Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Wykład "Szczęśliwe związki"

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

 

Relacje osobiste są często najtrudniejszym tematem, z jakim mierzymy się w życiu. Dostaję mnóstwo listów, dotyczących problemów w związkach. Przyczyny bywają różne, jednak często wystarczy odrobina wiedzy, trochę pracy nad sobą i małżeństwo zostaje uzdrowione. Relacje podlegają prawom Wszechświata, podobnie jak wszystko inne. Znajomość tych praw i zastosowanie ich w codziennym życiu powoduje, że nasz związek nabiera blasku. Pomoże w tym także szczypta psychologicznej wiedzy i proste zasady codziennego współegzystowania. Wykład mówi o tym, jak kochać i kogo kochać, czego unikać, aby Wasze małżeństwo było w pełni udane.

Nie mogę zagwarantować, że zawsze i wszędzie pojawi się cud uzdrowienia. Czasem jest po prostu za późno na ratowanie małżeństwa. Czasem związek jest toksyczny i dla własnego dobra najlepiej byłoby go zakończyć. To także trudne decyzje. Staram się podpowiedzieć, na co zwracać uwagę i czym się kierować, aby doświadczyć szczęścia. Pamiętajmy, że nasze życie nie kończy się razem z nieudanym małżeństwem. Co robić, aby pozytywnie poukładać swoje sprawy i odnaleźć prawdziwą miłość? Na to pytanie także znajdziecie w tym wykładzie odpowiedź.

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie opracowamnie pomoże w budowaniu szczęśliwych, pełnych miłości relacji.

Czas nagrania wynosi około 255 minut (ponad 4 godziny) i zawiera wszystkie najistotniejsze informacje pomocne tworzeniu szczęśliwej relacji. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

Koszt wykładu wynosi 41 zł

Gratis dodaję:

  • króciutkie fragmenty książek - Sondry Ray, Rhondy Byrne, Johna Graya i Barbary De Angelis.
  • fragment audiobooka Johna Graya "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" - prawie 210 minut ( 3,5 godziny)
  • opis medytacji, poprawiającej jakość związku - w pliku tekstowym

 

Na koniec trzy ważne uwagi:

1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając miesiącami czy nawet latami studia nagrań i wydawcy.

2. Wykład zuploudowałam w sieci, dzięki czemu jest dostępny od ręki. Nie trzeba czekać na przesyłkę podaję link, aby można było pobrać i od razu słuchać.

3. Jeśli ktoś nie umie korzystać z internetu, mogę wysłać (bez doliczania kosztów wysyłki) cały wykład nagrany na płycie CD. Ale uwaga! Nie wysyłam płyty za zaliczeniem pocztowym. Koszt takiej wysyłki jest zbyt duży w stosunku do wartości płyty. Jeśli ktoś nie ma zaufania i boi się zapłacić z góry, może przelać pieniądze po otrzymaniu płytki.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl