Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Prosperita dla zaawansowanych

na płycie CD

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Prosperita to styl życia i sposób na szczęście. Praktykowanie pogodnej natury, radości i pozytywnego myślenia sprawia, że wszystko staje się piękniejsze. Jeśli jesteśmy przekonani, że bycie prosperującą świadomością jest dobre, pojawiają się przyjemne efekty. Naturalną konsekwencją takiego funkcjonowania staje się lepsze życie, wypełnione spełniającymi się marzeniami, dobrobytem, miłością i przyjaźniami.

Czasem jednak pomimo wiedzy teoretycznej i praktyki takiego stylu bycia, zdarzają się nam potknięcia mniejsze lub większe. Bywa też, że mamy wrażenie, że utknęliśmy w miejscu. Od lat obserwuję u ludzi te same pomyłki, które czasem trudno od razu zauważyć. W tym wykładzie staram się wyjaśnić, na co warto zwracać uwagę w samorozwoju i tworzeniu szczęśliwego życia.

Wykłady, które tu proponuję, rozszerzają wiedzę o Prospericie, której uczę na kursach. To drugi stopień - dlatego nosi nazwę "Prosperita dla zaawansowanych". Zawiera dodatkowy materiał, który będzie zrozumiały jedynie dla osób znających podstawy Prawa Przyciągania, pracy z wzorcami podświadomości oraz zasad Prosperity. Jest to materiał dla tych, którzy praktykują pozytywne myślenie i wiedzą doskonale, dlaczego nasze myśli kreują rzeczywistość. Mówię tu między innymi o skutecznych sposobach na prawdziwe pozytywne myślenie, o emocjach, o akceptacji i uwalnianiu oporu oraz podaję kilka skutecznych ćwiczeń na przyciąganie dobrobytu i szczęścia. Najcenniejsze są dwa unikalne, nie publikowane nigdzie ćwiczenia, które powodują napływanie pieniędzy.

Czas nagrania wynosi około 247 minut (ponad 4 godziny) i zawiera sporo nowych informacji o rozwijaniu prosperującej świadomości. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

Koszt wykładu wynosi 41 zł - mniej więcej tyle, ile kosztuje większość książek. Mam jednak nadzieję, ze sugestywność przekazu zadziała skuteczniej niż niejedna lektura:)

Gratis do wykładu dodaję:

  • króciutkie fragmenty znakomitych książek o szczęśliwym życiu i pracy z Prosperitą - Rhondy Byrne, Sandry Ann Taylor, E. i J. Hicksów, Siranusa von Stadena - słuchanie tych tekstów, jak afirmacje zmienia naszą podświadomość.
  • plik tekstowy z ćwiczeniami

GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików audio jest 5. Zajmują wszystkie razem około 1,5 godziny - to oznacza, że na płycie dostajesz przeszło 5,5 godziny pozytywnych materiałów do słuchania o rozwijaniu prosperującej świadomości.

Zamieszczone krótkie fragmenty książek być może zachęcą słuchacza wykładu do sięgnięcia po oryginał, aby przeczytać lekturę w całości. Wybrałam te tytuły, które moim zdaniem mogą wiele zmienić w życiu człowieka. Każdą z tych książek warto przeczytać, odkrywając dla siebie niepowtarzalne skarby prosperity.

Na koniec trzy ważne uwagi:

1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając miesiącami czy nawet latami studia nagrań i wydawcy.

2. Wykład zuploudowałam w sieci, dzięki czemu jest dostępny od ręki. Nie trzeba czekać na przesyłkę podaję link, aby można było pobrać i od razu słuchać.

3. Jeśli ktoś nie umie korzystać z internetu, mogę wysłać (bez doliczania kosztów wysyłki) cały wykład nagrany na płycie CD. Ale uwaga! Nie wysyłam płyty za zaliczeniem pocztowym. Koszt takiej wysyłki jest zbyt duży w stosunku do wartości płyty. Jeśli ktoś nie ma zaufania i boi się zapłacić z góry, może przelać pieniądze po otrzymaniu płytki.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl