Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Zajęcia indywidualne

z Prosperity

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

 

To kolejny pomysł, który narodził się z potrzeb moich uczniów i klientów. Bywa bowiem tak, że ktoś szuka rozwiązania swoich kłopotów i potrzebuje natychmiastowej porady lub terapii, a godzina konsultacji to dla niego za mało za krótko. Chce spokojnie porozmawiać i dopytać o to, co ważne dla niego. Zajęcia tego typu najczęściej obracają się wokół jednego newralgicznego tematu. Aczkolwiek oczywiste jest, że jestem do dyspozycji klienta, odpowiadam na wszystkie pytania i omawiam każdy potrzebny wątek. Jeśli ktoś jest otwarty na wiedzę, może ten czas wykorzystać jak najlepiej dla siebie.

Z reguły takie zajęcia dzielimy na części, ponieważ dobieram odpowiednie ćwiczenia i po dwóch tygodniach czy nawet po miesiącu chcę dopytać o efekty i samopoczucie klienta. W gruncie rzeczy to pięć godzin konsultacji przez Skype'a w korzystnej cenie, ponieważ jedna godzina jest w tej wersji całkiem za darmo.

Na życzenie uczestnika w trakcie spotkania jest możliwe rozłożenie Kart Aniołów i sugestie pracy z Aniołami oraz krótka analiza numerologiczna. Dla osób, które znają swoją godzinę urodzenia jest możliwa informacja zaczerpnięta z horoskopu astrologicznego.

Zajęcia tego rodzaju odbywają się przez Skype'a. Trwają około 5 godzin pracy. Czas dzielimy zgodnie z potrzebą klienta na dwa, trzy lub więcej etapów. Odstęp czasowy (kilka dni) pomiędzy etapami można wykorzystać na przepracowanie ewentualnego "zadania domowego", wykonanie ćwiczeń i przygotowanie własnych pytań.

Koszt takich zajęć – to 600 zł. Każdy klient otrzymuje elektroniczną wersję książki "Sposób na szczęśliwe życie" oraz inne materiały na piśmie – w zależności od potrzeb. Na zajęcia umawiamy się oczywiście indywidualnie, możliwa jest praca w dzień powszedni. W wyjątkowych wypadkach możliwa jest praca także za pośrednictwem Messengera.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl