ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

"Duch i materia"

wykład na płycie CD

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Zajęcia indywidualne

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs Analizy z Wyglądu

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Wykłady, które tu proponuję, rozszerzają wiedzę z Prosperity o elementy duchowej ścieżki. Jest ona przeznaczona tylko dla tych osób, które wierzą w Anioły, korzystają z kart anielskich, medytują z Wyższymi Energiami i w świadomy sposób dążą do Ascendencji. To bardzo ważne, ponieważ płyta ta zawiera medytacje z Archaniołami oraz inne podobne ćwiczenia duchowe. Przygotowując płytę o "Prospericie dla zaawansowanych" pominęłam takie tematy, aby jej zawartość była bardziej psychologiczna i zrozumiała dla każdego. Tutaj chcę przekazać sporo cennej wiedzy, która nie dla wszystkich jest oczywista i do przyjęcia.

Na tej płycie skupiam się na duchowych metodach związanych z dobrobytem i naszym codziennym szczęściem. Podpowiadam, jak pracować z Aniołami , Archaniołami, Huną i Reiki, aby przyciągnąć do swojego życia to, czego potrzebujemy. Wiele osób uważa, że pieniądze nie są duchowe i pragnienie bogactwa stoi w sprzeczności z duchowym wzrostem. Tymczasem tak modna w średniowieczu asceza nie pomaga w rozwoju. Wyjaśniam takie wątpliwości i pokazuję, kiedy w modlitwie o pieniądze nie ma niczego niewłaściwego. Proponuję też praktyczne medytacje na ten temat.

Chociaż głównym wątkiem tej płyty jest przyciąganie finansowego dostatku w duchowy sposób, to omawiam także niektóre aspekty zdrowia, relacji i codziennego funkcjonowania. Żyjemy tu na Ziemi po to, by rozwijać w sobie miłość bezwarunkową, radość i mądrość. Mamy prawo być szczęśliwi, dlatego też uparte tkwienie w nędzy czy złym samopoczuciu nie ma nic wspólnego z rozwojem. Wszyscy jesteśmy Jednością. Czegokolwiek się uczymy, cokolwiek zmieniamy w naszym myśleniu na lepsze, służy całemu światu, ponieważ poprzez połączenie z innymi dzielimy się swoim wzrostem duchowym. Im więcej mądrości zdobywamy i układamy w sobie, tym bardziej wzrasta mądrość całej ludzkości. Dla dobra świata u progu Nowej Ery warto wiedzieć jak najwięcej.

Czas nagrania wynosi około 185 minut (ponad 3 godziny).  Wykład przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Oprócz tego płyta zawiera 6 unikalnych medytacji i wizualizacji opisanych w formie tekstowej, w wersji PDF. To być może najcenniejsza część płyty - narzędzia do pracy z rozwijaniem świadomości bogactwa.

Koszt tej płyty wynosi 35 zł.

Gratis do wykładu dodaję: króciutkie fragmenty dobrych książek o pracy z Aniołami i Prosperitą - Judith Marshall, Kyle'a Greya, Ambiki Wauters i Sanayi Roman. Być może zachęcą one słuchacza wykładu do sięgnięcia po oryginał, aby przeczytać lekturę w całości. Wybrałam te tytuły, które moim zdaniem są szczególnie ciekawe i powinny znaleźć się w domowej biblioteczce.

GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików gratisowych audio jest 4. Zajmują wszystkie razem około 1 godziny - to oznacza, że na płycie dostajesz przeszło 4 godziny pozytywnych materiałów do słuchania o duchowym postrzeganiu przyciągania bogactwa.

Na koniec trzy ważne uwagi:

1. - Płyta nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam ją na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając miesiącami czy nawet latami studia nagrań i wydawcy.

2. - Nie wysyłam płyty za zaliczeniem pocztowym. Koszt takiej wysyłki jest zbyt duży w stosunku do wartości płyty. Jeśli ktoś nie ma zaufania i boi się zapłacić z góry, może przelać pieniądze po otrzymaniu płytki.

3. - Zawartość płyty zuploudowałam w sieci, dzięki czemu pliki z wykładami są dostępne od ręki. Nie trzeba czekać na przesyłkę - podaję link, aby można było pobrać i od razu słuchać wykładu.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl