Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Horoskop anielskich serc

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

 

Proponuję kolejną ciekawą analizę urodzeniowego horoskopu. Może być samodzielnym opisem interpretacyjnym, a może również być dodatkiem do klasycznej analizy karmicznej czy porównawczej.

Do analizy wykorzystuję unikalne i niedostępne w Polsce karty Aniołów Atlantydy oraz karty Pieczęci Anielskich Serc. Horoskop zawiera opis kart przyporządkowanych do każdego horoskopowego sektora, wskazując, które jakości powinny dominować w danym obszarze naszego życia. Ponadto dla każdej z planet w danym sektorze wybieram karty, zawierające specjalne anielskie przesłanie. Analiza rozpoczyna się przedstawieniem anielskiego symbolu, który zostanie indywidualnie wylosowany dla każdej osoby.

Symbole te pochodzą z talii kart anielskiego medium, uzdrowiciela dźwiękiem Stewarta Pearce'a. Są to pieczęcie anielskich serc, które pomagają nam rozwijać się duchowo, a przede nauczyć się odczuwania w sobie bezwarunkowej miłości. To karty na miarę naszych czasów i nowej ery miłości. Anioły Atlantydy to 12 potężnych Archaniołów, którzy pomagają nam odnaleźć najlepsze ścieżki w skomplikowanym gąszczu życia. Medytacja z proponowanymi symbolami, a nawet samo patrzenie na symbole, pomaga nam w lepszym samopoczuciu i podnosi energię.

 

Anioły Atlantydy dają nam coś niezwykłego - dają nam prezent z głębi swoich serc. To wieczna miłość, łagodność, siła, odwaga i wyjątkowa mądrość. Prosto z ich serc, poprzez magiczne symbole (sigile) całe to dobro przenika do naszego życia. Wypełnia codzienne chwile, widoki, myśli, emocje, zamieniając je w to, co dla nas najlepsze.

One przychodzą do nas właśnie teraz, w czasie wielkich zmian, które następują w całej Galaktyce i na naszej planecie, zmian zarówno w materialnych, jak i niewidzialnych światach. Dwanaście planet w naszym układzie zwraca się w precesji, rozpoczynając nowa erę bezwarunkowej miłości. Dwanaście potężnych Archaniołów, niezwykle mocna, unikalna grupa anielska, przybywa do nas, aby pomóc nam w dostrojeniu. Oznacza to, że Aniołowie dzielą sie z nami swoimi sercami i udostępniają nam moc, aby wypełnić nas miłością i światłem.

Kiedy obserwujemy anielskie kule (orby) lub sigile (symbole), możemy zauważyć, że są zarówno delikatne, jak i pełne mocy, silne i odważne. Zostały stworzone dla wszystkiego, co jest dobrem i miłością, a płonący w nich boski ogień nigdy nie wygaśnie.  Anioły zawsze posiadają jedną wibracyjną zdolność: miłość w imię miłości. Kule anielskie widoczne pod sigilami pulsują i płoną pięknymi uczuciami. Są pełne inicjacji, oferujących nam unikalną miłość i współczucie, jako potwierdzenie, że nasze dusze są kosmicznym Światłem.

Dzisiaj przychodzą również, aby pomóc nam stać się istotami z potrójną helisą, z fantastycznym potencjałem znacznie pełniejszej pojemności wibracyjnej.

Anioły zawsze chciały, byśmy je słyszeli i odczuwali ich obecność. Przemawiały do nas od dawna poprzez sztukę. Teraz mówią poprzez karty, które zachwycają nas swoimi barwami.

 

Do wykonania Horoskopu Anielskich Serc potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Opis zajmuje kilka stron. Wysyłam go mailem. Koszt horoskopu wynosi 100zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl