Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Anielska prognoza na bieżący rok

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

W czasie od stycznia do września danego roku obliczam prognozę na bieżący rok kalendarzowy. Od października do grudnia przygotowuję prognozę na rok, który nadchodzi.

Proponuję zupełnie inną niż zazwyczaj prognozę na Nowy Rok. Zawierać będzie krótką charakterystykę astrologiczną oraz numerologiczną. Przede wszystkim jednak oparta jest na rozkładach kart anielskich, które pokazywać będą najważniejsze aspekty naszego życia. Zgodnie z założeniem anielskich kart, znajdą sie także sugestie do określonego działania i skupienia się na pracy nad sobą. Anielska analiza jest przygotowana indywidualnie dla każdego. Oparta jest na danych astrologicznych i numerologicznych, ponieważ to do nich dobieram odpowiednie karty Aniołów.

Do opisu wykorzystuję rozmaite talie kart anielskich, najczęściej znane dobrze talie Doreen Virtue. Ponadto w opisie znajdą się przekazy z pięknych i mocnych Kart Aniołów Atlantydy oraz indywidualny obszerny przekaz z kart Kryształowych Aniołów. Dla Pań dodatkowo wybieram Kartę Boskiej Kobiecości. Dla Panów - kartę z talii Światła.

Przy okazji zachęcam, by zaufać Aniołom, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, ze temat przerobiliśmy. Kiedy nagrywam analizę horoskopu dla osoby, której dobrze nie znam, mówię o wszystkim, co widzę w urodzeniowej mandali. Niektóre z poruszanych przez mnie tematów mogą być nieaktualne, bo osoba wcześniej zrozumiała i przerobiła już taką lekcję. W przypadku Anielskiej Analizy rzecz ma się inaczej. Anioły wiedzą, co jest ważne dla danego człowieka i jeśli pokazują lekcję, to trzeba na nią zwrócić uwagę. Jeśli pojawi się przykładowo sugestia: „czas wybaczyć”, to nie warto machać ręka i mówić: „to mnie nie dotyczy – przecież nie mam wrogów”. Trzeba zastanowić się, do kogo i do czego temat nawiązuje, bo być może gdzieś głęboko w naszej podświadomości schował się wyparty dawno temu żal do kogoś. A może trzeba wybaczyć… sobie?

 

Do wykonania Anielskiej prognozy potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Opis zajmuje kilka stron. Wysyłam go mailem. Koszt takiego horoskopu wynosi 100zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl