Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Horoskop anielski

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Proponuję zupełnie inną niż zazwyczaj analizę urodzeniowego horoskopu. Może być samodzielnym opisem interpretacyjnym, a może również być dodatkiem do klasycznej analizy karmicznej czy porównawczej. Zawiera cenne sugestie, dotyczące życia, pracy, związków, miłości, oparte na podpowiedzi Aniołów. W odróżnieniu od typowego horoskopu, który opisuje człowieka i mówi jacy jesteśmy, jakie mamy zdolności – ten opis skupia się na tym, co robić powinniśmy, jakie przepracowania są dla nas najważniejsze. Często będzie to również odpowiedź na wiele trudnych pytań, typu: co robić, by więcej zarabiać? Jak znaleźć miłość? Jak poprawić rodzinne układy? Jak osiągnąć sukces?

Nie jest to typowe rozłożenie kart, ponieważ podpowiedzi Aniołów odnoszą się do różnych aspektów naszego życia i są efektem kilkunastu rozkładów, z których każdy nawiązuje do innej sfery ludzkiego życia.

Anioły lepiej od nas wiedzą, jak najbardziej optymalnie realizować programy wpisane w planety i inne punkty urodzeniowej mandali. Podpowiadają, na co warto zwrócić naszą uwagę. Nawet kiedy znając astrologię, wiemy dobrze, na czym powinniśmy się skupić, to pomimo tego mogą nam umknąć pewne ważne dla naszego rozwoju i realizacji tematy. Czasem jednak po prostu nie mamy, pomysłu od czego zacząć. Nasza oporna na zmiany podświadomość „wyrzuca” to, co dla niej trudne do zmiany. Przeglądamy horoskop, patrzymy na planetki i w kółko powtarzamy w myślach te same frazy, z których nic twórczego dla nas nie wynika. Właśnie wtedy przyda się taka „ściąga”,  jaką proponuję. Przyda się ona również tym wszystkim, którzy wcale nie zajmują się astrologią, a chcą dowiedzieć się, co jest dla nich ważne.

Anielska analiza jest przygotowana indywidualnie dla każdego, z uwzględnieniem każdej planety i każdego astrologicznego symbolu. Opisuję ją, dzieląc horoskop na domy, bo to one wyznaczają pewne obszary naszego życia. Napisana jest celowo w punktach, ponieważ wtedy o wiele łatwiej uchwycić konkretne sugestie, aby następnie wprowadzić je w życie. Można niektóre fragmenty sobie wydrukować lub przepisać, aby lepiej je zapamiętać. Warto do takich punktów wracać co jakiś czas, odczytywać i zastanawiać się, czy realizujemy anielskie zalecenia.

Przy okazji zachęcam, by zaufać Aniołom, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, ze temat przerobiliśmy. Kiedy nagrywam analizę horoskopu dla osoby, której dobrze nie znam, mówię o wszystkim, co widzę w urodzeniowej mandali. Niektóre z poruszanych przez mnie tematów mogą być nieaktualne, bo osoba wcześniej zrozumiała i przerobiła już taką lekcję. W przypadku Anielskiej Analizy rzecz ma się inaczej. Anioły wiedzą, co jest ważne dla danego człowieka i jeśli pokazują lekcję, to trzeba na nią zwrócić uwagę. Jeśli pojawi się przykładowo sugestia: „czas wybaczyć”, to nie warto machać ręka i mówić: „to mnie nie dotyczy – przecież nie mam wrogów”. Trzeba zastanowić się, do kogo i do czego temat nawiązuje, bo być może gdzieś głęboko w naszej podświadomości schował się wyparty dawno temu żal do kogoś. A może trzeba wybaczyć… sobie?

„Słowa kluczowe”, które podaję, to nie tylko nazwy kart, ale również inspiracja do indywidualnych przemyśleń. Warto skupić się na nich przez chwilę i pomyśleć, z czym nam się kojarzy słowo lub problem. Nasza intuicja chętnie podpowie, co jeszcze może być w tej kwestii ważne.

 

Do wykonania Anielskiej Analizy Horoskopu potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Opis zajmuje kilka stron. Wysyłam go mailem. Koszt takiego opisu horoskopu wynosi 100zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl