Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Kurs indywidualny

z Prosperity

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Moc umysłu"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs Analizy z Wyglądu

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

To kolejny pomysł, który narodził się z potrzeb moich uczniów i klientów. Bywa bowiem tak, że ktoś chciałby poznać zasady Prosperity, ale jednocześnie chce umieć od razu połączyć to praktycznie z aktualnymi problemami. Bywa i tak, że ktoś szuka rozwiązania swoich kłopotów i potrzebuje natychmiastowej konsultacji, porady, terapii. Nie jest to możliwe na zajęciach w grupie, ponieważ tam pracujemy ogólnie nad wszystkimi tematami i musimy dostosować się do potrzeb każdego uczestnika. Bywa wreszcie i tak, że ktoś chce nauczyć się radzić sobie z życiowymi problemami, ale ... potrzebuje rozmowy w cztery oczy, bo w grupie nie ma odwagi zadać pytania. Nie chce też publicznie rozmawiać o tym, co jest dla niego bolesne lub wstydliwe.

Dla takich osób zaplanowałam te zajęcia. Składają się one z trzech części.

Pierwsza to skrócony wykład z Prosperity i rzeczowe (bez bajek, przypowieści i ćwiczeń) przedstawienie zasad szczęśliwego udanego życia.

Druga to rozmowa z uczestnikiem, czasem także proste ćwiczenia pisemne lub rysunkowe pomagające w określeniu prawdopodobnej przyczyny doskwierających kłopotów. To etap swoistej diagnozy kodów podświadomości.

Trzecia część to dobranie odpowiednich metod uzdrawiających. Szukamy ćwiczeń i działań zmieniających korzystnie podświadomość, a co za tym idzie - sytuację.

Na życzenie uczestnika jest także część czwarta: rozłożenie Kart Aniołów i sugestie pracy z Aniołami oraz krótka analiza numerologiczna.

W pewnym sensie zajęcia takie to specyficzne połączenie wykładów z warsztatami i konsultacją. Wykład zawiera całość Prosperity. Tematyka części drugiej i trzeciej jest zależna od potrzeby klienta i dopasowana do sprawy - problemu (problemów), z którym przychodzi.

Przypominam, że Prosperita zajmuje się wzorcami podświadomości, które kształtują nasze życie. Dotyczy to nie tylko sytuacji finansowej, ale także małżeństwa, związków z ludźmi, kwestii uczuciowych, pracy, zadowolenia, wyglądu, poczucia spełnienia. Klucz do szczęśliwego życia jest w nas samych. Prosperita pozwala nam go odszukać i wykorzystać tak, aby nasze życie zmieniło się na lepsze.

Zajęcia tego rodzaju przewiduję na około 5 godzin pracy. Najwygodniej podzielić ten czas na dwa etapy po 2 i pół godziny, w różnych terminach. Odstęp czasowy (kilka dni) pomiędzy pierwszym i drugim etapem można wykorzystać na przepracowanie ewentualnego "zadania domowego", wykonanie ćwiczeń i przygotowanie własnych pytań.

Koszt takich warsztatów to 400 zł. Każdy klient otrzymuje płytę z wykładem Prosperity oraz inne materiały na piśmie - w zależności od potrzeb. Na zajęcia umawiamy się oczywiście indywidualnie, możliwa jest praca w dzień powszedni.

Dla osób, którym trudno jest dojechać do mnie, ponieważ mieszkają daleko, udostępniam taką konsultację i wykład z Prosperity za pośrednictwem Skype'a. Proponuję również ok. 5 godzin pracy, w dwóch etapach po 2,5 godziny. Cena konsultacji na odległość wynosi 300 zł.

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl