Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Przekazy energetyczne

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Zdecydowałam się umieścić w ofercie również zabiegi energetyczne oparte w głównej mierze na pracy z Reiki. Zależnie od potrzeb wykorzystuję również Dwupunkt, metodę Fioletowego Płomienia oraz inne techniki, o których piszę na swojej stronie. To wszystko robię cały czas od lat, ponieważ moi stali klienci wiedzą, czym się zajmuję, znają także skuteczność stosowanych przeze mnie metod. Jest to swoiste wsparcie w skomplikowanych sytuacjach lub w problemach zdrowotnych. Sama czasem korzystałam z takiej pomocy u moich znajomych i przyznaję, że warto mieć kogoś, kto może dać nam energetyczne doładowanie w trudnym dla nas momencie.

Proponuję kilka opcji, w zależności od potrzeb.

Pakiet 1 - Reiki przez 3 dni

To wsparcie w skomplikowanej sytuacji życiowej lub zdrowotnej. Pakiet zawiera trzy półgodzinne sesje uzdrawiania, które składają się z zabiegów Reiki wykonanych na odległość w trzech kolejnych dniach. W tym przypadku umawiamy się na określoną godzinę i proszę, aby zamawiający przez ok. 30 minut siedział wygodnie lub leżał. Koszt wynosi 100 zł.

 

Pakiet 2 - Reiki przez 5 dni

Podobnie, jak w opisie wyżej, ale robię pięć półgodzinnych sesji Reiki przez pięć kolejnych dni. Proszę, aby zamawiająca osoba leżała lub wygodnie siedziała. Koszt 150 zł.

 

Pakiet 3 - Reiki przez 5 dni plus Karty Aniołów

To intensywne wsparcie energetyczne w chorobie lub problematycznej sytuacji życiowej. Zawiera pięć zabiegów Reiki wykonywanych na odległość przez pięć kolejnych dni oraz pięć sesji Dwupunktu. Dodatkowo każdego dnia wyciągam Kartę Aniołów z krótkim opisem sytuacji lub sugestią do pracy nad sobą. Ponadto wykonuję specjalny oczyszczający zabieg energetyczny, w celu usunięcia wzorców odpowiedzialnych za choroby i przyczyny problemu. Umawiamy się na określony termin i proszę, aby przyjmujący siedział zrelaksowany lub leżał. Koszt wynosi 250 zł.

 

Pakiet 4 - Oczyszczanie.

To oczyszczanie energetyczne według mojego pomysłu, oparte głównie na Reiki oraz pracy z energią, z kryształami i z Archaniołami. Oczyszcza blokady i stare wzorce, wszystko to, co odważymy się puścić. Pozwala zacząć z nowymi siłami i z czystym kontem działać i realizować marzenia. Długo testowałam tę metodę na swoich bliskich i znajomych osobach, aby ostatecznie docenić jej skuteczność. Oczyszczanie wykonuję na odległość, w umówionym terminie. W czasie wykonywania zabiegu, przyjmujący powinien leżeć odprężony, ponieważ to silny zabieg energetyczny. Można zasnąć, to nie wpływa na skuteczność procesu.  Czas trwania procesu jest różny od 20 - 40 minut. Koszt wynosi 300 zł.

 

Pakiet 5 - Oczyszczanie linii rodowych

To oczyszczanie linii rodowych i drzewa genealogicznego z pomocą energii Reiki oraz przy współpracy z  Archaniołami i Kryształowymi Energiami. Potrzebne jest wówczas, kiedy popularne metody i zabiegi nie przynoszą efektów, a pomagają jedynie doraźnie. Przed wykonaniem oczyszczania proszę o wyczerpujący opis problemu (jeśli jest znany), ewentualnie o najważniejsze dane dotyczące przodków. Nie muszę mieć zdjęć. W czasie procesu oczyszczam oczywiście także pole energetyczne osoby, która zdecydowała się na taki zabieg. To moja autorska metoda, którą z bardzo dobrymi efektami stosuję od dłuższego czasu. Metoda ta została pozytywnie oceniona także w moich Kronikach Akaszy, w których usłyszałam, że przynosi pozytywne zmiany w polu energetycznym człowieka. Wykonuję ją na odległość, ale umawiamy się na określoną godzinę, ponieważ osoba zamawiająca powinna w tym czasie wygodnie siedzieć lub leżeć. Jest to dla niej pełny i bardzo silny zabieg energetyczny. Czas trwania procesu to ok. 30 - 45 minut. Koszt wynosi 350 zł.

O samej metodzie i jej celu opowiadam na specjalnie nagranym materiale.

 

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl