Główna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Kroniki Akaszy   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Portret numerologiczny

 

Odczyty z Kronik Akaszy

Horoskop karmiczny

Horoskop osobisty

Horoskop partnerski

Portret numerologiczny

Zmiana numerologiczna

Usługi numerologiczne

Prognoza anielska

Horoskop anielski

Przekazy energetyczne

 

Konsultacja z Prosperity

Zajęcia indywidualne

Kurs Prosperity

Kurs Instruktorski - Prosperita

Kursy Reiki

Kurs  numerologii

Kurs o Aniołach

Kurs Kart Archetypów

Kurs NAO

Warsztat o związkach

Warsztat o samoakceptacji

 

Kursy on-line

 

Wykład "Prosperita"

Wykład "Prosperita dla zaawansowanych"

Wykład "Duch i materia"

Wykład "Na życiowym zakręcie"

Wykład "Szczęśliwe związki"

Wykład "Praca z Kartami Aniołów"

 

 

 

 

Numerologia to metoda poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierająca się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery. Podstawy tej ezoterycznej wiedzy, która może stać się magicznym kluczem do  zrozumienia własnego wnętrza, stworzył Pitagoras, który postrzegał liczbę jako zasadę istnienia wszechświata.

W oparciu o znajomość numerologii możemy obliczyć dla każdego jego portret, oparty nie tylko na dacie urodzenia, ale także na wszystkich imionach i nazwiskach. Stworzy on obraz osobowości, pokaże jak człowiek funkcjonuje, o czym marzy, jakie są jego silne strony, a czego mu w życiu czasem brakuje lub co mu doskwiera.

Na portret numerologiczny składa się kilka danych. Przede wszystkim Liczba Przeznaczenia wyliczona z daty urodzenia. Liczba ta w połączeniu z dniem, w którym przyszliśmy na świat, pokazuje nasz podstawowy program życiowy, to, co mamy tutaj do zrealizowania. Niejednokrotnie jest to bardzo trudne, bo chociaż zazwyczaj swój program czujemy całą duszą i tęsknimy za choćby dotknięciem tego, co reprezentuje, to jednocześnie tysiące przeszkód blokuje spełnienie.

Kolejnym niesłychanie ważnym elementem są liczby wynikające ze zsumowania samogłosek i spółgłosek wszystkich imion i nazwisk, kiedykolwiek używanych. Taki zestaw nazywany jest kombinacją i pokazuje nasze „narzędzia” do realizacji podstawowego programu. Tutaj numerolog odnajduje cechy charakteru, skłonności, zdolności, dzięki którym człowiek może funkcjonować w społeczeństwie. Porównuje się go do tzw. potencjału, czyli wypisanej w tabelce ilości poszczególnych wibracji, charakterystycznej dla danej osoby. Potencjał wyliczamy również z imion i nazwisk, uzyskując w ten sposób pełny obraz osobowości.

 

Do obliczenia portretu potrzebuję od zainteresowanej osoby wszystkich imion (także od bierzmowania oraz wszelkich innych duchowych nadanych poprzez rytuał) i wszystkich nazwisk (także panieńskie, z pierwszego związku itp.). Ponadto daty urodzenia.  Koszt analizy wynosi 100 zł. Analizę wysyłam mailem w pliku tekstowym.

 

Analiza portretu zawiera następujące elementy:

 1). Wibracja liczby urodzenia

 2). Wibracja liczby psychiki

 3). Potencjał zawarty w literach "imienia"

  • nadmiar

  • niedobór

 4). Liczba duszy

 5). Liczba ekspresji

 6). Cele życiowe

 7). Liczby karmiczne

 8). Podpis oficjalny i nieoficjalny z propozycją korzystnej zmiany

9). Ewentualne sugestie dotyczące korekty portretu

 

Zainteresowanych zapraszam - bandrzejewska@wp.pl