Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kurs Analizy z Wyglądu

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

NAO czyli Nieinwazyjna Analiza Osobowości to przede wszystkim Analiza z Wyglądu, czyli umiejętność rozpoznawania człowieka na podstawie jego ubrania, fryzury, makijażu czy noszonych dodatków. Technika jest oparta na prostej symbolice, której znajomość pozwala nam na swobodne posługiwanie się taką umiejętnością.

Nazwa "nieinwazyjna" bierze się stąd, że znając metodę, możemy analizować ludzi bez ich czynnego udziału. Wystarczy zobaczyć, jak dana osoba jest ubrana, w jakim kolorze ma na sobie bluzkę czy koszulę, jaką nosi biżuterię. Wszystkie elementy ubioru człowieka przekazują ciekawe informacje o jego potrzebach, marzeniach, lękach i priorytetach.

Na kursie zajmiemy się przede wszystkim Analizą z wyglądu i nauczymy się interpretować znaczenie ubrania oraz dodatków. Ponadto wzbogacimy szkolenie elementami mowy ciała i podstawami psychosomatyki. O metodzie oraz o psychografologii, mowie ciała i analizie wypowiedzi, które wchodzą w skład NAO piszę na tej stronie w innym miejscu.

Zajęcia tego rodzaju odbywają się przez Skype'a. Trwają około 5 godzin pracy. Najwygodniej podzielić ten czas na dwa etapy po 2 i pół godziny, w różnych terminach. Odstęp czasowy (kilka dni) pomiędzy pierwszym i drugim etapem można wykorzystać na przepracowanie ewentualnego "zadania domowego", wykonanie ćwiczeń i przygotowanie własnych pytań.

Koszt takich warsztatów to 400 zł. Każdy klient otrzymuje elektroniczny podręcznik do metody NAO. Na zajęcia umawiamy się oczywiście indywidualnie, możliwa jest praca w dzień powszedni.

***

Na zamówienie dostępna jest u mnie wersja papierowa książki w cenie ok. 40-50 zł. Można również zamówić druk na życzenie w Księgarni Ridero - cena 59,58

https://ridero.eu/pl/books/psychologia_ubioru/