Tutaj numerolog odnajduje cechy charakteru, skłonności, zdolności, dzięki którym człowiek może funkcjonować w społeczeństwie. Porównuje się go do tzw. potencjału, czyli wypisanej w tabelce ilości poszczególnych wibracji, charakterystycznej dla danej osoby. Potencjał wyliczamy również z imion i nazwisk, uzyskując w ten sposób pełny obraz osobowości.

Dodatkowo można wykorzystać numerologię do analizy prognostycznej, budując tzw. Diament życia. Pokaże on ważne okresy, określając jakie wibracje zabarwiają swoją mocą dane cykle w naszym życiu. Rozpoznamy również dzięki temu nasze najważniejsze wyzwania i będziemy wiedzieć, na czym przede wszystkim należy się skupić. 

Dostępne są dwa poziomy nauki.

Szkolenie numerologiczne I stopnia prowadzę za pośrednictwem Skype'a. To 6 godzin intensywnej pracy plus oczywiście wszystkie potrzebne materiały. Tego typu spotkanie można podzielić na kilka etapów, w zależności od potrzeb. Koszt szkolenia wynosi 500 zł.

Proponuję także godzinne konsultacje numerologiczne dla praktykujących numerologów w cenie 150 zł.

PROGRAM Numerologii I stopnia:

1. Jak działa numerologia?

2. Liczby podstawowe i mistrzowskie

3. Interpretacja portretu numerologicznego

 a). Wibracja liczby urodzenia

 b). Wibracja liczby psychiki

 c). Potencjał zawarty w literach "imienia"

  • nadmiar

  • niedobór

  d). Liczba duszy

  e). Liczba ekspresji

  f). Cele życiowe

  g). Liczby karmiczne

4. Diament życia

a).  Cykle życia

b).  Punkty zwrotne

c).  Wyzwania życiowe

5. Podpis i przeznaczenie

6. Nazwa i przeznaczenie firmy

7. Prognoza i lata osobiste

Kurs I stopnia to poznanie podstaw numerologii i nauka obliczania portretu. Po takim kursie warto przez parę miesięcy wykonywać samodzielnie portrety i próbować robić spójne analizy. Zalecam wykonanie co najmniej 100 portretów - dopiero wówczas możemy w pełni odczuwać działanie liczb. Niemniej już po pierwszym stopniu w czasie praktyki robimy analizy dla innych osób i bezpiecznie dobieramy im korzystne podpisy.

 

Szkolenie numerologiczne II stopnia prowadzę za pośrednictwem Skype'a. To 8 godzin intensywnej pracy plus oczywiście wszystkie potrzebne materiały, w tym przygotowane przez mnie spisy starannie policzonych do harmonizacji imion. Tego typu szkolenie można podzielić na kilka etapów, w zależności od potrzeb. Koszt szkolenia wynosi 800 zł.

Proponuję także godzinne konsultacje numerologiczne dla praktykujących numerologów w cenie 150 zł.

 

PROGRAM Numerologii II stopnia:

1. Ćwiczenie interpretacji i tworzenie opisu portretu numerologicznego.

2. Harmonizacja karty numerologicznej dla potrzeb własnych

a). zasady dopasowania kombinacji

b). charakterystyka działania poszczególnych układów

c). uzupełnianie potencjału

d). wybór odpowiednich imion

e). techniki wprowadzania zmiany

f). ćwiczenia

3. Numerologiczne wyznaczniki predyspozycji i skłonności

4. Numerologia karmiczna

 

Kurs II stopnia zawiera głównie naukę harmonizacji portretu. Ponieważ jest to temat trudny i obszerny, wymaga wielu praktycznych ćwiczeń. Kurs można zrobić zaraz po numerologii I stopnia, jednak wprawy nabieramy w wyniku intensywnej praktyki. Przez pierwszy rok po kursie zalecam konsultowanie ze mną proponowanych zmian.