Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Anielska prognoza na bieżący rok

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

W czasie od stycznia do września danego roku obliczam prognozę na bieżący rok kalendarzowy. Od października do grudnia przygotowuję prognozę na rok, który nadchodzi.

Proponuję zupełnie inną niż zazwyczaj prognozę na Nowy Rok. Zawierać będzie krótką charakterystykę astrologiczną oraz numerologiczną. Przede wszystkim jednak oparta jest na rozkładach kart anielskich, które pokazywać będą najważniejsze aspekty naszego życia. Zgodnie z założeniem anielskich kart, znajdą sie także sugestie do określonego działania i skupienia się na pracy nad sobą.

Anielska analiza jest przygotowana indywidualnie dla każdego. Oparta jest na danych astrologicznych i numerologicznych, ponieważ to do nich dobieram odpowiednie karty Aniołów. Z podobnego klucza korzystam, dobierając odpowiednie dla danej osoby flakoniki Aura Soma. Jest to metoda na miarę naszych czasów. Subtelna, piękna i jednocześnie bardzo silnie działająca. Osoby, które pracują nad swoim rozwojem, mogą z korzyścią dla siebie czerpać z mocy preparatów, stwarzanych w oparciu o ezoteryczną wiedzę.

Przy okazji zachęcam, by zaufać Aniołom, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, ze temat przerobiliśmy. Kiedy nagrywam analizę horoskopu dla osoby, której dobrze nie znam, mówię o wszystkim, co widzę w urodzeniowej mandali. Niektóre z poruszanych przez mnie tematów mogą być nieaktualne, bo osoba wcześniej zrozumiała i przerobiła już taką lekcję. W przypadku Anielskiej Analizy rzecz ma się inaczej. Anioły wiedzą, co jest ważne dla danego człowieka i jeśli pokazują lekcję, to trzeba na nią zwrócić uwagę. Jeśli pojawi się przykładowo sugestia: „czas wybaczyć”, to nie warto machać ręka i mówić: „to mnie nie dotyczy – przecież nie mam wrogów”. Trzeba zastanowić się, do kogo i do czego temat nawiązuje, bo być może gdzieś głęboko w naszej podświadomości schował się wyparty dawno temu żal do kogoś. A może trzeba wybaczyć… sobie?

 

Do wykonania Anielskiej prognozy potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Opis zajmuje kilka stron. Wysyłam go mailem. Koszt takiego horoskopu wynosi 100zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl