Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Healing Art  Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Rozpoznawanie natury człowieka

 

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Prognoza anielska

Horoskop anielskich serc

Horoskop anielski

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Wykład na CD z Prosperity

Wykład na CD z Prosperity2

Wykład na CD "Duch i materia"

Wykład na CD "Moc umysłu"

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs podstaw astrologii

Kurs Analizy z Wyglądu

Warsztaty o Aniołach

Wykład na CD o Aniołach

Wykład na CD o związkach

Kurs: Emocje w związku

Kurs Psychografologii

Warsztaty: Rozpoznawanie natury człowieka

 

 

 

 

Zapraszam na wyjątkowe szkolenie, które przyda sie przede wszystkim doradcom, trenerom, terapeutom i wróżkom. Bedzie także ciekawą propozycją dla każdej osoby, która jest ciekawa świata i ludzi, lubi ich obserwować i zastanawiać się, co komu w duszy gra. Dzięki zdobytej na tych zajęciach wiedzy można dowiedzieć sie wiele o drugiej osobie, rozpoznać jej problemy i priorytety. Jest to niezbędne szczególnie wtedy, kiedy chcemy pomoc drugiemu człowiekowi, dlatego adresujemy ten kurs głownie do osób, zajmujących się doradztwem lub terapią. Niemniej każdy z nas, kto pracuje z klientem, kto obraca sie wśród ludzi może w znaczący sposób skorzystać z tego szkolenia, ponieważ nauczy się zaglądać pod maski, które na co dzień zakładają ludzie.

W czasie kursu podzielimy się wiedzą z następujących dziedzin: NAO, mowa ciała, psychografologia, psychosomatyka, widzenie aury, astrologia i numerologia.

NAO - Nieinwazyjna Analiza Osobowości - jest metodą rozpoznawania człowieka na podstawie jego zewnętrznego wyglądu: ubrania, uczesania, biżuterii, makijażu. Wykorzystywana przez zajmujących się nią specjalistów od wielu lat przynosi zaskakująco trafne efekty praktyczne.

Mowa ciała - rozpropagowana w ostatnich latach wiedza na temat gestów, sylwetki, sposobu poruszania się człowieka jest dziedziną, która nie wymaga specjalnego tłumaczenia na temat skuteczności jej stosowania. Wymowa naszego ciała daje nam niczym nie zmącony obraz tego, o czym myślimy, czego sie obawiamy, co jest dla nas ważne.

Psychografologia - to analiza charakteru człowieka na podstawie odręcznego pisma. Aby wykorzystać elementy tej wiedzy, wystarczy krótka odręczna notatka lub podpis interesującej nas osoby.

Psychosomatyka - zajmuje się badaniem naszej psychiki i jej wpływem na ciało, szczególnie poprzez pojawiające się w tym ciele schorzenia i dolegliwości. Każda choroba jest objawem problemu, z którym człowiek nie był w stanie sie uporać. Psychosomatyka wyjaśnia zatem również przyczyny niepowodzeń pojawiających się w życiu.

(dla szerzej zainteresowanych tematyką przygotowałyśmy warsztaty prosperity, na których dogłębnie omawiamy sposoby wykorzystania psychosomatyki do poprawienia jakości swojego życia)

Widzenie aury - to metoda pozwalająca rozszerzyć swoją percepcję ponad to, co widzimy każdego dnia. Aura, czyli subtelne ciała człowieka, to zbiór bezcennych informacji o danej osobie.

Astrologii i numerologii prezentować osobno nie trzeba. Na szkoleniu przedstawimy oczywiście jedynie niektóre elementy tej obszernej wiedzy. Podpowiemy, jakie informacje o człowieku daje nam data urodzenia danej osoby i jak można to wykorzystać w praktyce.

 Cena kursu wynosi 500 zł.

Prowadzące:

Bogusława Andrzejewska

trener NAO, psychografolog, astropsycholog

 

 

Bożena Wojciechowska

terapeutka, specjalista psychosomatyki

 

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl