Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Przekazy energetyczne

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs o Aniołach

 

Kursy on-line

 

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Na życiowym zakręcie"

Wykład na CD "Szczęśliwe związki"

Wykład na CD "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Zdecydowałam się umieścić w ofercie również zabiegi energetyczne oparte w głównej mierze na pracy z Reiki. Zależnie od potrzeb wykorzystuję również Dwupunkt, metodę Fioletowego Płomienia oraz inne techniki, o których piszę na swojej stronie. To wszystko robię cały czas od lat, ponieważ moi stali klienci wiedzą, czym się zajmuję, znają także skuteczność stosowanych przeze mnie metod. Jest to swoiste wsparcie w skomplikowanych sytuacjach lub w problemach zdrowotnych. Sama czasem korzystałam z takiej pomocy u moich znajomych i przyznaję, że warto mieć kogoś, kto może dać nam energetyczne doładowanie w trudnym dla nas momencie.

Proponuję kilka opcji, w zależności od potrzeb.

Pakiet 1.

Trzy zabiegi Reiki wykonywane na odległość w trzech kolejnych dniach. Trwają zwykle od 15 - 20 minut. Można umówić się na określoną godzinę, ale nie jest to konieczne, ponieważ energia płynie i działa niezależnie od tego, co robimy. Niektórzy radzą, by w tym czasie nie prowadzić samochodu, ale ja i moi bliscy stale wspieramy także podróż za kierownicą energią Reiki i nie zaobserwowałam osłabienia uwagi czy innych problemów. Zwykle jednak umawiam się na godziny wieczorne, przed snem. Koszt wynosi 50 zł.

Pakiet 2.

To wsparcie w skomplikowanej sytuacji życiowej lub zdrowotnej. Pakiet zawiera trzy półgodzinne sesje uzdrawiania, które składają się z zabiegów Reiki wykonanych na odległość w trzech kolejnych dniach oraz trzech Dwupunktów wykonanych w intencji zdrowia lub pomyślnego rozwiązania problemu. W tym przypadku umawiamy się na określoną godzinę i proszę, aby zamawiający przez ok. 30 minut siedział wygodnie lub leżał. Koszt wynosi 100 zł.

Pakiet 3.

To intensywne wsparcie energetyczne w chorobie lub problematycznej sytuacji życiowej. Zawiera pięć zabiegów Reiki wykonywanych na odległość przez pięć kolejnych dni oraz pięć sesji Dwupunktu. Dodatkowo każdego dnia wyciągam Kartę Aniołów z krótkim opisem sytuacji lub sugestią do pracy nad sobą. Ponadto wykonuję specjalny oczyszczający zabieg energetyczny, w celu usunięcia wzorców odpowiedzialnych za choroby i przyczyny problemu. Umawiamy się na określony termin i proszę, aby przyjmujący siedział zrelaksowany lub leżał. Koszt wynosi 250 zł.

Pakiet 4.

To oczyszczanie energetyczne według mojego pomysłu, oparte głównie na Reiki oraz pracy z energią, z kryształami i z Archaniołami. Oczyszcza blokady i stare wzorce, wszystko to, co odważymy się puścić. Pozwala zacząć z nowymi siłami i z czystym kontem działać i realizować marzenia. Przez ostatni rok testowałam tę metodę na swoich bliskich i znajomych osobach, aby ostatecznie docenić jej skuteczność. Oczyszczanie wykonuję na odległość, w umówionym terminie. W czasie wykonywania zabiegu, przyjmujący powinien leżeć odprężony, ponieważ to silny zabieg energetyczny. Można zasnąć, to nie wpływa na skuteczność procesu.  Czas trwania procesu jest różny od 20 - 40 minut. Koszt wynosi 300 zł.

Pakiet 5.

To oczyszczanie linii rodowych i drzewa genealogicznego z pomocą energii Reiki oraz przy współpracy z  Archaniołami i Kryształowymi Energiami. Potrzebne jest wówczas, kiedy popularne metody i zabiegi nie przynoszą efektów, a pomagają jedynie doraźnie. Przed wykonaniem oczyszczania proszę o wyczerpujący opis problemu (jeśli jest znany), a także o dane dotyczące przodków, na tyle, na ile zostały zapamiętane oczywiście. Nie muszę mieć zdjęć. W czasie procesu oczyszczam oczywiście także pole energetyczne osoby, która zdecydowała się na taki zabieg. To także moja autorska metoda, którą z bardzo dobrymi efektami przetestowałam na sobie i bliskich mi osobach. Wykonuję ją na odległość, ale umawiamy się na określoną godzinę, ponieważ osoba zamawiająca powinna w tym czasie wygodnie siedzieć lub leżeć. Jest to dla niej pełny i bardzo silny zabieg energetyczny. Czas trwania procesu to ok. 30 - 45 minut. Koszt wynosi 350 zł.

O samej metodzie i jej celu opowiadam na specjalnie nagranym materiale.

 

 

Polecam także zabiegi Pure Art, które wykonuję bezpośrednio na miejscu we Wrocławiu. Jest to bardzo silny i bardzo skuteczny proces. Więcej o tej magicznej metodzie można przeczytać tutaj i tutaj. Zapraszam.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl