Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

 

Konsultacja indywidualna

 

z Prosperity

 

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

 

Wszystkim tym, którzy nie są zainteresowani szkoleniami, a potrzebują krótkiej konsultacji, dotyczącej jednej sprawy czy jakiegoś aspektu swojego życia, proponuję zwykłą godzinną konsultację za pośrednictwem Skype'a. W ciągu 60 minut można spokojnie przeanalizować sytuację, wyciągnąć wnioski i zaproponować skuteczne sposoby uzdrowienia tej części nas, która odpowiada za problem.

Według zasad prosperity każda trudna sytuacja jest naszym lustrem. Pokazuje te części nas, które domagają się uzdrowienia. Zrozumienie tego, a w następstwie zmiana myślenia i podejścia zazwyczaj pomaga i często efektem jest rozwiązanie problemu. Problem pojawia się w naszym życiu jako nauczyciel, którego zadaniem jest zmuszenie nas do rozwinięcia w sobie najlepszych jakości: mądrości, odwagi, pozytywnego myślenia, wiary w siebie... Świadomość tego procesu pomaga nam zrozumieć, dlaczego dzieją się pewne rzeczy. Pomaga też znaleźć wyjście z sytuacji.

Oczywiście niektóre sprawy są bardziej złożone, wymagają od nas długofalowego działania i stopniowej zmiany wielu rzeczy, jednak zawsze trzeba umieć spojrzeć na temat we właściwy sposób. Powinniśmy zaplanować sobie konkretne techniki i uruchomić proces zmiany, krok po kroku idąc do przodu. Nawet wtedy, kiedy musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty, warto pracować nad zmianą wzorca na ten odpowiedni.

Powinniśmy przy tym pamiętać, że zgodnie z zasadami psychosomatyki, zmiana myślenia wpływa także na nasze zdrowie. Każda choroba ma swoje podłoże w niewłaściwych wzorcach, które przeszkadzają nam w harmonijnym funkcjonowaniu. To negatywne emocje żale, pretensje, urazy, kompleksy powodują większość naszych dolegliwości. Usunięcie lub przekodowanie takiego wzorca myślowego ułatwia skuteczne działanie leków czy innych metod, którymi posługuje się akademicka medycyna. Dopiero zmiana sposobu myślenia, w połączeniu z działaniem lekarzy przynosi właściwe efekty.

Konsultacje prowadzę wyłącznie przez Skype'a lub WhatsApp  nie spotykam się osobiście, ponieważ zrezygnowałam z gabinetu. Koszt godzinnej konsultacji wynosi 250 zł. Dla osób, które nie korzystają z internetu istnieje możliwość godzinnej rozmowy telefonicznej.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl