Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kurs podstaw astrologii

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Warto wiedzieć, że znajomość astrologii to nie tylko 12 znaków zodiaku, ale też mnóstwo ciekawych układów planetarnych. Każdy z nas oprócz Słońca, poprzez które wszyscy nas szufladkują, ma jeszcze 9 innych planet położonych czasem w zupełnie innych obszarach horoskopu, co zabarwia nas cechami odmiennymi od tego, na co wskazuje gazetowy horoskop. Do tego dochodzi niezwykle ważny i silnie widoczny w nas Ascendent oraz rozmaite aspekty. Ponadto każda planeta lokuje się w określonym sektorze, który nazywamy domem, który także wywiera wpływ na to, co i jak robimy. Nagle okazuje się, że słoneczny Baran wcale nie zachowuje się jak Baran, a Waga nie widzi w sobie cech tego znaku. Dlaczego? Warto poznać tajemnice tej pięknej wiedzy, aby to zrozumieć i więcej wiedzieć o ludziach, których spotykamy.

Astrologia jest fascynującą, ale i rozległą nauką. Wymaga wielu ćwiczeń i wielu miesięcy pracy oraz studiowania horoskopów. Zawiera mnóstwo wyznaczników, których poznanie i właściwe rozumienie wymaga czasem nawet kilku lat nauki. Doświadczeni astrologowie mają za sobą nie tylko lata praktyki, ale też długi okres samodzielnego studiowania planetarnej mandali. Czasem pomaga też medytacja z planetarnym symbolem, który uruchamia w nas prawdziwy wgląd.

Od czegoś jednak trzeba zacząć. Proponuję szkolenie, na którym nauczę podstaw tej pięknej wiedzy - poczynając od symboli planet i zodiaku, poprzez znaczenie domów i aspektów, a skończywszy na podstawowej interpretacji. Po takim kursie można już wiele wyczytać z horoskopu i opowiedzieć o zamiłowaniach, zdolnościach i podstawowych cechach analizowanej osoby. Kolejne samodzielnie wykonywane analizy rozwijają te umiejętności. Oczywiście warto potem samemu nadal pracować z astrologią i ćwiczyć interpretacje planetarnych układów. Niemniej punkt wyjścia do samodzielnej nauki jest bardzo potrzebny. Pewnych rzeczy nigdy nie nauczymy się z książki.

Czego nie poznamy na kursie? Technik predykcyjnych, astrologii horarnej, astrologii politycznej i ekonomicznej. Jestem astropsychologiem i w horoskopie szukam przede wszystkim cech osobowości człowieka.

Pracujemy indywidualnie przez Skype'a. Do pracy będą nam potrzebne wydrukowane kosmogramy lub program astrologiczny. Podam oczywiście linki lub udostępnię darmową opcję programu, jeśli ktoś takiego nie posiada.

Kurs kosztuje 500 zł. Trwa ok. 6 godzin w pojedynczych krótszych sesjach. W czasie zajęć, oprócz wykładu, będą wykonywane ćwiczenia praktyczne z analizowania różnych horoskopów.  Program zawiera w sobie cały zestaw wszystkich informacji, dotyczących tworzenia podstawowej analizy horoskopu. Jak zwykle odpowiadam później na pytania i udostępniam rozmaite materiały do pracy z astrologią.

Dla osób zainteresowanych rozwijaniem wiedzy z astrologii przewiduję kurs drugiego stopnia, zawierający bardziej zaawansowane techniki interpretacji.