ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kurs podstaw astrologii

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Zajęcia indywidualne

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs Analizy z Wyglądu

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Warto wiedzieć, że znajomość astrologii to nie tylko 12 znaków zodiaku, ale też mnóstwo ciekawych układów planetarnych. Każdy z nas oprócz Słońca, poprzez które wszyscy nas szufladkują, ma jeszcze 9 innych planet położonych czasem w zupełnie innych obszarach horoskopu, co zabarwia nas cechami odmiennymi od tego, na co wskazuje gazetowy horoskop. Do tego dochodzi niezwykle ważny i silnie widoczny w nas Ascendent oraz rozmaite aspekty. Ponadto każda planeta lokuje się w określonym sektorze, który nazywamy domem, który także wywiera wpływ na to, co i jak robimy. Nagle okazuje się, że słoneczny Baran wcale nie zachowuje sie jak Baran, a Waga nie widzi w sobie cech tego znaku. Dlaczego? Aby to zrozumieć trzeba poznać tajemnice tej pięknej wiedzy.

Astrologia jest fascynującą, ale i rozległą nauką. Wymaga wielu ćwiczeń i wielu miesięcy pracy oraz studiowania horoskopów. Zawiera mnóstwo wyznaczników, których poznanie i właściwe rozumienie wymaga czasem nawet lat pracy. Doświadczeni astrologowie mają za sobą nie tylko lata praktyki, ale też długi okres samodzielnego studiowania planetarnej mandali. Czasem pomaga też medytacja z planetarnym symbolem, który uruchamia w nas prawdziwy wgląd.

Od czegoś jednak trzeba zacząć. Proponuję szkolenie, na którym nauczę podstaw tej pięknej wiedzy - poczynając od symboli planet i zodiaku, poprzez znaczenie domów i aspektów, a skończywszy na podstawowej interpretacji. Po takim kursie można już wiele wyczytać z horoskopu i opowiedzieć o zamiłowaniach, zdolnościach i podstawowych cechach analizowanej osoby. Kolejne samodzielnie wykonywane analizy rozwijają te umiejętności.

Oczywiście warto potem samemu nadal pracować z astrologią i ćwiczyć interpretacje planetarnych układów. Niemniej punkt wyjścia do samodzielnej nauki jest bardzo potrzebny. Pewnych rzeczy nie nauczymy się z książki.

 

W opcji grupowej kurs jest dwudniowy i kosztuje 500 zł. W czasie zajęć, oprócz wykładu, będą wykonywane ćwiczenia praktyczne z analizowania różnych horoskopów. Warunkiem zorganizowania zajęć jest zebranie grupy. Proponowane terminy będą zamieszczane na tej stronie.

Wersja indywidualna kursu jest jednodniowa i kosztuje 400 zł. Zawiera w sobie cały zestaw wszystkich informacji, dotyczących tworzenia podstawowej analizy horoskopu.

Po przygotowaniu przez mnie czytelnych materiałów do pracy na odległość, dostępna będzie także w opcji za pośrednictwem Skype'a - wówczas  cena jest niższa i wynosi 350 zł za 6 godzin spotkania. W tym trybie możliwe są sesje podzielone na etapy.

Dla osób zainteresowanych rozwijaniem wiedzy z astrologii przewiduję kurs drugiego stopnia, zawierający bardziej zaawansowane techniki interpretacji.